101

Odp: Mały Szlak Beskidzki

good lock

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

102

Odp: Mały Szlak Beskidzki

Trzymam kciuki!!!

Odp: Mały Szlak Beskidzki

POWODZENIA !!!!! TRZYMAMY KCIUKI !!!

duszą w górach zbłądziłam, bo chciałam....

104

Odp: Mały Szlak Beskidzki

Ja prawdopodobnie MSB będę atakował w ostatni tydzień sierpnia ponieważ mój wyjazd do norwegi chyba nie wypali przynajmniej wszystkie znaki na niebie tak to prorokują wiecej informacji będę mógł podać gdzieś w połowie sierpnia

wszyscy razem jesteśmy jedną częścią istnienia, wszyscy razem jesteśmy jedną częścią zniszczenia

105

Odp: Mały Szlak Beskidzki

no a ja w tym roku nie będę go robił tongue

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

106

Odp: Mały Szlak Beskidzki

Kaper napisał/a:

Ja prawdopodobnie MSB będę atakował w ostatni tydzień sierpnia ponieważ mój wyjazd do norwegi chyba nie wypali przynajmniej wszystkie znaki na niebie tak to prorokują wiecej informacji będę mógł podać gdzieś w połowie sierpnia


To bardzo Cię zachęcam do tego przedsięwzięcia, będę kibicować smile Ciekawe jak to będzie wyglądało z męskiej perspektywy smile A sam idziesz, czy z kompaniją? smile


Baca napisał/a:

no a ja w tym roku nie będę go robił

Wcale mnie to nie dziwi wink Ale za Twoje szczęśliwe wydarzenia też trzymam kciuki smile

Ostatnio edytowany przez jolanta (2010-07-19 15:59:37)

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

107

Odp: Mały Szlak Beskidzki

Na dzień dzisiejszy jest to samotne przejście

wszyscy razem jesteśmy jedną częścią istnienia, wszyscy razem jesteśmy jedną częścią zniszczenia

108

Odp: Mały Szlak Beskidzki

jak już tak się wybieracie to pozostawiajcie jakieś skrzyneczki to następni będą ich szukać

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

109

Odp: Mały Szlak Beskidzki

Kaper napisał/a:

Na dzień dzisiejszy jest to samotne przejście

Ale to już było, i nie wróci więcej, sialalalala big_smile

Na dzień dzisiejszy już chyba mogę oficjalnie powiedzieć, że 24 sierpnia zacznie się serial pt. "O trzech takich co poszli w las". Albo na piwo. Wyjdzie w praniu lol

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

110

Odp: Mały Szlak Beskidzki

To rozumie że Djinn też już się zdeklarował jeśli tak to moje pytania brzmią następująco:
1. Czy bierzemy te Płatki?
2. Czy mam szukać kuchenki spirytusowej?
3. Czy udało ci się dareczku zorganizować ten stojak o którym rozmawialismy schodząc z Potrójnej ?

Najbardziej Boję sie Noclegu Pod Potrójną cobys my tam nie zalegli na dłużej tongue

Ostatnio edytowany przez Kaper (2010-08-18 08:44:06)

wszyscy razem jesteśmy jedną częścią istnienia, wszyscy razem jesteśmy jedną częścią zniszczenia

111

Odp: Mały Szlak Beskidzki

Tak, ja też się piszę !!

ad. 1 - Płatki?? Kukurydziane czy CiniMinis ?? big_smile
ad. 2 - Mam kuchenkę gazową, da radę !!
ad. 3 - jesteś pewien, że Darek pamięta Waszą rozmowę ?? smile

Jakby co, damy Lucjanowi polecenie wykopania nas na zbity pysk z samego rana, nawet jak będziemy stawiać opór (a pewnie będziemy) smile

112

Odp: Mały Szlak Beskidzki

kurde literówka
Płatki wole czekoladowe chokapik tongue
A chodziło mi o PAŁATKI

Rozmowę chyba pamięta bo wtedy bylismy już trzeźwi tongue

Ostatnio edytowany przez Kaper (2010-08-18 09:08:49)

wszyscy razem jesteśmy jedną częścią istnienia, wszyscy razem jesteśmy jedną częścią zniszczenia

113

Odp: Mały Szlak Beskidzki

Widzę, że przygotowania ruszyły na całego smile fajnie, że idziecie stadkiem big_smile

Przylecę Was pożegnać dobrym słowem na drogę, we wtorek rano, tylko dajcie znać, o której będziecie w Bielsku. smile

Może będzie jakiś   prezencik wink

Ostatnio edytowany przez jolanta (2010-08-18 09:20:50)

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

114

Odp: Mały Szlak Beskidzki

Ja w bielsku planowo mam sie zjawić o 6.16 jesli bede jechał z żywca od znajomych albo 6.27 jesli będę jechał z domu

Ostatnio edytowany przez Kaper (2010-08-18 09:29:26)

wszyscy razem jesteśmy jedną częścią istnienia, wszyscy razem jesteśmy jedną częścią zniszczenia

115

Odp: Mały Szlak Beskidzki

smile ok czekamy na wieści o zbiórce od reszty big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

116

Odp: Mały Szlak Beskidzki

Przepraszam za wprowadzenie w błąd miało być 6 rano wkoncu mamy zamiar dotrzeć do potrójnej

wszyscy razem jesteśmy jedną częścią istnienia, wszyscy razem jesteśmy jedną częścią zniszczenia

117

Odp: Mały Szlak Beskidzki

Nic nie szkodzi wink Zdążę do pracy smile


No nieźle się zaczyna  big_smile

Ostatnio edytowany przez jolanta (2010-08-18 09:32:48)

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

118

Odp: Mały Szlak Beskidzki

A teraz mi sie przypomniało fajnie by było jakby każdy z nas miał troche suchego drewna przy sobie bo skoro mamy ogniskować to czasam może byc problem z suchym drewnem tak na wszelki lepiej miec troche przy sobie

wszyscy razem jesteśmy jedną częścią istnienia, wszyscy razem jesteśmy jedną częścią zniszczenia

119

Odp: Mały Szlak Beskidzki

Co do pałatek, proponuję namiot. Mam 3-kę, da się podzielić na 3, a spanie będzie chyba wygodniejsze niż pod pałatką, szczególnie jak będzie tak zmienna pogoda jak teraz.

Co do drewna, to fakt, można o tym też pomyśleć smile

Mój przyjazd jeszcze nie jest skonkretyzowany, planuję tak czy owak być ok 6 rano w Bielsku. Posprawdzam pociągi i dam jeszcze znać.

120

Odp: Mały Szlak Beskidzki

Właśnie ze względu na tą twoja 3-kę o której wspominałeś na potrójnej pytam o płatki bo jak ją weźmiesz to nie opłaca sie taskać pałatek

wszyscy razem jesteśmy jedną częścią istnienia, wszyscy razem jesteśmy jedną częścią zniszczenia

121

Odp: Mały Szlak Beskidzki

prezent będzie na pewno wink big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

122

Odp: Mały Szlak Beskidzki

Rozmowę pamiętam tongue Będę chyba dziś wieczorem u teścia, to coś pomyślę. W końcu muszę rozwiązać jeszcze jeden problem - mianowicie tej cholernej blokady w kijku hmm

W Bielsku planowy przyjazd mojej ciufy to 6:28.

To może wziąć jednak coś do rozpalania, powiedzmy pół litra denaturatu??? Może tego nie wypijemy big_smile

Pomysł Djinn'a co by nas Lucjan wykopał rano z chatki jest jak najbardziej słuszny. Dodałbym, że ma on zostać wykonany bez względu na stan naszych umysłów, stan pogody, możliwość zagrożenia życia i.t.p. big_smile

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

123

Odp: Mały Szlak Beskidzki

Ha !! Tylko jak ja dojadę?? Nie mam nic bezpośrednio hmm Chyba autem do Andrychowa/Wadowic i dalej pociągiem do Bielska ....
Darku: jak wygląda powrót z Rabki do Wadowic w niedzielę?

124

Odp: Mały Szlak Beskidzki

Też kiepsko, ale bylebyśmy się dotaskali do Kalwarii. Stamtąd bez problemu wrócimy busem do Andrychowa. Tak wracałem po osiemnastce Pete'a. 15:33 odjazd z Rabki w Kalwarii - 16:55 krótki spacer na PKS i miałem czas aby wypić browarka przed przyjazdem busa do Andrychowa wink Nie powinno być problemów. Inna możliwość to powrót busikami do Andrychowa. Tak znowu jechałem na Luboń w maju. Jest trochę przesiadek, ale można się dostać bezkolizyjnie wink

No a kto powiedział, że musimy schodzić do Rabki. Ja osobiście proponowałbym Jordanów. Zawsze to któraś przesiadka mniej w razie improwizacji busami. No i "Spontik" jest po drodze tongue

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

125

Odp: Mały Szlak Beskidzki

Spoko spoko mnie te opcje akurat nie bawią ja musze sie dostać bezpośrednio do Krakowa a tam przesiadka do katowic

wszyscy razem jesteśmy jedną częścią istnienia, wszyscy razem jesteśmy jedną częścią zniszczenia