26

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

Ja tym razem się nie podejmę organizacji z przyczyn powiedzmy technicznych. Końcówka sierpnia zapowiada mi się bardzo intensywna, to raz, a dwa to, to że nie wiem czy w terminie który wygrał w ankiecie dam radę się pojawić. Nie wiem po prostu jak będzie wyglądał mój wrześniowy grafik. W każdym razie będę się starał wpaść choć na jeden dzień.

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

27

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

jaka intensywna końcówka sierpnia przecież bedziemy grzeczni tongue

wszyscy razem jesteśmy jedną częścią istnienia, wszyscy razem jesteśmy jedną częścią zniszczenia

28

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

A może Djinn by się zajął organizacją zlotu w końcu musi być ten pierwszy raz.

29

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

@darkheush, jeśli Ciebie na Zlocie nie będzie to tak, jakby na weselu panny młodej zabrakło...
no weź przestań smile

"Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można" Edmund Hillary

30

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

Brombella, no to jeszcze zależy kto byłby "panem młodym" tongue

A na chwilę obecną to mogę powiedzieć, że jestem tylko w niedzielę 5 września z rana. Z dziką rozkoszą Was pobudzę znaną w pewnych kręgach BeskidoCZUBOWYCH, górnolotną, aczkolwiek nieskomplikowaną pieśnią big_smile

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

31

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

hehe górnolotną powiadasz, dawno jej już nie słyszałem i raczej ni usłyszę na zlocie termin który został przegłosowany raczej mi odpada no chyba ze na targi nie będe musiał jechać

Ostatnio edytowany przez Kaper (2010-08-11 07:28:13)

wszyscy razem jesteśmy jedną częścią istnienia, wszyscy razem jesteśmy jedną częścią zniszczenia

32

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

A gdzie miałby odbyć się ten zlot, bo jakoś uciekła mi ta informacja? (lub przeoczyłem ją wink)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

33

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

Chyba tu sie to wszystko decydowało smile

http://www.beskidmaly.pl/pun/topic270.html

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

34

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

Organizacją się nie zajmę, bo krótko mówiąc, nie mam czasu sad Dodatkowo, w II połowie września prawdopodobnie nas nie będzie, więc i zlot może nam przepaść ....

35

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

Coś krytyczny czas na zloty ostatnio się zrobił. Na tym mniej znanym forum też zlot się rodzi w okropnych bólach wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

36

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

Rzeczywiście ciężkie czasy nastały. Zanim zacznę robić rezerwację, na kogo możemy liczyć 4-5 września?

37

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

Ja +1

38

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

ja w ilości sztuk 1

39

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

ja najwcześniej będę mógł powiedzieć 3 września

wszyscy razem jesteśmy jedną częścią istnienia, wszyscy razem jesteśmy jedną częścią zniszczenia

40

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

Byle po 3 września,wcześniej nie mogę.

Góroczub.

41

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

Dla mnie im później tym lepiej. Może jednak październik? Sam zagłosowałem na ostatni weekend września, ale teraz okazuje się, że może mnie wtedy nie być w Polsce (a z kalendarza wynika, że w pierwszy weekend października również może mnie nie być, bo to naturalne przedłużenie września ;-) ) :-(

9-10 października? :> I wtedy podejmę się organizacji.

@Darkheush: jak to kto będzie panem młodym... Admin! :-P

http://mkarweta.vot.pl - szczyt łebdizajnu, stworzę każdemu za dwa piwa.

42

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

marcus, obawiam się że ten termin 9-10 października nie wypali totalnie. Na pewno na zlocie nie byłoby większości jak nie wszystkich przedstawicieli tego "mniej znanego forum". Planujemy się wtedy właśnie powędzić na Jasieniu w Wyspowym. W tamtym roku była edycja pierwsza bacowanio-wędzenia, w tym roku chcemy to kontynuować. Wszystkich spragnionych zapachu dymu, spania na pryczach, nie mycia się przez dwa dni zapraszamy wink

Półoficjalny plakat Bacowania projektu takiego1gościa poniżej:

http://lh4.ggpht.com/_AK0lvltOPAo/TGb39IgFB7I/AAAAAAAAMy8/elugrs1wZWA/s576/bacowanie_na_jasieniu.jpg

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

43

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

Bleah! Jedynie Słuszne Bacowanie będzie pewnie jak co roku w wydaniu SKPB Katowice, też na Jasieniu ale w ostatni weekend października i na nim powinniście się pojawić. ;-)

To może zlot w weekend 16-17 października?

http://mkarweta.vot.pl - szczyt łebdizajnu, stworzę każdemu za dwa piwa.

44

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

Mam pytanie kiedy i gdzie jest zlot jesienny forum BM i kto zajmuję się organizacją? Bo zaczynam się gubić w tym wszystkim:P

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

45

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

Ja na pewno odpadam na zlot Może na jeden dzień na chwileczkę, ale i tak jest to nie pewne. Niektórzy znają mój powód smile

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

46

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

No cóż sytuacja  wygląda tak - 4-5 wrzesień został ustalony. Niestety jakaś grupa zrobiła wstępną rezerwacje i mają ją potwierdzić do końca tygodnia. Stąd na ta chwilę termin nie pewny, albo zmieniamy miejsce...

47

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

Ilu ich jest??? Ile osób mieści Rogacz??? Może udałoby się wcisnąć???

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

48

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

lowell79 napisał/a:

(...) albo zmieniamy miejsce...

Miejsce fajne, szkoda by było hmm

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

49

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

No to może Trzonka? Poczekajmy do końca tygodnia, nas bedzie około 15 osób więc chyba się jakoś skompresujemy big_smile

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

50

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

angi, z tym końcem tygodnia też byłbym mocno ostrożny. Na pewno troje z forumowiczów Ci się raczej nie zdeklaruje. Generalnie powtórzę to, co Ci napisałem na gadzie. Cholernie zły termin. Wrzesień jest jeszcze miesiącem wakacyjno/urlopowym dla co niektórych. Sam, widzisz co się dzieje w sprawie zlotu na beskidzkim. hmm

Ja ze swej strony mogę powiedzieć, że na zlocie będę, tylko muszę znać przynajmniej 2 tygodnie wcześniej konkretny termin. I jakoś sobie dostosuję grafik wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach