Temat: Noworoczne spotkanie na Leskowcu 2017

Tak jak równy rok temu wraz Jolą wybrałem się na Leskowiec, na przywitanie Nowego Roku 2017. Takich spotkań mamy coraz mniej więc dobrze było się wspólnie gdzieś wybrać smile Pogoda zapowiadała się wyśmienita z niemal zerową ilością wiatru. Czym wyżej tym z widocznością lepiej, a w rejonie szczytu Gronia fajnie słoneczko przypiekało, a szliśmy szlakiem serduszkowym. By zdążyć na msze nieco skróciliśmy trasę. Szczyt Gronia Jana Pawła II przywitał nas świetnymi widokami na południe (Beskid Żywiecki z Babią Górą, Policą i fragmentycznie Tatry). Tam spotkaliśmy Markak500 wraz rodziną, a w drodze na Leskowiec Janusza. Na szczycie Leskowca na przywitanie Nowego Roku 2017 wypiliśmy szampana i zjedliśmy kilka ciach. Tutaj wiatr był dość odczuwalny. Kilka widokowych i grupowych fotek i ruszyliśmy w drogę powrotną. Dziękuje wszystkim za udany skok w Nowy Rok i życzę wielu wrażeń, spotkań górskich i realizacji planów w roku 2017 smile

Ostatnio edytowany przez Dariusz Tlałka (2017-01-01 17:11:52)

2

Odp: Noworoczne spotkanie na Leskowcu 2017

Fajnie Wam smile
My dzisiaj tylko spokojny spacer. Pozdrawiam całe towarzystwo! smile

3

Odp: Noworoczne spotkanie na Leskowcu 2017

Sympatycznie rozpoczęliśmy nowy sezon górski w cudnych okolicznościach przyrody big_smile

Marekk500 obiecał fotki, więc czekamy! wink

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

4

Odp: Noworoczne spotkanie na Leskowcu 2017

Fajnie, że tradycyjnie ktoś na Groń pierwszego wyszedł ! big_smile Też czekam na te fotki !  smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

5

Odp: Noworoczne spotkanie na Leskowcu 2017

Witajcie, witajcie smile
Przepraszam za zwłokę, ale pikasa mi odparowała, a czego innego jeszcze nie ogarniam  tongue  big_smile  lol

Nie ma to jak dobrze rok rozpocząć  big_smile 
Tedy onego czasu, na Chrobaczą Łąkę udałem się, przywitać Noworoczny dzionek  smile 

PS. To nie moje auto tam stoi  tongue

Po pięknym wschodziku czas na śniadanko, a potem na Leskowiec  big_smile

Nie regulujcie monitorów - to na prawdę ja  tongue  lol Niosę oczywiście szampana, sam się chłodzi, bo troszkę pizgało..... ale tylko troszkę ....

Jako że pogoda przednia, to i ludków na Leskowcu masa

Tradycyjnie na szczycie spożyliśmy małe conieco smile pojedliśmy ciastek itp itd.... hehehe kto nie był, niech żałuje  tongue

Widoczki rozpieszczały

Na szczycie troszkę pizgało..... ale tylko troszkę, więc w dobrych humorach schodziliśmy tam, gdzie stały nasze stalowe konie..... I tak się to zakończył pierwszy dzionek Nowego Roku.
SUPER że dane nam było się znowu spotkać  smile

-----------------------------------------------------
http://picasaweb.google.pl/marekk500
http://picasaweb.google.pl/marekk500cd

6

Odp: Noworoczne spotkanie na Leskowcu 2017

I na tę focię czekałam big_smile ! Sporo Was było ! big_smile Fajne foteczki ! cool

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

Odp: Noworoczne spotkanie na Leskowcu 2017

No i doczekaliśmy się tych dobrych fotek z naszego noworocznego wyskoku na Leskowiec smile

nena napisał/a:

I na tę focię czekałam big_smile ! Sporo Was było ! big_smile Fajne foteczki ! cool

No sporo było, bo 62,5 % składu osobowego to rodzina Markak500 wink

Ostatnio edytowany przez Dariusz Tlałka (2017-01-21 11:11:13)

8

Odp: Noworoczne spotkanie na Leskowcu 2017

Pięknie! Nic dodać, nic ująć masz 99 punktów  wink

A 100 punktów daję Januszowi, którego nie rozpoznałam tongue 

Jak dobrze, że się do nas odezwałeś! smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

9

Odp: Noworoczne spotkanie na Leskowcu 2017

Mnie rowniez bylo bardzo milo,spotkac dawnych znajomych,poznac nowych.O ile wiem szykuje sie spotkanie forumoficzow pod grota-bardzo chcialbym byc ,ale niestety nie dam rade.Mam nadzieje ,ze w okresie Swiat Wielkanocnych byc moze tez bedzie jakis zlot forumoficzow-wtedy napewno z wielka ochota bym uczestniczyl w czyms takim

10

Odp: Noworoczne spotkanie na Leskowcu 2017

Janusz napisał/a:

O ile wiem szykuje sie spotkanie forumoficzow pod grota-bardzo chcialbym byc ,ale niestety nie dam rade.Mam nadzieje ,ze w okresie Swiat Wielkanocnych byc moze tez bedzie jakis zlot forumoficzow-wtedy napewno z wielka ochota bym uczestniczyl w czyms takim

Szkoda Januszu sad , miałam nadzieję, że będziesz. Pomyślimy też o jakimś wiosennym spotkaniu smile !

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

11

Odp: Noworoczne spotkanie na Leskowcu 2017

Janusz - jak to mówią "góra z górą się nie zejdzie, a człowiek z człowiekiem - zawsze!

Do zobaczenia na szlaku smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile