76

Odp: Zjawiska

Niesamowite!

Aktor Hugh Laurie, bardziej znany jako doktor House, kilka lat temu na swoim Twitterze napisał „rosyjska wódka jest ok, jeśli musisz wyczyścić piekarnik. Do picia musi być polska wódka.

77

Prześliczne cool  ! wizjonerze zapraszam do udziału w naszym konkursie kalendarzowym. ! smile Po kliku SZCZEGÓŁY

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

78

Na dobry dzień wschód słońca (z Bukowskim Groniem) malowany w połowie stycznia przez halny ...

79

Po takim wschodzie dzionek musi być dobry! big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

80

http://www.fdm.szkolenia.cal.pl/foto/home.jpg

Co by nie było - Beskid Mały widziany z naszego mieszkania.

81

Z mieszkania powiadasz?  hmm   A wygląda jakbyś stał na dachu wink  big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

82

śliczne widoczki macie z okna  big_smile  faktycznie zdjęcie wygląda jak by było zrobione z dachu  smile

"Góry są środkiem, celem jest człowiek. Nie chodzi o to, aby wejść na szczyt, robi się to, aby stać się kimś lepszym.  "

83

Dawno już nie było żadnego ciekawego zjawiska widocznego z Beskidu Małego. Dziś takowe pojawiło się o świcie. Więc pospiesznie pokazuję. No cóż, kto o świcie wstaje, temu natura swe piękno daje... smile

84

I cóż na takie zjawiskohmm

Mrau, mrau... jak kocica mogę pomruczeć z zadowolenia wink  big_smile

85

Ognisto-promienisty wschód Słońca big_smile - Pięknie ! smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

86

Nowe tegoroczne zjawiska w Beskidzie Małym (Łysina) przy -24 stopniach mrozu. Snopy iskrzących się mroźnych kryształków.

Ostatnio edytowany przez wizjoner (2017-01-30 18:08:12)

87

Nie zauważyłem od razu. Teraz widzę miedzy domami  !

Aktor Hugh Laurie, bardziej znany jako doktor House, kilka lat temu na swoim Twitterze napisał „rosyjska wódka jest ok, jeśli musisz wyczyścić piekarnik. Do picia musi być polska wódka.

88

Nie zauważyłem od razu. Teraz widzę miedzy domami  !

89

Smog nad Żywcem widoczny z Beskidu Małego (wieś Łysina)

Ostatnio edytowany przez wizjoner (2017-01-30 18:01:09)