26

Odp: Wigilia na BIS

angi napisał/a:

Jestem zmuszony odwołać wyjazd na Potrójna. Jest znikome zainteresowanie. Czasem nam wychodzą lepiej spontaniczne spotkania. Dziękuje za zainteresowanie. pozdrawiam

Rzeczywiście coś nam ta Wigilia nie wyszła, ale nie przejmuj się zbytnio tym angi. Pomysł był fajny i może warto będzie powrócić do niego pod koniec tego roku. Tak jak zauważyłeś, chyba lepiej nam wychodzą spontaniczne spotkania, również te niespodziewane, na szlaku, albo na szczycie. Cóż takie czasy nastały... . Rozpoznajemy się w górach po naszywkach, a nawet po towarzyszących nam zwierzętach smile, jak chociażby ostatnio Eugeniusz i sprocket73 na Leskowcu. smile Ale to akurat jest fajne ! big_smile Ciężko jest zgrać terminy, do tego dochodzi nieraz praca czy jakieś inne ważne sprawy prywatne. Wiadomo, życie. hmm

angi napisał/a:

Coraz rzadziej dane jest nam się spotkać, przywołuję w pamięci nasze wspólne "wigilijki" w chatce u Rafała i Ani.

Dlatego cieszmy się, że mimo tego udało nam się w tym roku spotkać w dużym gronie, a ja się bardzo cieszę z tego, że byłeś z nami i następnym razem (jeśli do niego dojdzie), również do nas dołączysz !  W końcu trochę kilometrów musiałeś przejechać, ale udało Ci się dotrzeć i spędziliśmy myślę wszyscy miło zeszłą sobotę. W planie miałam, że posiedzimy dłużej u Ani i Rafała, nawet może niektórzy zechcą przenocować, ale chatka w tym terminie, jak wiecie, była zajęta. Kombinować nie chciałam, bo po co i nie sądzę żebyśmy z tego powodu jakoś specjalnie ucierpieli. A jest takie powiedzenie, co się odwlecze … . smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

27

Jak wiadomo pogoda ma znaczenie w górach, a w ten weekend jest wyjątkowo kiepska.
Natomiast po ostatniej posiadówce w chatce, również mam taki pomysł, żeby tam kiedyś zanocować.  Jak będzie cieplej, żeby posiedzieć na spokojnie przy ognisku, napić się piwka. Byłoby miło w większym gronie smile

Ostatnio edytowany przez sprocket73 (2017-02-04 15:09:09)

28

Wujku dziękuję za info, bo dzięki temu nie musiałem jechać na darmo. Teoretycznie miał być zlot, zwany też "wigilią na BIS", teoretycznie miałem wziąć w nim udział, teoretycznie zawsze możemy się jeszcze spotkać, teoretycznie istnieje coś takiego jak FBM, teoretycznie...   roll  smile lol

Ostatnio edytowany przez piotr (2017-02-06 08:35:19)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

29

piotr napisał/a:

Wujku dziękuję za info, bo dzięki temu nie musiałem jechać na darmo. Teoretycznie miał być zlot, zwany też "wigilią na BIS", teoretycznie miałem wziąć w nim udział, teoretycznie zawsze możemy się jeszcze spotkać, teoretycznie istnieje coś takiego jak FBM, teoretycznie...   roll  smile lol

piotr coś Ty dziś taki z rana teoretyczny. lol
Na szczęście nie wszystko na tym Forum jest teoretyczne. big_smile Ot prosz ... Zimowe spotkanie przy Grocie. Mam nadzieję, że następnym razem uda Ci się do nas dołączyć piotrze! smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/