Temat: Z Nurtem Życia - premiera filmu

Długo wyczekiwana premiera filmu przyrodniczo-dokumentalnego „Z nurtem życia".
Jest to podróż w magiczne zakątki rzeki Skawy na tle nowo budowanego zbiornika wodnego w Świnnej Porębie.

Odwiedźcie też stronę filmu i sprawdźcie kiedy grają go w Waszej okolicy big_smile

www.znurtemzycia.pl

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

2

Odp: Z Nurtem Życia - premiera filmu

Na pewno ciekawy,niestety w mojej okolicy projekcji nie  będzie.Znając życie tylko czekać kiedy będzie w necie,to tylko kwestia czasu.

Góroczub.

3

Sobota 22 kwietnia - Kino Helios w BB - godzina 17:30 - 2 bileciki zaklepane - 30 zł dupy nie ma. Dzięki jolanta za cynka big_smile

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

4

darkheush napisał/a:

Sobota 22 kwietnia - Kino Helios w BB - godzina 17:30 - 2 bileciki zaklepane - 30 zł dupy nie ma. Dzięki jolanta za cynka big_smile

wychodzi na to że się spotkamy smile z małżonką wyjeżdżamy z Andrychwa ok. 16-tej, jak ktoś ma ochotę to mamy dwa wolne miejsca

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://picasaweb.google.com/kisiel1974

5

Po seansie podzielcie się Panowie i Panie wink wrażeniami smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

6

W Krakowie można już oglądać od wczoraj przez 5 dni. Świetne zdjęcia i dużo informacji, których nie znałem wcześniej. Od 30 lat spędzam czas w Świnnej Porębie ale nie miałem pojęcia o tych wszystkich zwierzakach (jenoty, bobry?). Czasami miałem nawet wątpliwości czy wszystkie zdjęcia były robione w dolinie Skawy. Polecam: 52 minuty oglądania z zapartym tchem.
Od wczoraj miałem kłopoty z otwarciem strony forum, czy tylko ja?

Ostatnio edytowany przez pan_tadeusz (2017-04-23 21:16:50)

7

W życiu nie widziałam tak pięknych przyrodniczych ujęć, a do tego wspaniale dobrana muzyka smile ! Dla mnie mistrzostwo ! cool My byliśmy dziś w wadowickim Kinie Centrum.

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

8

52 minuty poezji. Wielki ekran, dolby surround, świetne zdjęcia i masa ciekawych informacji. Do tego wszystkiego kojący głos Pani Krystyny Czubówny. Z resztą nie wyobrażam sobie, że mógłby to czytać ktoś inny. Najlepiej zainwestowane ostatnio 30 peelen wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

9

Duża porcja cennych informacji, nie miałem pojęcia że w naszych okolicach można spotkać Dudka albo Piżmaka. Świetne zobrazowanie  świata, który powoli znika pod wodą. Każdy kto tylko może powinien się wybrać  big_smile

10

Byłam w końcu i ja tongue

Dobrze, że zrobiłam rezerwację bo w kinie w Wadowicach brakło miejsc i niektórzy zamiast z biletem odeszli od kasy z kwitkiem  wink

Piękny film!
Zdjęcia, muzyka... opowieść o tym co blisko, a co przemija...

11

Jak ktoś jeszcze nie był, a by chciał, to w Heliosie BB w "Kinie Konesera" leci o 18:30 29.05.2017r
Ja zamiaruję smile

30.05.2017
.... no i po seansie..... smile
Czyste mistrzostwo świata, jak to w kinie konesera, byli i autorzy, którym mogłem uścisnąć prawicę smile  big_smile
a po seansie rozmowy na czerwonej ławeczce.....
Bobry, jenoty, dudki i inne zwierzaki.... no w życiu bym nie przypuszczał.... aaaa, i jeszcze ten jeleń we mgle na rykowisku.... FANTASTYCZNE UJĘCIA !!!!
A na koniec plakat z autografami dostałem  big_smile  big_smile  big_smile  cool

Ostatnio edytowany przez marekk500 (2017-05-30 16:09:47)

-----------------------------------------------------
http://picasaweb.google.pl/marekk500
http://picasaweb.google.pl/marekk500cd