26

Odp: Jeden dzień w Tatrach - Dolina Kieżmarska

He, he - pięknie cool i znajome obrazki wink

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

27

jolanta napisał/a:

Zdaje się, że biżuteria była? wink  big_smile

Owszem biżuteria była, ale miejsce gdzie są łańcuchy nie jest zbyt trudne. Nie zrobiły na mnie wielkiego wrażenia. Można wybrać inny wariant drogi. W jednym i drugim przypadku trzeba jednak użyć rąk wink
Bardziej zainteresowany byłem kozicą, która schodziła w dół a ja trochę jej w tym przeszkadzałem. W końcu udało się nam bezpiecznie wyminąć – ja poszedłem w górę, kozica w dół …

28

Dla tych, którzy lubią również spoglądać pod nogi wink Ze szlaku na Rakuską Czubę.

Może ktoś to rozpozna?

29

MF napisał/a:

Dla tych, którzy lubią również spoglądać pod nogi wink

Może ktoś to rozpozna?

To w sam raz dla mnie. big_smile wink Piękne letnie kwiaty smile

Z lewej u góry: Starzec Fuchsa z jastrunem, albo jak kto woli złocieniem właściwym smile
Z prawej u góry : rdest wężownik 
z lewej u dołu: dzwonek – najprawdopodobniej wąskolistny
z prawej u dołu : bielinek kapustnik na starcu Fuchsa smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

30

nena napisał/a:

Z lewej u góry: Starzec Fuchsa z jastrunem, albo jak kto woli złocieniem właściwym smile

nena - dziękuję. Znów się czegoś nauczyłem smile

31

MF napisał/a:

(...)
Bardziej zainteresowany byłem kozicą, która schodziła w dół a ja trochę jej w tym przeszkadzałem. W końcu udało się nam bezpiecznie wyminąć – ja poszedłem w górę, kozica w dół …

Nie ma to jak sympatyczne spotkania na szlaku  big_smile

MF napisał/a:
nena napisał/a:

Bardzo sobie cenię naszych forumowych "nazywaczy - podpowiadaczy" wink bo i mnie udaje się dzięki nim cosik czasem rozpoznać wink

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

32

MF napisał/a:

Jolanta napisał/a:

Bardzo sobie cenię naszych forumowych "nazywaczy - podpowiadaczy" wink bo i mnie udaje się dzięki nim cosik czasem rozpoznać wink

Cała przyjemność po mojej stronie ! big_smile