51

Odp: Zlocik na Potrójnej

Śliczne fotki Djinnie po prostu śliczne smile

A co to za babulina na zlot Wam się przykulała lol

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

52

Odp: Zlocik na Potrójnej

jolanta napisał/a:

A co to za babulina na zlot Wam się przykulała lol

Prababcia... Jolanta??? lol Skoro mnie zwą dziadkiem... to, nie masz innego wyjścia, tylko potwierdzić tongue

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

53

Odp: Zlocik na Potrójnej

darkheush napisał/a:

(...) Prababcia... Jolanta??? lol Skoro mnie zwą dziadkiem... to, nie masz innego wyjścia, tylko potwierdzić tongue


Potwierdzam smile  big_smile  lol

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

54

Odp: Zlocik na Potrójnej

Djinn - zdjęcia pierwsza klasa wink

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

55

Odp: Zlocik na Potrójnej

Djinn no fotki zajefajne W szczególności te z dnia niedzielnego wink

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

56

Odp: Zlocik na Potrójnej

Dzięki za opinie, starałem się, choć ręce z rana jeszcze się lekko trzęsły tongue

57

Odp: Zlocik na Potrójnej

...Djinn, ręce Ci się trzęsły? Niemożliwe smile)

"Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można" Edmund Hillary

58

Odp: Zlocik na Potrójnej

--->Galeria zdjęć<---

Przypomnienie dla tych, co tu jeszcze zaglądają wink

59

Odp: Zlocik na Potrójnej

Djinn napisał/a:

--->Galeria zdjęć<---

Przypomnienie dla tych, co tu jeszcze zaglądają wink

To były czasy ...  lol Dzięki Djinn i fajnie, żeś wrócił  ! big_smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

60

Odp: Zlocik na Potrójnej

nena napisał/a:
Djinn napisał/a:

--->Galeria zdjęć<---

Przypomnienie dla tych, co tu jeszcze zaglądają wink

To były czasy ...  lol Dzięki Djinn i fajnie, żeś wrócił  ! big_smile

Chciałbym wrócić tak jak to dawniej było, ale muszę poczekać, żeby moje Bolki podrosły. Póki co to zwiedzamy niziny wink

61

Odp: Zlocik na Potrójnej

No tak, wszystko  po kolei big_smile Po nizinach przyjdzie i kolej na pokazanie dzieciom Beskidu Małego smile

Ostatnio edytowany przez nena (2017-11-22 15:14:59)

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/