26

Odp: Góry w technice time-lapse

nena napisał/a:

Nie może przecież tu zabraknąć pełnej wersji filmu braci Kłysewiczów  „Bieszczady - Cztery Pory Roku” , którą nam udostępnił na fb marekk500. smile

Aż się chce od razu spakować plecak i jechać w te dzikie góry smile
Niesamowicie pięknie zrobiony film z cudownie relaksującym podkładem muzycznym smile.

Nena, no niesamowite wrażenia wywołuje te filmiki. Dzięki  smile  smile  smile  smile  smile  smile  smile  smile

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

27

Admin wrzucił na FB, a nam tu nie big_smile  wink  Nie może tu zabraknąć też naszych górek smile Pięknie ujęta Kiczera smile

autor : Krzysztof Stanclik

Ostatnio edytowany przez nena (2015-09-30 19:42:26)

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

28

Obejrzałem ten filmik na samej stronie you tube gdzie jest w pełni dostępny. O dziwo mój staruszek odtwarza go bez zarzutu. Piękne są te efekty świetlne na niebie z Kiczery widoczne na przyśpieszeniu smile

29

Sie pochwalę a co tongue Też się zacząłem ostatnio bawić techniką poklatkową. Może gór tu na razie mało, ale proszę. Cztery próbki wink Nie krytykować za mocno wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

30

darkheush napisał/a:

Sie pochwalę a co tongue Też się zacząłem ostatnio bawić techniką poklatkową. Może gór tu na razie mało, ale proszę. Cztery próbki wink Nie krytykować za mocno wink

Świetne ! cool Podobało mi się ! big_smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

31

Tym razem coś z Twoich okolic nena cool

Jan Himilsbach

32

darkheush napisał/a:

Tym razem coś z Twoich okolic nena cool

Jakby one i Twoje nie były big_smile ! Super ! smile

33

To może nenuś Rzyki zrobimy w ten sposób??? Tylko byś musiała robić za przewodnika i pomysłodawcę miejscówek. Ale bierz pod uwagę tylko miejsca, do których można podjechać autem. Nasz kolega nie wszędzie dojdzie z uwagi na tuszę smile

Jan Himilsbach

34

darkheushu, a znajdź mi jeszcze czas na te wypady, buuuuuuuuu sad. Ty znasz myślę Rzyki i okolice tak samo dobrze, jeśli nie lepiej, niż ja. big_smile Sam mnie przecież po naszym Beskidzie Pięknym prowadzałeś big_smile. Wiesz też, gdzie można dostać się autem. Chętnie więc zobaczę każdego nowego timelapse smile.