51

Odp: Złota Góra

Spróbuje wstawić zdjęcie, może się uda na moim komputerze

52

Robi wrażenie! cool

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

53

To mamy kolejny piękny lodospad w Małym  cool big_smile !

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

54

Tak mnie Darku zaciekawiłeś tymi "Złotymi Kaskadami", że będąc w tym rejonie, nie omieszkałem o nie zahaczyć.
Jestem już na miejscu - a przynajmniej tak twierdzi GPS. Tak sobie stoję i patrzę, a w głowie mam twoje i kisiela fotki zrobione wiosną... Czy ja na pewno jestem w tym samym miejscu?
Cóż... w tak pięknych okolicznościach przyrody... niepowtarzalnej... wypada zacytować Mamoniową z "Rejsu": "Susza wywarła wielkie spustoszenie".  big_smile

A taka aura panowała wczoraj po południowej stronie Złotej Górki na Porębskim Groniu.

55

To będzie mój kolejny cel wink

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

56

Na tym progu wodospadowym to ledwo co płynie woda i niestety taki stan utrzymuje się od długiego czasu z powodu suszy big_smile
pbsk za to wiesz teraz gdzie znajduje się główny wodospad. Teraz tylko trzeba poczekać na sprzyjające okoliczności pogodowe by móc go podziwiać w pełnej krasie big_smile