876

Odp: Przedstaw się!

witaj cwiartka11  big_smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

877

Odp: Przedstaw się!

Witam was serdecznie,jestem z Makowa Podhalańskiego ,wpadłem na wasz portal w sumie przypadkowo,ogólnie obczajam kolejne szlaki w Beskidzie i nie tylko,po górach trochę już chodzę od ok 4 lat,moją przygodę zacząłem od mtb rowerowo czyli Beskid Żywiecki,Beskid mały,śląski,pasmo Jałowieckie  trochę sie zjeździło,ale jak to w życiu różnie jest i zakończyłem przygodę z mtb i przerzuciłem sie na szosę (kolarstwo) ale góry zostały z buta więc jak jest czas to chodzę,gównie Tatry ale do naszych do Beskidów zawsze wracam  smile To może na razie tyle,mam nadzieje że zagoszczę u was i podzele sie z wami wycieczkami(a może ktoś z was sie ze mną wybierze) big_smile

Ostatnio edytowany przez freak (2016-04-10 20:00:02)

878

Odp: Przedstaw się!

freak napisał/a:

Witam was serdecznie,jestem z Makowa Podhalańskiego ,wpadłem na wasz portal w sumie przypadkowo,   (...)

Witam Cię freak big_smile
Widzę, że należysz do młodzieży pozytywnie zakręconej smile
Ciągle szukasz czegoś dla siebie, i to jest piękne. A że przypadkiem wpadłeś na tą stronkę , to fajnie.
Opisuj swe wycieczki. Dziel się wrażeniami smile
Mnie ucieszyło, że zwróciłeś uwagę na oznakowania! Przekazuj dalej swe uwagi smile Wprawdzie choroba ma, wykluczyła mnie z aktywnym uczestniczeniu w oznaczeniach, jednak każda wskazówka jest mile widziana i będzie – zapewniam – dostrzeżona i w miarę możliwości poprawiona.
Do zobaczenia mam nadzieję, że na szlaku  smile

Ostatnio edytowany przez MK (2016-04-11 12:08:12)

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

879

Odp: Przedstaw się!

Witaj freak w naszym gronie. big_smile Pisz, pisz, każda nowa informacja się przyda. smile

PS. Taka mała prośba - używaj proszę więcej znaków interpunkcyjnych !  smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

880

Odp: Przedstaw się!

Dzięki wielkie za miłe przyjecie do waszego grona,jak ogarnę pomału forum na pewno podzielę się z wami moimi wycieczkami  MK oznaczeniom zwracam dużo uwagi,niby zwykła tablica,ale dla mnie mają swój klimat i to bardzo duży i również znaki na drzewach nie wiem jak to napisać ale po prostu mają swój czar(wiem nawiedzony chyba jestem pod tym katem hehe :D )ale może to dobrze
nena
postaram się poprawić,pisałem w sumie na szybkiego i trochę pod małym stresem jako początkujący  :)
A dzisiaj u mnie małe okno pogodowe więc wyruszyłem na Police z Mosornego,przez Cyl Hali Śmietanowej,ważna rzecz na szczycie zrobiony mały porządek z drzewami więc nie trzeba kombinować i omijać szlaku przez zwalone drzewa.

881

Odp: Przedstaw się!

Witaj freak wśród nas smile

Do zobaczenia na szlaku!

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

882

Odp: Przedstaw się!

jolanta  Pozdrawiam   i właśnie do zobaczenia na szlaku smile

883

Odp: Przedstaw się!

Halniak Maków Podchalański Pozdrawia MKS Trzebinia-Siersza wink;)

"Nie uda się odnieść w życiu sukces, jeśli człowiek nie zaangażuje się w to całym sercem.To samo dotyczy sztuki przetrwania- ci którym udaje się wyjść z opresji, zawsze dają z siebie wszystko.Zarówno w życiu jak i w survivalu, jeżeli się łamiesz przegrywasz."Bear Grylls

Zapraszam do galerii : http://picasaweb.google.com/109029069602413014760

884

Odp: Przedstaw się!

Witam wszystkich serdecznie!

885

Odp: Przedstaw się!

lux, Ola1990 - witajcie! smile

Czy wędrowaliście już po Beskidzie Małym? Macie tutaj swoje ulubione szlaki?

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

886

Odp: Przedstaw się!

Ola1990 napisał/a:

Cześć wszystkim smile Aleksandra, 26 lat. Od zawsze wielbicielka przyrody, zwłaszcza fauny i flory gór smile Pozdrawiam

O takich zainteresowaniach jest nas tutaj kilka, więc witaj Ola1990 w naszym gronie smile

887

Odp: Przedstaw się!

cze Ola1990 ! big_smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

888

Odp: Przedstaw się!

Witam wszystkich forumowiczow, na imie mam Szymon ,lat 25, interesuje mnie historia regionu ,pochodze I mieszkam w Porabce-kozubniku.

889

Odp: Przedstaw się!

Ola1990 to spamer zwykły.
Ale SzymekB wydaje sie być wporzo gościu. Witaj! smile

890

Odp: Przedstaw się!

SzymekB - witaj i do zobaczenia na szlaku  smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

Odp: Przedstaw się!

Cześć, mam na imię Kuba. Cieszę się, że mieszkam w Beskidzie Małym, mamy czym się chwalić smile  Bardzo lubię to forum, korzystam z waszej wiedzy i podziwiam już od kilku lat.
Interesuję się dzikimi roślinami jadalnymi i wykorzystaniem ich w kuchni. Od niedawna prowadzę fanpage Beskidzka Chata i zachęcam do odwiedzania (https://www.facebook.com/BeskidzkaChata/)
Staram się propagować wiedzę o tym, co nasze - na wyciągnięcie ręki - a co niejednym mogłoby się wydawać egzotyczne smile

Dzikie rośliny jadalne, Beskid Mały:
https://www.facebook.com/BeskidzkaChata/

892

Odp: Przedstaw się!

Kuba z Beskidzkiej Chaty napisał/a:

Bardzo lubię to forum, korzystam z waszej wiedzy i podziwiam już od kilku lat.

Miło nam bardzo big_smile !

Kuba z Beskidzkiej Chaty napisał/a:

Interesuję się dzikimi roślinami jadalnymi i wykorzystaniem ich w kuchni. Staram się propagować wiedzę o tym, co nasze - na wyciągnięcie ręki - a co niejednym mogłoby się wydawać egzotyczne smile

Super, przyda nam się znawca dzikich roślinek big_smile ! Liczę na otwarcie jakiegoś ciekawego tematu z Twojego kręgu zainteresowań  big_smile .

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

Odp: Przedstaw się!

Postaram się, również mi miło:)

Dzikie rośliny jadalne, Beskid Mały:
https://www.facebook.com/BeskidzkaChata/

894

Odp: Przedstaw się!

Powitanko!  big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

895

Odp: Przedstaw się!

Witam Was.
Jestem Maciek, lat 46. Kocham Beskidy. Mieszkam w tym Małym smile

896

Odp: Przedstaw się!

Septimus napisał/a:

Witam Was.

Powitanko!  smile

Septimus napisał/a:

(...) Mieszkam w tym Małym smile

... w tym Małym zwanym Pięknym!  big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

897

Odp: Przedstaw się!

Cześć.
Jestem Paweł, lat 44, mieszkam w Kętach. Jakieś 7 tat temu, postanowiłem zarazić synów górami, tak żeby choć trochę oderwać ich od komputera i TV. Stało się tak, że ten wirus najbardziej opanował mnie i chyba nie da się już z tego wyleczyć.

898

Odp: Przedstaw się!

Witam kolegę z pracy. Oby ten wirus coraz więcej osób pozarażał. Mnie już zaraził jak byłem dzieckiem wink

899

Odp: Przedstaw się!

pbsk napisał/a:

Cześć.
Jestem Paweł, lat 44, mieszkam w Kętach. Jakieś 7 tat temu, postanowiłem zarazić synów górami, tak żeby choć trochę oderwać ich od komputera i TV. Stało się tak, że ten wirus najbardziej opanował mnie i chyba nie da się już z tego wyleczyć.

Powitanko! ... wśród zawirusowanych  big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile