1

Temat: Nauczyciel pokochał Beskidy

Spieszę poinformować, że nasz skromny forumowicz o nicku MF pokazał swoje fotograficzne dzieła, przedstawiające perełki Beskidu Małego, zwanego Pięknym smile w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym im. „Bolka i Lolka” w Bielsku-Białej. Wystawę przygotował Dom Kultury w Kozach. Wcześniej można było ją zobaczyć w Teatrze Lalek w Żylinie na Słowacji. Pana Mirosława często można spotkać z aparatem fotograficznym na szlakach BM-u. Z zawodu jest nauczycielem. Teraz jest dyrektorem Szkolnego Schroniska Młodzieżowego im. „Bolka i Lolka” w Bielsku-Białej, wcześniej był m.in. dyrektorem Liceum Ogólnokształcącego nr 5. smile

No proszę, a nigdy się nam tu tak nie pochwalił … wink

https://bi.im-g.pl/im/92/2f/17/z24310162V,W-Szkolnym-Schronisku-Mlodziezowym-im---Bolka-i-Lo.jpg
fot: MF

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów fotograficznych i nie tylko ! wink

My MF znamy ze szczególnie pięknych "4-paków", które aż się proszą o to, żeby je rozpakować na pojedyncze egzemplarze wink.

Pod linkiem można zobaczyć piękne zdjęcia z BM-u autorstwa MF-a smile

Nauczyciel pokochał Beskidy.

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

2

Odp: Nauczyciel pokochał Beskidy

nena napisał/a:

No proszę, a nigdy się nam tu tak nie pochwalił … wink

Nauczyciel pokochał Beskidy.

Do czasu pracy w V LO wszystko kręciło się wokół szkoły i ona była najważniejsza. Zajmowało mi to większość czasu – poza chwilowymi wypadami w góry, oczywiście smile

Teraz realizuję to, na co wcześniej brakowało czasu …

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów, w szczególności autorów nie mniej pięknych zdjęć wink

3

Pierwsze zdjęcie znad zalanego Jeziora Mucharskiego na forum umieścił sprocket73.
Po tym co zobaczyłem nie pozostawało nic innego jak się tam wybrać. Od tego czasu bywam tam często.

To miejsce już nie będzie takie jak kiedyś (pan_tadeusz). Znak mijającego czasu …

4

MF napisał/a:

Teraz realizuję to, na co wcześniej brakowało czasu …

Zazdroszczę smile Ech ten czas, zawsze będzie go na realizację marzeń za mało ... big_smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/