Temat: Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam ;)

Patrząc na datę rejestracji pierwszego użytkownika naszego forum, a był nim lowell79 (05-09-2009) zwany czasem Przewielebnym Ojcem Dyrektorem lub Panem Prezesem Beskidmaly.pl spółka ZOO sądzić należy, że naszemu sympatycznemu forum stuknął ROCZEK wink

W związku z tym przygotowałem kilka liczb. Po pierwsze w jakim tempie nas przybywało wink :

odpowiednio po miesiącu i roku - liczba użytkowników/liczba nowo przybyłych danego miesiąca

2009
wrzesień - 1/1
październik - 10/9
listopad - 25/15
grudzień - 28/3

2010
styczeń - 34/6
luty - 45/11
marzec - 51/6
kwiecień - 56/5
maj - 64/8
czerwiec - 69/5
lipiec - 76/7
sierpień - 80/4
wrzesień (do 12) - 84/4

W ciągu tych 372 dni istnienia forum napisaliśmy 5080 postów w 381 tematach, co daje średnią 13,65591 posta dziennie wink

Zdaliśmy relację z 50 wycieczek górskich w tym:
Beskid Mały - 25 (najwięcej, ale jakżeby inaczej wink)
Pozostałe pasma beskidzkie - 13
Tatry - 4 (oj coś zaniedbane wink xaga, weź się do roboty big_smile)
Inne góry - 8

Udało się nam zorganizować trzy zloty forumowe (1, 2, 3), w których uczestniczyło łącznie 22 zarejestrowanych forumowiczów, z czego:

Na wszystkich trzech - 6 forumowiczów
Na dwóch - 6 forumowiczów
Po jednym zlocie zaliczyło - 10 forumowiczów wink

Dzięki operatywności i kreatywności naszego Pana Prezesa można powiedzieć, że jesteśmy w terenie rozpoznawalni. Mowa tu o forumowych koszulkach i naszywkach wink

Forumowicze z własnej inicjatywy doprowadzili również do restauracji resztek schronu PTT na Jawornicy, umieszczenia skrzyneczki przy Grocie Komonieckiego, dokonali wielu ciekawych odkryć botanicznych, jak również zdominowali swego czasu konkurs fotograficzny w Kukowie. Nastąpiło również zbliżenie do forum osób odpowiedzialnych za oznakowanie naszych szlaków w BM wink

Jeśli chodzi o góry - to za największe forumowe osiągnięcie uważam (z tym, że to moja subiektywna opinia) samotne pokonanie przez naszą forumowiczkę Małego Szlaku Beskidzkiego. Tym bardziej, że kilka tygodni po niej na ten sam szlak poszło trzech chłopa i nie dali rady big_smile

Wracając na koniec tego przydługiego posta do samego forum. Najpopularniejszym jak dotąd tematem jeśli chodzi o ilość odpowiedzi jest Mały Szlak Beskidzki (157), a w konkurencji "ilość kliknięć" prowadzi Przedstaw się! (5150).

Jeśli kogoś lub coś pominąłem, to wybaczcie!!! wink

P.S. Jeszcze jedna refleksja. Pamiętam jak kiedyś (3-4 lata temu) Pan Prezes pisał mi na gadzie, że jego marzeniem jest stworzenie wokół strony pewnej społeczności. Myślę Marcin, że to Ci się udało wink I to udało bardzo wink Gratulacje, tak trzymaj i do przodu big_smile

Za rok kolejne podsumowanie big_smile

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

2

Odp: Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam ;)

Marcin odwalał, odwala i jestem pewny, że nadal będzie odwalał kawal dobrej roboty:)

3

Odp: Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam ;)

Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam smile

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

4

Odp: Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam ;)

big_smile  ... jeszcze, raz, jeszcze raz, nich żyje, żyje nam big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

5

Odp: Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam ;)

I jeszcze jeden i jeszcze raz ..... smile

6

Odp: Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam ;)

Cóż mogę dodać? Chyba tylko to, że bardzo się zżyłem z Wami i Ojcem Dyrektorem mordy w moje. Nie ma dnia, żebym tu nie zajrzał, no chyba że jestem odłączony od sieci. W ciągu tego roku stworzyliśmy fajną społeczność. Nie jest nas ani zbyt dużo (jak na forach-molochach typu turystyka-gorska.pl), ani za mało (jak na wielu małych forach w fazie agonalnej). Tak trzymać!

Ostatnio edytowany przez piotr (2010-09-13 07:40:07)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

7

Odp: Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam ;)

i jeszcze raz, ale tylko stówy życzycie naszemu forum? na moje oko to przetrwa ono jakieś 74439874387998754549875498754398754398754393097766556 lat:)

8

Odp: Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam ;)

100 lat mało jeszcze
100 lat mało jeszcze
niech nam żyje ponad 200

smile

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

Odp: Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam ;)

Darkheush niezłą zrobiłeś tą frekwencje. Z okazji rocznicy na forum Lowellowi życzę sto lat i następnym forumowym jubileuszom smile

10

Odp: Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam ;)

To może jakiś zlocik z tej okazji ?? tongue

11

Odp: Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam ;)

ja myślę że okolicy tej daty w przyszłych latach powinny być datą zlotu letniego. W końcu data jubileuszowa Na zlocie też można co nie co podsumować tongue

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

12

Odp: Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam ;)

Dziękuję za raporcik i miłe słowa, będę się powtarzał, ale to wszystko Wasza zasługa. Fajnie, że tyle rzeczy udało się zrealizować, a mam nadzieję, że kolejny rok przyniesie nam nowe realizacje i cele! Trochę mnie to wszystko zaskoczyło, bo tak na prawdę we wrześniu były dopiero przymiarki do powstania forum, bo jak pokazują statystyki byłem sam wink Tak na prawdę forum ruszyło w październiku.

Zwierzanie się darkheushowi ma dobre strony wink

13

Odp: Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam ;)

A teraz idziemy na jednego...!!! wink Gratulacje Prezesie , kawał dobrej roboty.

14

Odp: Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam ;)

mi się wydaje, że dobrą okazją do wypicia będzie najbliższe spotkanie na Jawornicy 25 września Ci co będą to na pewno coś hluśną

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

15

Odp: Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam ;)

lowell79 napisał/a:

(...)będę się powtarzał, ale to wszystko Wasza zasługa.(...)

A ja myślę, że to trochę na odwrót Panie Prezesie. Nie byłoby forum, nie byłoby społeczności, nie udałoby się zrobić tego co już zostało zrobione, i co zrobione pewnie jeszcze zostanie wink

(...)tak na prawdę we wrześniu były dopiero przymiarki do powstania forum, bo jak pokazują statystyki byłem sam wink Tak na prawdę forum ruszyło w październiku.

Tak zwane miłe złego początki big_smile

baca napisał/a:

mi się wydaje, że dobrą okazją do wypicia będzie najbliższe spotkanie na Jawornicy 25 września Ci co będą to na pewno coś hluśną

Ło matko. Znowu??? big_smile

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

16

Odp: Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam ;)

wow ! niezłe podsumowanie darkheush wink Zazdroszczę lowellowi, że tak łatwo spełniają mu się marzenia big_smile Cieszę się bardzo, że z Wami jestem smile. Wpadam na forum niemal codziennie i zawsze coś ciekawego się tutaj dzieje. Każdy z Was dokłada tutaj swoją cegiełkę i dlatego to nasze forum się tak pięknie i szybko rozrasta smile .
Bardzo mi było miło poznać część Forumowiczów i mam nadzieję , że uda mi się jeszcze więcej, z Prezesem na czele.  wink. Tak trzymać ! big_smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

17

Odp: Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam ;)

darkheush napisał/a:

Ło matko. Znowu??? big_smile

Jak to znowu Szkoda że tak późno

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

18

Odp: Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam ;)

Strach się bać wink

19

Odp: Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam ;)

Coś mi się zdaje, że na forum bardzo brakuje działu pt.... trunki lol. Kto odważy się zainicjować taki wątek? wink

Ostatnio edytowany przez piotr (2010-09-13 16:40:25)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

20

Odp: Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam ;)

Piotrek, mam pomysł!!! Dla niepoznaki umieśćmy to w dziale "Opinie o sprzęcie" lol

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

21

Odp: Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam ;)

A może stworzyć tak dla niepoznaki temat "menażki i inne naczynia"? lol

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

22

Odp: Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam ;)

No gratulacje:)
Brawo panowie smile))))

"Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można" Edmund Hillary

23

Odp: Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam ;)

piotr napisał/a:

Coś mi się zdaje, że na forum bardzo brakuje działu pt.... trunki lol . Kto odważy się zainicjować taki wątek? wink

No to masz odważnego lol

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

24

Odp: Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam ;)

@angi poszalał smile)

"Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można" Edmund Hillary

25

Odp: Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam ;)

w sumie, skoro jest rocznica, to i napój alkoholowy być musi smile

"Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można" Edmund Hillary