1

Temat: Odezwa do forumowego Narodu :D

Drodzy Forumowicze,

brakuje mi bardzo Waszych nowych relacji z górskich wycieczek. Z zaciekawieniem czytam każdą Waszą nową relację. Tylko sprocket73 okazuje się jest z nas najsilniejszy, trzyma dzielnie fason i co by nie mówić, dzięki niemu forum jeszcze żyje, albo zipie, jak kto woli big_smile. Dobrze, że jeszcze Darek Tlałka od czasu do czasu przypomni o swoim nowym odkryciu smile, darmando próbuje nas rozruszać muzyką, Gustek poda aktualne warunki w BM-ie, a Jiff zweryfikuje przebieg jakiegoś szlaku. Dalej tak trzymać Panowie ! smile Nawet zagadki nam coś ostatnio przystopowały  … sad.
Z Nowym Rokiem obiecuję się poprawić big_smile i zachęcam innych do tego, żeby wrzucali zdjęcia i opisywali swoje górskie i nie tylko górskie wycieczki. smile

Pomimo coraz skromniejszej aktywności, to Forum ciągle żyje, dzięki Wam. Ja odwiedzam go codziennie, i codziennie widzę są wejścia, co mnie ogromnie cieszy. To Forum powstało dzięki nam wszystkim i myślę, że nie pozwolimy mu tak łatwo upaść. Jest tu bardzo dużo cennych informacji, zdjęć, relacji z wycieczek, wskazówek, nie gdzieś wyczytanych, ale „doświadczonych na własnej skórze”, co czyni je najbardziej wartościowymi.

W tym całym koronawirusowym chaosie Wasze piękne relacje i zdjęcia mają na mnie, ale wydaje mi się, że nie tylko na mnie smile, terapeutyczny wpływ, pomagają zapomnieć o szarej codzienności i otaczającej nas ze wszystkich stron, niestety, beznadziei. Dobrze, że w górach jest wszystko, co kochamy ! cool Nie zapominajmy o tym smile !

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

2

Odp: Odezwa do forumowego Narodu :D

Wrzucić relację to byłoby co, tyle że jakoś nie bardzo wychodzi mi wklejanie zdjęć.Niestety mój angielski jest kulawy i  nie bardzo kumam co nie tak z tymi zdjęciami .

Góroczub.

3

mirek napisał/a:

Wrzucić relację to byłoby co, tyle że jakoś nie bardzo wychodzi mi wklejanie zdjęć.Niestety mój angielski jest kulawy i  nie bardzo kumam co nie tak z tymi zdjęciami .

Jeśli masz Mirku jakieś zdjęcia na dysku zewnętrznym np. na dysku google lub masz konto na gmailu, masz wtedy dostęp do takiego folderu Zdjęcia. Tam możesz trzymać swoje zdjęcia.

https://lh3.googleusercontent.com/pw/ACtC-3cLszSYwleGmzjCfULk4eIkIHjSzyUAxmTY8T58s5jrXSzxEstYgBPbsea4Vs_HsjfLUAY1MOOj78I_CUXLEp6laXoxRfhRvMcz8-_fRBrDxH0yvJGX95LVOuIGASBN2bDFy8426116nfm5k0v5nr0Mvw=w298-h472-no

Chcąc wkleić zdjęcie na forum pobierz stamtąd link do danego zdjęcia, wyloguj się z konta Google, następnie wklej pobrany link do paska przeglądarki. Wyświetli Ci się pobrane zdjęcie, klikasz na nim prawym przyciskiem myszy, pokazuje Ci się zakładka, klikasz w niej na „Kopiuj adres obrazu”
Następnie wklejasz to co się skopiowało (będzie to link do Twojego zdjęcia) na forum między dwa takie znaczniki [img]tu wklejasz ten link[/img] i gotowe.

Próbuj ! smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

Jestem za odezwem Neny i też mi bardzo brakuje tej dawnej aktywności na forum. Taka aktywność na pewno wszystkim dobrze by zrobiła w tych obecnych trudnych czasach. Od jakiegoś czasu zauważyłem tutaj problem ze wrzucaniem zdjęć w "I want to upload images" które żadne nie przechodzą sad Taka korekta tego już zmotywowała do wrzucenia tutaj choćby niewielkiego relacjona big_smile

5

Nena, masz rację, forum ledwie żyje.
Czy umrze całkowicie, trudno powiedzieć. To zależy od nas.
Na razie widać ciągłą wieloletnią tendencję zaniku takich miejsc. Bardzo szkoda, bo nie ma nigdzie takiej skarbnicy wiedzy o BM.
Ja wychodzę z założenia, ze trzeba robić swoje. Nic na siłę, ale warto się czasem odezwać. Może jeszcze kiedyś spotkamy się na Potrójnej wink

6

sprocket73 napisał/a:

Nena, masz rację, forum ledwie żyje.
Czy umrze całkowicie, trudno powiedzieć. To zależy od nas.
Na razie widać ciągłą wieloletnią tendencję zaniku takich miejsc. Bardzo szkoda, bo nie ma nigdzie takiej skarbnicy wiedzy o BM.
Ja wychodzę z założenia, ze trzeba robić swoje. Nic na siłę, ale warto się czasem odezwać. Może jeszcze kiedyś spotkamy się na Potrójnej wink

Nie umrze big_smile, nie damy mu big_smile ! , ale masz rację sprocket73, że swoje trzeba robić smile. Jak fajnie byłoby się znowu gdzieś „zlecieć” big_smile !

Jestem za takim wspólnym spotkaniu w górach. Obecnie to co widzę to najbardziej brakuje ludziom kontaktu na żywo z innymi ludźmi przez tą sytuacje jaka jest. A czy to musi dla nas źle się skończyć tak jak nam wmawiają. Przecież kontakt z naturą, z górami i z osobami pozytywnymi nastawionymi ma na pewno ma dla nas dobry wpływ oczywiście w ramach zdrowego rozsądku smile

8

Mam zdjęcia na swoim dysku,gdy próbuję wrzucać zdjęcia  to wyskakuje mi taki napis undefined (1020820) - The file exceeds the allowable size and will not be loaded(200000).

Góroczub.