Temat: Smutny czas dla nas

Smutny czas nastał, zakaz wychodzenia z domu a co dopiero wyjazd w góry, trudno trzeba poczekać a będzie lepiej (jestem optymistą) jak na razie upajam się waszymi cudnymi zdjęciami z wypraw. Życzę wszystkim zdrowia i zdrowego rozsądku.

Odp: Smutny czas dla nas

Byle jak najszybciej przeminął ten smutny czas. Też ten smutny czas rządów wirusowych można poświęcić nad poukładaniem swojego życia tak jak powinno ono wyglądać. Ja tak robię po moim trudnym okresie borykania się z problemami zdrowotnymi i rodzinnymi. Obecna pogoda zachęca do chodzenia po Beskidzie Małym i nie którzy tak robią dla zdrowia i ciekawie spędzania czasu. W końcu nikt nie lubi odosobnienia od ludzi. A czy to musi dla nas źle się to skończyć jeśli to robimy w ramach zdrowego rozsądku hmm

Ostatnio edytowany przez Dariusz Tlałka (2020-03-28 06:40:39)

3

Odp: Smutny czas dla nas

Mam nadzieję, że już niedługo wrócimy do normalności. Niestety wiele osób zostanie z długami, bo wszystko zostało pozamykane:( w każdym razie, jeśli znacie kogoś, kogo dotyczy ten problem, polecam poczytać o upadłości konsumenckiej: https://www.piotrowice.katowice.pl/upad … kac-pomocy. Ostatnio sporo osób się tym interesuje, a według mnie to dobry sposób na odzyskanie spokoju, przynajmniej na jakiś czas.