Temat: Czy można się wyżalić na tym forum???

Jeśli tak, to się wyżalę. Polazłem dziś rano w las - tak wiem pokarało mnie, inni siedzą w pracy/szkole, a ja wolne. Ustawiłem sobie aparat na pieńku (ok 1 m nad ziemią), co by zrobić samowyzwalaczem pierwszą fotkę z pięknym prawdziwkiem. Włączyłem, przygotowałem się do zdjęcia, ruszyłem na upatrzone miejsce i........ kątem oka widzę jak aparat robi "pięknego" podwójnego "front-flipa". Wprost na wystający kamyczek hmm Obiektyw, ekranik i matryca poszły się "kochać" hmm Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!

R.I.P. Nikoś sad Niech Ci matrix lekkim będzie...

Ostatnie zdjęcie Ś.P. Nikosia

http://lh3.ggpht.com/_grSJWJ2C_RY/TKDZUPT-oGI/AAAAAAAAJt0/f2lKKskGufE/s800/z33.jpg
foto: Pudelek

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

2

Odp: Czy można się wyżalić na tym forum???

Uuuuuu ... nasze kondolencje. Będąc w podobnym jak Ty żalu, wiemy co czujesz .... ale nie poddawaj się !! Ja od maja szukam po necie części zamiennych do naszego aparatka, który jak Twój wywinął podwójnego front-flipa, tyle że prosto w strumyk .....

...............    [']   ..................

3

Odp: Czy można się wyżalić na tym forum???

Wspólczuję wink Ale, co Cię nie zabije to Cię wzmocni tongue Teraz musisz postarać się o lustrzankę smile

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

4

Odp: Czy można się wyżalić na tym forum???

U współczuję!!!

5

Odp: Czy można się wyżalić na tym forum???

Wspólczuję... znam ten ból. Szczególnie gdy pada ulubiona optyka i jest się w czarnej... sad

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

6

Odp: Czy można się wyżalić na tym forum???

Ja w żalu głębokim łącząc się, przewrotnie powiem, że wszystko jest po coś ino trza się domyślić po co hmm

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

7

Odp: Czy można się wyżalić na tym forum???

jolanta napisał/a:

Ja w żalu głębokim łącząc się, przewrotnie powiem, że wszystko jest po coś ino trza się domyślić po co hmm

Lustro z napisem Nikon big_smile

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

8

Odp: Czy można się wyżalić na tym forum???

Media Markt i Chińczycy już zacierają rączki.

Wiem, jestem okropny wink. Przyłączam się do kondolencji sad

P.S. Nie zapomnij kupić statywu wink

Ostatnio edytowany przez piotr (2010-10-06 07:26:51)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

9

Odp: Czy można się wyżalić na tym forum???

Następny dowód na to ze Beskidy są i piękne i czasem śmiertelnie niebezpieczne. Darku łącze sie z Tobą w bólu i proponuję w sobotę przez wzgląd na tak wielką ci stratę zrobić stypę na Jawornicy.

10

Odp: Czy można się wyżalić na tym forum???

no to teraz może jakiś konkurs fotograficzny wygram tongue

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

11

Odp: Czy można się wyżalić na tym forum???

Tylko nie urządzajcie mu jakiegoś rytualnego pogrzebu, typu stos itp .... może coś z niego jeszcze będzie smile

12

Odp: Czy można się wyżalić na tym forum???

Ja Darkowi pogrzeb urządzę!!!, ale tylko dlatego by  zawdzięczał mi COŚ i ..... nauczył mnie prawdziwych „zdjęć” smile

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

13

Odp: Czy można się wyżalić na tym forum???

współczuję!

w górach świat wygląda inaczej....

14

Odp: Czy można się wyżalić na tym forum???

Dziękuję wszystkim z tego miejsca za wyrazy współczucia. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Mam już nowe szkiełko wink Tak, że:

Baco, z tymi konkursami foto może być różnie big_smile
Djinn'ie, a po co szukasz części??? W końcu mini-akwarium jest ładne big_smile
Piotrze - MM to może nie, ale znaczek "made in PRC" jest big_smile
ufoczku - stypa na Jawornicy??? Czemu nie!!! Weź paliwo big_smile
MK - z robieniem zdjęć to ja sam mam niedościgniony wzór (patrz 3 pozycje wyżej pogrubionym tekstem big_smile)

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

15

Odp: Czy można się wyżalić na tym forum???

i jak tam następca Nikosia Darku ? Sprawuje się? Ja muszę przyznać, że mój Olympus FE330 też przeszedł w tym roku na emeryturę Silniczek padł ale na szczęście mam już jego godnego następce Canona SX230

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz