1

Temat: Sylwester 2010

Jak już wiece spora część forum BM ma w planie spędzić sylwestra i weekend noworoczny w chatce u Rafała i Ani na Potrójnej.
Konkrety:
Koszt sylwestra to 180 zł w tym trzy noclegi (kolejność dowolna - na pewno 31.12.2010/01.01.2011, 01/02.01.2011 + jeden dodatkowy nocleg do negocjacji) koszt noclegów to 150 zł + 30 zł zrzuta na jakieś ciepłe jedzonko w nowy rok + napoje gazowane typu Coca Cola lub  soki  na sylwestra i powiedzmy zakup fajerwerków i szampana tj. winna musującego narki Michael Angello tongue. Alkohol  przynosimy we własnym zakresie, jest możliwość wcześniejszego wiezienia do chatki większej ilości art. nie psujących się np kilku skrzynek piwa big_smile
W noc sylwestrową mamy zapewniony garnek bigosu. Życzenia noworoczne złożymy sobie na szczycie Potrójnej przy ognisku. Później w planach odwiedziny noworczne u Lucjana i Ewy.
Jedzenie (art. na kanapki, napoje, owoce, słodycze - mile widziane własne wypieki smile we własnym zakresie. Wyżywienie na pozostałe dni też we własnym zakresie.
Chatka pomieści około 30 osób, chętnych jest na dzień dzisiejszy około 12 osób.
Zabawę sylwestrową planujemy zrobić w stylu lat 70 - 80tych i robimy bal przebierańców. Będzie ogłoszony konkurs na najciekawszy kostium smile Nagrodę niespodziankę zapewniają organizatorzy czyli ja tongue
Jeśli ktoś nie może do nas dołączyć w sylwestra to zapraszamy w odwiedziny w Nowy Rok i zanocowanie w chatce w weekend. Co do kosztów się dogadamy.
Jeśli są jakieś pytania to proszę pisać na moje GG 3436325 lub na PW Zapraszamy serdecznie.

WAŻNE:
Terminy i płatności: do końca listopada muszę wpłacić zaliczkę Rafałowi, tak wiec osoby w 100% pewne, że spędzają z nami sylwestra uprasza się o wpłatę połowy sumy za sylwestra tj. 90 zł do 15 listopada - będę chciał wpłacić zaliczkę na zlocie forum BM 20 listopada. Proszę również o potwierdzenie chęci uczestnictwa w organizowanym sylwestrze do końca października. Jeśli nie będziemy mieć minimum 20 osób chętnych zwalniamy rezerwację chatki.

Pozdrawiam wujek angi

Ostatnio edytowany przez angi (2010-10-17 11:55:28)

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

2

Odp: Sylwester 2010

Jak już wstępnie ustaliliśmy, ja się piszę +2 osoby.

3

Ja mam pytanie, co w końcu zostało ustalone?

4

Jutro dam znać

5

W imieniu "organizatora", bo jakoś Angi nie pokwapił się powiadomić zainteresowanych:

Sprawa wygląda tak: Z racji tego, że nie została zebrana odpowiednia ilość osób, rezerwacja została odwołana. Jakaś inna grupa zarezerwowała chatkę w nasze miejsce. Angi ma inne plany, ale inni może nadal byliby chętni na tego typu imprezę ? Dajcie ludzie znać, czy macie jakiś pomysł w zamian, ja sam ze swojej strony będę szukał alternatywy.

Pozdrawiam

6

Na dzień obecny jestem zabiegany załatwianiem pewnej imprezy na Bereśniku, przez co troszku zaniedbałem organizację planowanego sylwestra. Proszę o wybaczenie zainteresowanych. Tak mam inne plany ostatni zaniedbałem pewne pasma górskie więc postanowiłem to naprawić  - sylwestra być może spędzę w Chatke Magury w Beskidzie Sadeckim. Jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam i odsyłam do Gospodarza chatki +48697 345 953  oraz http://www.chatkamagory.pl z górskimi pozdrowieniami wasz ujek angi

Ostatnio edytowany przez angi (2010-11-07 12:57:04)

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "