Temat: Statyw

Z racji tego żeby był jakiś porządek założyłem ten temat.Już kiedys myślałem o statywie.Więc podrzućcie tu opinie, linki,wady,zalety,mały czy duży statyw.Osobiście obstawałbym za małym żeby można go do plecaka przytroczyć.Pozdrawiam

Jestem tego pewny, w głębi duszy o tym wiem,że gdzieś na szczycie góry wszyscy razem spotkamy się

2

Odp: Statyw

W stosunku cena/jakoś stawiam na firmę Velbon.  Model dopierasz do wagi aparatu.

3

Odp: Statyw

Ja również mam Velbona - rewelacja !!
Co do wyboru, najpierw pomyśl, jak często go będziesz używać! Nie ma sensu wydawać 100-150 zł za coś, co użyjesz 3 razy w roku, a tą samą robotę zrobi Ci statyw za połowę ceny.

4

Odp: Statyw

w sumie to racja,ale tak na przyszłośc pytam bo czasem to by się przydał np jak robiłem z ręki księzyc

Jestem tego pewny, w głębi duszy o tym wiem,że gdzieś na szczycie góry wszyscy razem spotkamy się

5

Odp: Statyw

I co, jak sprawuje się statyw? Ja też o tym myslę cool  smile

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

6

Odp: Statyw

Ja również używam Velbona. Cenię sobie w nim przede wszystkim płynność regulacji, stabilność oraz to, że nie jest "made in China", tylko jest " made in Japan".

7

Odp: Statyw

świstak napisał/a:

Już kiedys myślałem o statywie.Więc podrzućcie tu opinie, linki,wady,zalety,mały czy duży statyw.

Może się przydadzą porady z artykułu, na który się natknąłem.

8

Odp: Statyw

MF - dzięki smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile