Temat: Pochwal się swoimi zdjęciami...

... a wiem, że jest czym wink Galerie, które się tu znajdą traktują zapewne nie tylko o Beskidzie Małym, lecz wierzę... co tam, mam pewność że wiele zdjęć z Małego można u Was, Forumowicze znaleźć wink

Na początek dwie moje (wszelkie prawa dozwolone) wink

Obejmująca okres do 14 grudnia 2008 i czasy wcześniejsze (będzie od czasu do czasu uzupełniana o kolejne skany zdjęć "papierowych")

Od 24 grudnia 2008 do chwili obecnej (pewnie niedługo podlinkuję kolejną, gdzyż miejsce mi się kończy wink

Ostatnio edytowany przez darkheush (2010-02-10 21:43:46)

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

2

Odp: Pochwal się swoimi zdjęciami...

To ja również zapodam link do mojej galerii http://picasaweb.google.com/szaman.obrazu Galeria prowadzona od 2006 roku i troszq do oglądania jest big_smile Zapraszam smile

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

3

Odp: Pochwal się swoimi zdjęciami...

No i coś ode mnie. Nie do końca są same "górskie" zdjęcia, ale tacy już z moją Małżowinką jesteśmy .... wszędzie nas nosi smile

Galeria na Picassie

Galeria w tej chwili pełna w 99,8% pojemności Picassy hmm
Dylemat: wykupić rozszerzenie czy nowy profil i kolejne 1,0 GB ?

4

Odp: Pochwal się swoimi zdjęciami...

Kupuj! 5$ na rok to nie majątek, a masz wszystko w jednym miejscu.

5

Odp: Pochwal się swoimi zdjęciami...

Wczoraj kupiłem, ale dzięki smile

6

Odp: Pochwal się swoimi zdjęciami...

Lubię robić zdjęcia, chociaż efekt bywa różny. Nie potrafię (jeszcze wink) używać foto shopa, pewnie to dopiero przede mną big_smile.
Myślę jednak, że te salamandrowe udały się. smile po kliknięciu w obrazek powinna być galeria lol

http://lh5.ggpht.com/_AUiIwSjvNoQ/S9xa0-TR7VI/AAAAAAAAAhU/VrLajQWIFj4/s800/SDC10130.JPG

Ostatnio edytowany przez jolanta (2010-05-02 21:30:09)

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

7

Odp: Pochwal się swoimi zdjęciami...

Ja choć dużo już przeszedłem i wiele zobaczyłem to nie wiele miałem okazji aby skorzystać z aparatu cyfrowego Dopiero od nie dawna bawię się amatorsko Olympusem i takie on zdjęcia prezentuje

Moja galeria

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

8

Odp: Pochwal się swoimi zdjęciami...

baco bardzo ciekawa ta Twoja galeria zdjęć. W wielu z tych miejsc byłam, miło jest je wspominać oglądając na Twoich fotografiach. smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

9

Odp: Pochwal się swoimi zdjęciami...

no jeszcze tam wyeksportuję z weekendowych wypraw i na bieżąco będę je wstawiać, ale dziękuję za komplement

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

10

Odp: Pochwal się swoimi zdjęciami...

angi napisał/a:

To ja również zapodam link do mojej galerii http://picasaweb.google.com/szaman.obrazu Galeria prowadzona od 2006 roku i troszq do oglądania jest big_smile Zapraszam smile


Przepiękne fotografie

11

Odp: Pochwal się swoimi zdjęciami...

I ja umieszcze Link do tego co udało mi się sfotografowac                                                                                            ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                                        http://picasaweb.google.com/112234485081038913299

Bez wycieczek,podróży,życie ludzkie upływa beztreściwie,nudno i szaro ,toteż one nie tylko urozmajcają,ale rzec można przedłużają nasze życie                             K.SOSNOWSKI

12

Odp: Pochwal się swoimi zdjęciami...

piękna galeria ferdynans smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

13

Odp: Pochwal się swoimi zdjęciami...

ferdynans napisał/a:

I ja umieszcze Link do tego co udało mi się sfotografowac                                                                                            ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                                        http://picasaweb.google.com/112234485081038913299

Ten Słowacki Raj mnie naprwdę urzekł bez reszty. Juz tyle razy się tam wybierałem i jkoś się nie udało sad Ciekawe czy w pobliżu są jakieś kwaterki na kludzką kieszeń? wink

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

14

Odp: Pochwal się swoimi zdjęciami...

kris_61 napisał/a:
ferdynans napisał/a:

I ja umieszcze Link do tego co udało mi się sfotografowac                                                                                            ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                                        http://picasaweb.google.com/112234485081038913299

Ten Słowacki Raj mnie naprwdę urzekł bez reszty. Juz tyle razy się tam wybierałem i jkoś się nie udało sad Ciekawe czy w pobliżu są jakieś kwaterki na kludzką kieszeń? wink

Kwatery sa w Podlesoku i schronisko jest na Klasztorysku sa tam ruiny klasztoru ale niewiem jak maja sie ceny po wprowadzeniu euro .Trzeba szukac w internesie - Słowenski Raj SK

Ostatnio edytowany przez ferdynans (2010-12-10 21:34:47)

Bez wycieczek,podróży,życie ludzkie upływa beztreściwie,nudno i szaro ,toteż one nie tylko urozmajcają,ale rzec można przedłużają nasze życie                             K.SOSNOWSKI

15

Odp: Pochwal się swoimi zdjęciami...

ferdynans napisał/a:

I ja umieszcze Link do tego co udało mi się sfotografowac                                                                                            ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                                        http://picasaweb.google.com/112234485081038913299



Fajnie, że Ferdynansie zafundowałeś sobie i nam galerię z fotkami, śledzę co też w niej się pojawia od pierwszych albumów i coraz to wyjść z podziwu nie mogę oglądając te śliczności big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

16

Odp: Pochwal się swoimi zdjęciami...

można jeszcze szukać z drugiej strony, w Cingovie, albo Spisskich Tomasovcach, z tego co pamietam sporo ludzi ze Spisskich Tomasovców ma jakieś zakamuflowane ubytovanie gdzieś bliżej samego parku, poszukam namiarów tyle że sprzed paru lat, jak znajdę to podam...

17

Odp: Pochwal się swoimi zdjęciami...

Zdarzyło mi się , być w paru ciekawych miejscach z ciekawym towarzystwem...tak to próbowałem uwiecznić:
https://picasaweb.google.com/nowakto

18

Odp: Pochwal się swoimi zdjęciami...

TNT'omek napisał/a:

Zdarzyło mi się , być w paru ciekawych miejscach z ciekawym towarzystwem...tak to próbowałem uwiecznić:
https://picasaweb.google.com/nowakto

TNT'omek przeglądnęłam kilka Twoich albumów i musiałam się od nich siłą odrywać big_smile . Oczywiście obejrzę wszystkie do końca. Gratuluję oka ! smile. Widać , że masz fotoreporterskie ciągotki smile. Twoje zdjęcia są naprawdę rewelacyjne ! Aż się dziwię, że Cię jeszcze nikt z branży nie wypatrzył wink.

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

19

Odp: Pochwal się swoimi zdjęciami...

nie ma to jak fajniutkie zdjęcia na picassie wink

"Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można" Edmund Hillary

20

Odp: Pochwal się swoimi zdjęciami...

Do Twojej galerii "rzuciło" mnie już w połowie ubiegłego roku przy okazji wędrówek po "cudzych" picasach  wink

Widzę, że przybyły nowych albumów, z przyjemnością je obejrzę  smile

Będę dawkować sobie ta przyjemność, żeby na dłużej wystarczyło. Gratki TNT'omek-u  big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

21

Odp: Pochwal się swoimi zdjęciami...

bromba skąd tyle albumów ci się namnożyło Kiedy ty to zdążyłaś nawrzucać

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

22

Odp: Pochwal się swoimi zdjęciami...

Baca, kopnę Cię w zadek tongue

stale się mnoży  lol
Ty nie patrzysz jak należy big_smile

"Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można" Edmund Hillary

23

Odp: Pochwal się swoimi zdjęciami...

Teraz na fotkach widać jak piękną mamy Europę smile

24

Odp: Pochwal się swoimi zdjęciami...

To zdjęcia szczególnie mi się podoba. Wykonałem je ze szlaku turystycznego Leskowiec - Łamana Skała i jest to widok w kierunku północno-zachodnim smile

25

Odp: Pochwal się swoimi zdjęciami...

Mam takie jedno zdjęcie ze stadniną koni z widokiem na Beskid Mały, a dokładnie Zasolnicę, Bujakowski Groń i Hrobaczą Łąkę.