Temat: Dosiego Roku

Jak w temacie wszystkim forumowiczom życzę Dosiego Roku,coby był jeszcze obwitrzy w górskie wędrówki i lepszy od mijającego

Jestem tego pewny, w głębi duszy o tym wiem,że gdzieś na szczycie góry wszyscy razem spotkamy się

2

Odp: Dosiego Roku

Do siego wszystkim. Spełnienia marzeń, wytrwałości w dążeniu do upatrzonych celów, a przede wszystkim gór, chmur, słońca, szumu wiatru w koronach świerków, trzasku drewna w chatkowych kominkach, ciepłej herbaty na zimowych wycieczkach i zimnego piffka po upalnym dniu na szlaku wink

Oby nom sie!!! big_smile
Życzą Renia i Darkheush wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

3

Odp: Dosiego Roku

Wszystkiego najlepszego a przede wszystkim zdrowia i uśmiechu na twarzy oraz pełen przygód podczas wypraw w BM

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

4

Odp: Dosiego Roku

Z okazji Nowego Roku dla wszystkich moich dobrych duszyczek:) Dziękuje Wam, ze jesteście i życzę Wam dużo miłości, zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń i mocy wiary tego nadchodzącego 2011!!! Ściskam Was mocno i serdecznie pozdrawiam!
Zdrowia, szczęścia ,tak ja darkheush napisał ciepłej herbaty i odgłosów palącego się drewna w kominku, pifaaa i wynalazków Djinna i dużo radosnych  dni w górach w gronie przyjaciół smile
Aha jeszcze jedna bardzo ważna rzecz....:D

Ostatnio edytowany przez angi (2010-12-31 20:42:15)

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

5

Odp: Dosiego Roku

ja też Wam wszystkim życzę tego samego, czego Wy z całego gorącego serca swoim bliskim życzycie smile

"Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można" Edmund Hillary

6

Odp: Dosiego Roku

I od nas życzenia, aby ten nowy rok dał nam więcej zdrowia i okazji do wyjścia z domu, przemierzania szlaków, niezapomnianych "posiadówek" przy ognisku, spotkań z przyjaciółmi i smakowania przepysznych "delicji" typu homemade big_smile

7

Odp: Dosiego Roku

Kiedy Nowy Rok nadchodzi kieliszeczek nie zaszkodzi Kufel piwa to za mało Litr szampana by się zdało Trzeba opic wszelkie troski By następny Rok był boski Wszystkim forumowiczą Do Siego Roku

Bez wycieczek,podróży,życie ludzkie upływa beztreściwie,nudno i szaro ,toteż one nie tylko urozmajcają,ale rzec można przedłużają nasze życie                             K.SOSNOWSKI

8

Odp: Dosiego Roku

Do siego wszystkim.
Wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim zdrowia.

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

9

Odp: Dosiego Roku

https://lh3.googleusercontent.com/-BclQmxIGcpQ/TvsJh7oYo2I/AAAAAAAAEOk/IdQWToEML6g/s680/nowy_rok.jpg?gl=PL

W Nowym Roku życzę Nam wszystkim dużo zdrowia , sił i odwagi do pokonywania kolejnych życiowych wyzwań , nie tylko tych górskich , ale i osobistych wink , wszelkiej pomyślności , wielu radosnych chwil , nieustającej pogody ducha i uśmiechu na twarzy..  wink

nena

Ostatnio edytowany przez nena (2011-12-31 10:57:53)

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

10

Odp: Dosiego Roku

Kochani niech nam się w tym Nowym Roku wszystkim darzy smile ... i w komorze i w życiu osobistym smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile