Temat: Potrójna Czarny Groń

Pogoda dzis nie zachęcała do wyjscia w góry ,ale ze nie bedzie mnie przez dłuzszy czas postanowiłem wybrac sie dzisiaj na mały spacer na Potrójną. Aura nie sprzyjała równiez robieniu zdjęc (słabe swiatło mgła) a trzeba przyznac ze las wyglądał pięknie  spora szadz . I wyszło kilka ciekawych fotek jak to Nena zwykłe pisze klimatyczne zdjęcia. Odwiedziłem chatke Rafała aniołki Czarownicy wisza, zaszły tam spore zmiany mała modernizacja podzielone poddasze  na mniejsze pomieszczenia , zrobione łóżka niektóre pietrowe . Warunki na spacer dobre sniegu ok 15 do 20 cm.Jak nadmieniłem ze niebedzie mnie dłuzszy czas co za tym idzie nie pokaze sie na zlocie nawet na chwile i tą drogą wszystkim uczestniką zycze udanej imprezy.                                                                            -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Kilka fotek po kliknięciu w link                                                                                                                                                         http://picasaweb.google.com/11223448508 … directlink

Ostatnio edytowany przez ferdynans (2011-01-23 19:19:39)

Bez wycieczek,podróży,życie ludzkie upływa beztreściwie,nudno i szaro ,toteż one nie tylko urozmajcają,ale rzec można przedłużają nasze życie                             K.SOSNOWSKI

2

Odp: Potrójna Czarny Groń

Fajne fotki wyszły smile Trza tą Potrójną zimą uskutecznić big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

3

Odp: Potrójna Czarny Groń

szadziowe cudeńka piękne smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/