Temat: II zimowy Zlot Forum BM przeszedł do historii

Na razie 4 foty wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

2

Odp: II zimowy Zlot Forum BM przeszedł do historii

Dawać więcej !!!

"Nie uda się odnieść w życiu sukces, jeśli człowiek nie zaangażuje się w to całym sercem.To samo dotyczy sztuki przetrwania- ci którym udaje się wyjść z opresji, zawsze dają z siebie wszystko.Zarówno w życiu jak i w survivalu, jeżeli się łamiesz przegrywasz."Bear Grylls

Zapraszam do galerii : http://picasaweb.google.com/109029069602413014760

Odp: II zimowy Zlot Forum BM przeszedł do historii

Wszystkim dziękuję za udany zlot, mimo zerowej ilości widoków. Było przede wszystkim skałkowo z Czarownicą i jaskiniowo ze smokiem, jak w bajce smile Nasza Grupa Wielkiej Latary zaplanowała przejście nowym czarnym szlakiem z Wilkowic przez Skałę Czarownic, Magurkę do Chatki Rogacz w składzie Darek T., Piotr, Jola, Akall, Lowell i Czarownica Na początku była szosówka, potem obrywka skalna z zieloną paprocią, następnie Czarownica na skale Czarownic i Smocza Jama (Wietrzna Dziura) na szczęście bez smoka big_smile I tak dotarliśmy do Rogacza. Oto kilka fotek:





Odp: II zimowy Zlot Forum BM przeszedł do historii

Moje fotki yikes Czyżby zmasowany atak rusków na moje zdjęcia lol

5

Odp: II zimowy Zlot Forum BM przeszedł do historii

Konkurencyjna dla Grupy Wielkiej Latary ekipa małych latarek wyruszyła z Kóz o godzinie 10 w składzie: Asia zwana Krysią, Agnieszka, Robaczek, MK, Ufok, Andrzej, Chuck i mła. Mieliśmy raptem 5,5 godziny drogi. Okazało się, że tą trasę w tym doborowym towarzystwie pokonuje się w godzin osiem lol Na Hrobaczej niestety opuścił nas MK, który musiał wracać do domu. My po ćmoku doszliśmy jakimś cudem na Magurkę Wilkowicką i potem na Chatkę na Rogaczu, gdzie oczekiwała reszta ekipy forumowej smile

Pobudka rano nie była łatwa. Doskwierający brak płynów ustrojowych, ból głowy i tym podobne klimaty. Jednak wszystko wynagrodziło przepięknie ośnieżone otoczenie Rogacza.

W sumie to niepotrzebnie się rozpisuję. Teksański i reszta forumowiczów - łapcie tych moich kilka fotek (po kliku w obrazek) smile

https://lh5.googleusercontent.com/_A1P4sIHvbR0/TWESN7YQ4kI/AAAAAAAAHBs/O4DyLAaIDY8/s800/DSCN6763.JPG

P.S. Dziękuję wszystkim, z którymi przyszło mi spędzić ten weekend w BM. W szczególności chciałem podziękować Piotrowi, który zorganizował mi transport swoim autkiem na zlot i ze zlotu smile

P.S.2 Inną sprawą jest to, że moja noga więcej na Chatce na Rogaczu nie postanie. Zainteresowani wiedzą dlaczego.

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

6

Odp: II zimowy Zlot Forum BM przeszedł do historii

Właśnie kliknołem.mam nadzieje że jest duuużo oglądania wink

"Nie uda się odnieść w życiu sukces, jeśli człowiek nie zaangażuje się w to całym sercem.To samo dotyczy sztuki przetrwania- ci którym udaje się wyjść z opresji, zawsze dają z siebie wszystko.Zarówno w życiu jak i w survivalu, jeżeli się łamiesz przegrywasz."Bear Grylls

Zapraszam do galerii : http://picasaweb.google.com/109029069602413014760

7

Odp: II zimowy Zlot Forum BM przeszedł do historii

No super fotorelacja ale przydałby sie komentarz do zdjęć zwłąszacza dla takich żółtodziobów jak ja ;D

Aaaaa darkheush czemu piszesz że Twoja noga tam więcej nie postanie??? czyżby nie było ogrzewania podłogowego i zmarzłeś ??? wink))

Ostatnio edytowany przez teksanski (2011-02-20 19:41:24)

"Nie uda się odnieść w życiu sukces, jeśli człowiek nie zaangażuje się w to całym sercem.To samo dotyczy sztuki przetrwania- ci którym udaje się wyjść z opresji, zawsze dają z siebie wszystko.Zarówno w życiu jak i w survivalu, jeżeli się łamiesz przegrywasz."Bear Grylls

Zapraszam do galerii : http://picasaweb.google.com/109029069602413014760

8

Odp: II zimowy Zlot Forum BM przeszedł do historii

Dariusz Tlałka napisał/a:

Moje fotki yikes Czyżby zmasowany atak rusków na moje zdjęcia lol

Ruska mafia Cie dopadła;)

9

Odp: II zimowy Zlot Forum BM przeszedł do historii

Teksański - podpisy do zdjęć będą już najprawdopodobniej jutro. Dlaczego moja noga nie postanie więcej na Chatce na Rogaczu też postaram się wyjaśnić Ci jutro. I zrobię to na otwartym forum, ponieważ nie przywykłem do tego rodzaju traktowania turysty na chatce, która ma czelność nosić w nazwie "studencka" mad

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

10

Odp: II zimowy Zlot Forum BM przeszedł do historii

A to zdjęcia grupy Wielkiej Latary wink - Czarny Szlak Harnasia Rogacza, czyli chaszczing z Darkiem T.


11

Odp: II zimowy Zlot Forum BM przeszedł do historii

I legenda stała się prawdą. Czarownica na skale wymawia zaklęcia, aż Piotr zamienił się z wielkoluda na karzełka wink lol

12

Odp: II zimowy Zlot Forum BM przeszedł do historii

Zlot w skrócie (skrucie?)  wink:
Jadę via Wadowice do Andrychowa i tam ładuję do autka Darkheusha. Chciałem, żeby pojechał ze mną do Wilkowic i szedł z grupą Wielkiej Latary, ale uparł się, że musi wysiąść w Kozach (meeee!), bo tam czekają na niego jakieś ochle... znaczy się grupa zlotowiczów. Na dworcu w BB długo szukamy się z Jolą, ale wreszcie jest ona, Akall i Darek Tlałka. Teraz jazda po Lowella i Czarownicę, którzy mieszkają przy jakimś stadionie. Pod kamienicą Lowella następuje gruppenfoto i jedziemy do Wilkowic. Dalsza część trasy to głównie buszowanie w chaszczach i wynajdywanie jakichś ośnieżonych skałek, tudzież dziur w skałkach i w ziemi (w jednej z nich zwanej Wietrzną Dziurą znika na dłużej Lowell, na szczęście wraca na powierzchnię nawet niespecjalnie ubabrany). Wreszcie wpadamy we mgle na schronisko na Magurce. Tam siedzi już grupa nafciarzy pod dowództwem Kapra. Nie ma specjalnego uboju, są tylko gadki. Wreszcie wychodzą, a my jeszcze trochę siedzimy. Potem i my ruszamy i dochodzimy do Chatki na Rogaczu. Jest jak cholera ślisko, Kaper nawet liczy na to, że ktoś z nas ślicznie fiknie pod Chatką, ale niedoczekanie jego - wszyscy schodzimy bez potłuczeń. W Chatce trwa wielkie oczekiwanie na przyjście grupy Darkheusha i Ufoka, w międzyczasie zapada zmrok, a ich jak nie było, tak nie ma. Dochodzą do nas tylko strzępy informacji, że ktoś gdzieś ich widział lub słyszał pijących (pijanych?) na trasie... W międzyczasie dochodzi też Gosia, Djinn, Xaga i Bułgar. Dalszej części wieczoru, po przyjściu Darkheusha, Ufoka i spółki, nie będę szczegółowo opisywał - wiecie jak to jest - intensywna konsumpcja trunków i jadła, z towarzyszeniem coraz głośniejszych rozmów między forumowiczami wink. Do tego dochodzą - niestety nieudane - próby zatrzymania Joli i Darka Tlałki w Chatce (warioty wracają po nocy do BB wink). Ja ląduję w łóżku standardowo koło 11:00, inni troszkę później... wink Rano gadki-szmatki, konsumpcja serdelków, pakowanie itp. itd., dochodzi MK z pięknymi rakami. Darkheush planował wprawdzie, że przejdzie przez Magurkę i Czupel do Czernichowa, ale na widok jednego Absolwenta tongue, postanawia nieco skrócić trasę wracając z nami do Wilkowic. Wreszcie następuje wylewne i płaczliwe pożegnanie i schodzimy w składzie: MK, Darkheush, Iza i ja czarnym szlakiem do Wilkowic i jazda do domu.

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

Odp: II zimowy Zlot Forum BM przeszedł do historii

I ja czarodziejsko dziękuję  smile Grupie Wielkiej Latary za jak zwykle udany chaszczing w świat skałkowych Czarownic, Smoczej Jamy (jak to napisał Darek na szczęście bez smoka za to z Lowellem w środku wink) oraz iście angielskiej,wiecznej mgły smile Djinnowi i Małżowince za powrotną drogę z "poślizgiem prawie kontrolowanym" i wszystkim obecnym na Chatce na Rogaczu za udany zlot wink

Kilka zdjęć specjalnie dla naszej neny smile

i pstryk na pozostałe smile


Ostatnio edytowany przez CzarownicaZpogodnej (2011-02-24 14:18:59)

duszą w górach zbłądziłam, bo chciałam....

14

Odp: II zimowy Zlot Forum BM przeszedł do historii

piotr napisał/a:

Zlot w skrócie (skrucie?)  wink:

W stylu Marcusa - byliśmy/piliśmy/imprezowaliśmy* w górach tongue

*niepotrzebne skreślić wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

15

Odp: II zimowy Zlot Forum BM przeszedł do historii

Dariusz Tlałka napisał/a:

Było przede wszystkim skałkowo z Czarownicą i jaskiniowo ze smokiem, jak w bajce .

Piotr fajna relacja big_smile. Miejscami, aż się popłakałam lol. Kolejny rewelacyjny chaszczing udał się Wam widzę znakomicie smile. Było wszystko jak należy, Skała Czarownic z Czarownicą w roli głównej i jakieś nawet magiczne znaki widzę i nawet smok w jamie był yikes.
Świeżo przyprószony śniegiem las wyglądał cudnie smile
CzarowniczceZpogodenej bardzo dziękuję za śliczne makra roślinek :* smile.

Dariusz Tlałka napisał/a:

I legenda stała się prawdą. Czarownica na skale wymawia zaklęcia, aż Piotr zamienił się z wielkoluda na karzełka.

że też mnie ominęł  taki widok sad

Dariusz Tlałka napisał/a:

Moje fotki yikes Czyżby zmasowany atak rusków na moje zdjęcia

Darku, one naprawdę są jakieś ruskie lol

darkheush napisał/a:

Mieliśmy raptem 5,5 godziny drogi. Okazało się, że tą trasę w tym doborowym towarzystwie pokonuje się w godzin osiem

lol tongue

Dostępne albumiki już przeglądnęłam, czekam na kolejne big_smile wink

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

16

Odp: II zimowy Zlot Forum BM przeszedł do historii

było fantastycznie - jak zwykle... big_smile

a nawiązując do tego co napisał wcześniej Darkheush - też będę omijała chatkę na Rogaczu szerokim, bardzo szerokim łukiem...niestety sad

"Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można" Edmund Hillary

17

Odp: II zimowy Zlot Forum BM przeszedł do historii

darkheush napisał/a:

Teksański - podpisy do zdjęć będą już najprawdopodobniej jutro. Dlaczego moja noga nie postanie więcej na Chatce na Rogaczu też postaram się wyjaśnić Ci jutro. I zrobię to na otwartym forum, ponieważ nie przywykłem do tego rodzaju traktowania turysty na chatce, która ma czelność nosić w nazwie "studencka" mad

a tyle razy, Dareczku, mówiłem Ci, że Rogacz nie jest chatką studencką tylko syfem big_smile widać minęły ponad 2 lata i nic się tam nie zmienia...

18

Odp: II zimowy Zlot Forum BM przeszedł do historii

big_smile "Rogacz nie jest chatką studencką!" big_smile

19

Odp: II zimowy Zlot Forum BM przeszedł do historii

żałuję że nie mogłem zostać i poznać face-to-face pozostałej ekipy, dziękuję przy okazji Joli, Czarownicy, Lowellowi, Piotrowi i przewodnikowi Darkowi T. za fajną przebieżkę i skromnie podepnę się pod ich relacje

niestety po dojściu na chatkę dotarły do mnie wieści o problemach natury rodzinnej, w związku z czym nastąpiło barrrrdzo exprrrresssowe zejście po ciemku chatkowym szlakiem i wypiździane wyczekiwanie na DWORCU W WILKOWICACH-BYSTREJ big_smile na pociąg do Kato...
parę fotek z przejdźniętego odcinka wrzucę jak się ogarnę...

20

Odp: II zimowy Zlot Forum BM przeszedł do historii

Kilka słów z naszej strony:

Zlot jak zawsze udany, choć widoki nie były zachwycające wink Stan mojego zdrowia za bardzo nie pozwalał się cieszyć jak pozostałym, ale nie mam co narzekać. Było wesoło, jak zawsze, szkoda że krótko, szkoda że niektórzy nie mogli uczestniczyć, szkoda że niektórzy musieli wracać ..... no cóż, będzie następny raz (już ustalone!!).

Akall, miło było Cie osobiście poznać, szkoda że musiałeś wracać. Mam nadzieję, że następnym razem uda nam się dłużej posiedzieć smile

Jolu, Darku T., następnym razem Was nie wypuścimy !!

Fotopstryki po kliku w link (i żeby nie było, że trzeba czekać rok na moje fotki big_smile ):

---> GALERIA <---- 

ps. co do ponownej wizyty, przyłączam się do wypowiedzi przedmówców ...... no comments ....

21

Odp: II zimowy Zlot Forum BM przeszedł do historii

Djinn napisał/a:

Fotopstryki po kliku w link (i żeby nie było, że trzeba czekać rok na moje fotki big_smile ):

---> GALERIA <---- 

ps. co do ponownej wizyty, przyłączam się do wypowiedzi przedmówców ...... no comments ....

Klimatyczna galeria!

22

Odp: II zimowy Zlot Forum BM przeszedł do historii

No tak. Djinn jak zwykle zabawił się w paparazziego. Czułem, że te jego przyczajania się z aparatem znowu tak się skończą  tongue

nena napisał/a:

Miejscami, aż się popłakałam

Nie było aż tak źle wink. :Powiedział bym, że nawet było dość grzecznie hi hi

Koledzy, dziękuję za Komin pokutników i 127 Godzin. Będzie co czytać i oglądać w najbliższe zimowe wieczory (z lampką koniaczku wink)

Ostatnio edytowany przez piotr (2011-02-21 09:06:04)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

23

Odp: II zimowy Zlot Forum BM przeszedł do historii

Super fotki i super impreza smile Na dodatek opieka medyczna w osobie p. Doktora Housa  big_smile

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

24

Odp: II zimowy Zlot Forum BM przeszedł do historii

Kris_61, a gdzie Ty byłeś, że cię (znowu) nie było?

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

25

Odp: II zimowy Zlot Forum BM przeszedł do historii

piotr napisał/a:

Kris_61, a gdzie Ty byłeś, że cię (znowu) nie było?

A mnie, moja usidliła i nie dałem rady się wyrwać wink

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .