Temat: Prywatne wiadomości na stronie

Od kilku dni na stronie (a w zasadzie na forum) możliwe jest wysyłanie prywatnych wiadomości do czytelników-użytkowników  forum. W panelu użytkownika na stronach serwisu dodałem 3 zakładki:

- Odebrane Wiadomości
- Wysłane wiadomości
- Wyślij wiadomość

Tłumaczyć, chyba nie muszę do czego służą;)

Na stronie forum powstałą nowa zakładka : Wiadomości

Również w "szybkim" menu znajduje się zakłada - Nowe Wiadomości informująca nas czy ktoś do nas wysłał jakąś niesamowitą wiadomość wink

Pozdrawiam i życzę wielu niesamowitych prywatnych wiadomości;)

2

Odp: Prywatne wiadomości na stronie

lowell79 napisał/a:

Również w "szybkim" menu znajduje się zakłada - Nowe Wiadomości informująca nas czy ktoś do nas wysłał jakąś niesamowitą wiadomość wink

A czy jest możliwość powiadamiania użyszkodnika via mail o nowej, jak to nazwałeś, niesamowitej wiadomości??? tongue

Tak się składa, że ostatnimi czasy jestem mocno mobilny, i przyznaję, że taka opcja była by mi bardzo pomocna, ponieważ "zobowiązałem" maila do powiadamiania mnie o "nadejszłych" drogą sms-ową wink

A bez tego PW czasem wisi jako nieprzeczytana kilka dni. Dodam, że na innych forach, po których się szlajam jest to normą wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

3

Odp: Prywatne wiadomości na stronie

Jeśli chodzi o skrypt forum to nie ma takiej możliwości. Nikt o tym tutaj nie pomyślał. Moze jest gdzie s takie rozszerzenie. Ale nie czytałem.