1

Temat: Wycieczka do Kamieniołomu i Zlot w Leśniczówce w Lipniku 6-7.10.2012

Witam!
Ponieważ jakoś nie ma chętnych do pisania, więc jako moderator wrzucę trzy grosze. Dziękuję wszystkim za spotkanie w tak licznym gronie, a w szczególności uczestnikom wycieczki, czyli Hanuś, Bognie, Kaprowi, Lowellowi79 i licznie towarzyszącej nam młodzieży: Agnieszce, Gabrysi i Dagmarze (mam nadzieję, że nie pomyliłem co niektórych imion). Sobota była prawdziwie złotojesienna, więc wycieczka i zdjęcia udały się wspaniale. Zrobiliśmy trasę Leśniczówka- Gaiki- Hrobacza Łąka - Kamieniołom w Kozach - chaszcze- Leśniczówka. A potem był zlot w dość zniszczonej z zewnątrz leśniczówce, ale z odnawianym wnętrzem (a przecież podobno wnętrze jest najważniejsze wink). W trakcie zlotu było ognisko, jak zwykle rozprawiono się z "misiem" i innymi trunkami, były też fałszywe śpiewy z tow. gitary, pokaz slajdów (dzięki Jardo! Jesteś WIELKI!), który niestety został zignorowany przez większość uczestników zlotu (ale mieliśmy co najmniej dwoje wiernych słuchaczy, czyli Asię i Tadzia z Wadowic). Ja zaliczyłem niestety strasznego wieczornego "globusa", z którego ratował mnie nasz admin Lowell79, a potem całkiem udany nocleg pod namiotem, chociaż wstawałem rano w już zupełnie innej scenerii, a mianowicie bagienno-deszczowo-mglistej, a całą noc słyszałem stukot deszczu walącego w moją namiotową "trumienkę". I tak nastała koszmarna niedziela, z gatunku tych, które należy jak najszybciej zapomnieć, kiedy wszyscy chyłkiem się zwijali, bo pogoda kompletnie nie zachęcała do dalszej nasiadówki, ale do jak najszybszej ucieczki w domowe pielesze, najlepiej przy koniaczku lub kawie (lub jednym i drugim)... I tym sposobem nasz kolejny zlot przeszedł do historii.
Na zakończenie, co by już nie zanudzać parę zdjęć:

P.S. Dobrze było was widzieć MORDY WY MOJE!

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

2

Odp: Wycieczka do Kamieniołomu i Zlot w Leśniczówce w Lipniku 6-7.10.2012

Uprasza się wszystkich o wrzucanie zdjęć i pisanie swoich wspomnień!

3

Ja na razie powiem tylko tyle. Jardo powitał mnie słowami: "Cieszę się, że cię widzę!!!". Akurat w jego wypadku te słowa nabierają zupełnie nowego znaczenia lol

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

4

Czołem:):)

Strasznie żałuję, że straciłam tak wspaniałą sobotę i nie poszłam z Wami na tą trasę:( po zdjęciach wnioskuję, że było pięknie... No, ale cóż. Bawiłam się świetnie i bardzo się cieszę, że miałam możliwość Was wszystkich poznać. Chyba jeszcze nigdy nie zjadłam tyle kiełbasek!!!:D Dzięki wielkie i do następnego spotkania:D:D:D

5

Trzeba zrobić powtórkę smile

'' Tyle samo jest idiotów wśród księży, robotników i profesorów. Różnica polega na tym, że profesor ma większy zasób słów i w związku z tym trudniej wymacać jego głupotę.'' ( Bronisław Geremek )

6

Bardzo fajnie było Was spotkać w leśniczówce  big_smile z niektórymi z Was nie widziałam się już ho,ho...
Żal mi, że nie dotarła bajka bo liczyłam na miłe spotkanie  neutral

Poznałam na żywo wink Asię,Asię i rudą sab oraz Wiolę smile a także kantona, który wpadł do nas na chwilkę z córeczką - dwie inne zostawiając w domu  hmm  - mam nadzieję, że tylko tym razem zostawił je w domu  wink

Nie miałam ze sobą tym razem aparatu, więc fotek niet  neutral

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

7

Pozwolę sobie dołączyć kilka zdjęć z naszej wycieczki do Kamieniołomu

Skrzyczne widziane z Gaikow

Krzyż na Hrobaczej (odgapione o d Piotr)

Panorama Beskidu Małego część wschodnia

Kamieniołom w Kozach

Kamieniołom w Kozach

Prawdziwe jesienne kolory dopiero nadejdą....

8

Milo bylo zobaczy Forum w realu:-) - na prawde jestescie!
Ja zanim Was zobaczylem poszedlem z moja coreczka i jej lalka na Gaiki - bylo pieknie!
Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na szlaku albo w necie!
Niech gory stoja! lol

Ostatnio edytowany przez kanton (2012-10-09 22:01:05)

9

kanton napisał/a:

(...) Milo bylo zobaczy Forum w realu:-) - na prawde jestescie! (...)

Podejrzewałeś, że jesteśmy bytem czysto wirtualnym  wink  tongue  lol

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

10

Niby nie, ale kto tam wie z ta technika wink

11

kanton napisał/a:

Niby nie, ale kto tam wie z ta technika wink

Jasne czary mary - hokus pokus  wink

Prababcia - Prawnuczek wink  lol

12

Miło było Was zobaczyć smile
Szkoda tylko, że trwało to zaledwie kilka minut sad
Wycieczki do kamieniołomu zazdroszczę, przy tak wspaniałej pogodzie big_smile

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

13

Jak wiecie dotarłem na zlot dość późno. Było to spowodowane koniecznością odespania nocek w fabryce, w przeciwnym razie bym pewnie "padł" gdzieś po drodze. W końcu metryka mówi sama za siebie. Już za kilka tygodni będę sobie mógł z pełną odpowiedzialnością nucić tę melodię wink

Wracając do zlotu. W końcu dane mi było poznać Akala i jego rodzinkę. Do tej pory jakoś zawsze się rozmijaliśmy o przysłowiowy włos (od zlotu na Rogaczu w lutym 2011). Dołączyła do nas również ruda sab - przesympatyczna młoda osóbka, która chyba nie do końca zdawała sobie sprawę w co się pakuje wink

O pozostałych uczestnikach zlotu mogę powiedzieć tylko tyle - miło było Was znów zobaczyć Mordy Wy moje big_smile Dobrze się z Wami spędza czas. Zupełnie przy okazji wpadł do nas Tomek Węgrzyn i zostałem zobligowany do przekazania pamiątek z akcji "Sprzątamy Beskid Mały" dla neny (której to koleżanki nieobecności Tomasz nie mógł odżałować) oraz jej podopiecznych (nenuś - suveniry do odbioru u mnie w Andrychowie po wcześniejszym ustaleniu terminów wink ).

Zdjęć nie mam za wiele. W zasadzie to większość moich zdjęć nie nadaje się do publikacji wink

Gruppen-se... ekhm, znaczy się foten

https://lh6.googleusercontent.com/-maGB8ytku1k/UHHyPSxbB1I/AAAAAAAAD6U/S0qJl2HUYrg/s800/DSCN7225.JPG

Lipn(y)kowy zachód słońca

https://lh6.googleusercontent.com/-aWKR2Szi5_I/UHHyFw9BLDI/AAAAAAAAD5s/mn2B2Q8w_00/s800/DSCN7219.JPG

"Pora na dobranoc, bo już księżyc świeci
Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci"

https://lh4.googleusercontent.com/-f-HuN-MWH84/UHHyJshsyZI/AAAAAAAAD6E/uePwvuwXNaQ/s800/DSCN7223.JPG

Prezes zamieszania o poranku

https://lh3.googleusercontent.com/-ZyOFojHrarg/UHHyl-4eIuI/AAAAAAAAD8g/WeVsRyNQ03o/s576/DSCN7247.JPG

Więcej grzechów nie pamiętam!!!

P.S. Jeśli ktoś chciałby komplet zdjęć do pobrania to proszę pisać na PW. Na prawdę ich nie opublikuję, bo co niektórzy mogli by się poobrażać tongue

Jan Himilsbach

14

darkheush napisał/a:

Zupełnie przy okazji wpadł do nas Tomek Węgrzyn i zostałem zobligowany do przekazania pamiątek z akcji "Sprzątamy Beskid Mały" dla neny (której to koleżanki nieobecności Tomasz nie mógł odżałować) oraz jej podopiecznych (nenuś - suveniry do odbioru u mnie w Andrychowie po wcześniejszym ustaleniu terminów wink ).

Bardzo dziękuję Tomkowi za pamiątki z akcji smile. Uczniowie na pewno się ucieszą wink, oraz Tobie Darku, że chciało Ci się to do Andrychowa przywieść. Termin jakiś na pewno się znajdzie. big_smile wink.

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

15

Darkheush napisał/a:

Mordy Wy moje

Ej, a tantiemy za wykorzystanie mojego sloganu to gdzie? tongue

Gratulacje dla czterdziestolatka od innego prawie (choć czego tu właściwie gratulować? Że jeszcze żyjemy? smile)

P.S. Bardzo mi się podoba ta Młoda Filharmonia i to nie tylko dlatego, że jest z Nowej Huty wink

16

POZDRAWIAM WSZYSTKIE UCZESTNICZKI I UCZESTNIKÓW ZLOTU

https://picasaweb.google.com/1049416877 … 84/Forum03

Przew. KTG - Tadeusz z Wadowic

17

darkheush!!! No dobra, nie wiedziałam, ale nie żałuję, że się wpakowałam;P;P;P

18

Ja bym się tam nie martwił Dareczku o Rudą sab. Zauważyłem, że jest mocna i asertywna, więc da sobie radę wink

19

Ja również dziękuję wszystkim za zlot miło było was znowu zobaczyć bo dawno waszych pyszczków nie widziałem.
Największe podziękowania należą się jednak Burkowi za to że musiała się ze mną dzielić tongue
Moich parę fotek pokaże się jak w końcu uda mi się je obejrzeć i ogarnąć

Pozrdrawiam

wszyscy razem jesteśmy jedną częścią istnienia, wszyscy razem jesteśmy jedną częścią zniszczenia

20

piotr napisał/a:

Zauważyłem, że jest mocna i asertywna, więc da sobie radę wink

Ja przecież też jestem mocno asertywny. Jak mówię, że nie odmówię alko, to nie odmawiam lol

Kaper napisał/a:

Największe podziękowania należą się jednak Burkowi za to że musiała się ze mną dzielić

A czymże się to z Tobą Burek dzieliła??? Mam nadzieję, że nie legowiskiem, jak ze mną Rudy w bieszczadzkiej stodole lol

IRONY MODE ON

piotr napisał/a:

Gratulacje dla czterdziestolatka od innego prawie

Wypraszam sobie, ale chamstwa, góralskiej muzyki i tej insynuacji nie zniosę!!! Jakiego czterdziestolatka??? No jakiego ja się pytam??? To, że jesteś ode mnie miesiąc starszy (Ty stary marudo), nie obliguje Cię do tego, aby mi ubliżać i nadawać od "czterdziestolatków" big_smile  tongue
IRONY MODE OFF

Jan Himilsbach

21

https://lh4.googleusercontent.com/-f-HuN-MWH84/UHHyJshsyZI/AAAAAAAAD6E/uePwvuwXNaQ/s800/DSCN7223.JPG

^^^
To chyba pomysł zapożyczony od harcerzy. tongue

Superowa relacja. smile Fotki mi są znane z grudnia tamtego roku.

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

22

kris_61 napisał/a:

Fotki mi są znane z grudnia tamtego roku.

Nasze fotki? Widzisz przyszłość?  roll

23

piotr napisał/a:
kris_61 napisał/a:

Fotki mi są znane z grudnia tamtego roku.

Nasze fotki? Widzisz przyszłość?  roll

Niestety jeszcze nie tongue

Wiele foteczek się powtarza z  Waszego chaszczingu jesiennego z u ubiegłego roku. Osobiście też przemierzyłem te trasę wzbogacając ją o ruiny zamku Wołek na początku grudnia, dlatego focie są mi znane.  lol

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

24

Dzięki wszystkim za udane zlotowanie, poznanie tych wszystkich, których jeszcze nie znałam.....Tadziu wielkie dzięki za uchwycenie na zdjęciach piękna tego zakątka a nie tylko MISIÓW....
Pozdrawiam

25

Serdecznie pozdrawiam w imieniu Rady Leśniczówki wszystkich uczestników zlotu smile Mam nadzieję, że podobała Wam się nasza Leśniczówka i jeszcze kiedyś w niej zawitacie.

Czuwaj! Papik smile