1

Temat: Archiwum-informacja

Dodałem nowy dział Archiwum na forum. Nie przewiduję dodawania tam nowych tematów lub postów lecz jedynie przenoszenie już istniejących ale dawno nie odświeżanych i dotyczących miejsc już nie istniejących lub bardzo starych wydarzeń. Proszę nie dodawać tam żadnych nowych tematów lub postów.

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

2

Odp: Archiwum-informacja

Wydaje mi się, że tak stare tematy, nie zawierające żadnych wartości ani informacji należałoby usuwać poprostu, wtedy wzrośnie wartość informacyjna forum  smile

3

wg. mnie powinno się zostawiać (poza usuniętym jednym tematem;) ). Jeśli forum, póki co ma miejsce to takie coś w kb nie robi problemu a zawsze można wrócić do starych spraw. Takie jest moje zdanie.

4

Forum to nie tylko informacja, to żarty, śmichy-chichy, zabawa słowem, konkretne sytuacje, które nas w danej chwili ubawiły wink

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

5

Ilu ludzi tyle wizji wink Wyrzucać będę głównie jednopostowe informacje o planowanych wycieczkach, koncertach, wystawach i innych nieaktualnych już eventach, które nie wnoszą już niczego istotnego. Natomiast jeśli toczyła się w danym temacie jakaś interesująca dyskusja, którą uważam za wartą zachowania dla czytelników forum, to takie dane będę przenosić do archiwum. Po prostu nie jestem zwolennikiem mechanicznej kasacji wszystkiego co nieaktualne.

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

6

piotr napisał/a:

Ilu ludzi tyle wizji wink Wyrzucać będę głównie jednopostowe informacje o planowanych wycieczkach, koncertach, wystawach i innych nieaktualnych już eventach, które nie wnoszą już niczego istotnego.

Dokładnie to miałem na myśli Piotrze  smile