1

Temat: [foto] Leskowiec - Potrójna

https://picasaweb.google.com/1121928688 … 5556934082

2

Odp: [foto] Leskowiec - Potrójna

Fajnie big_smile Łaziłem wczoraj po terenie z buta i podziwiam Cię bo dla mnie rowerkiem za ciężko by było,szczególnie w drugiej części dnia jak pogoda siadła.W sobotę co prawda zrobiłem Leskowiec rowerkiem ale ze Śleszowic do Koconia.Błotka troszkę było ale aura była świetna w zestawieniu z niedzielną,pozdro.

Tam na dole zostało wszystko to co cię męczy,patrząc z góry wokoło świat wydaje się lepszy. <KSU "Za mgłą">

3

W rowerowe klocki wink nie jestem zbyt mocna tongue ale za to napiszę, że odpalony motocykl zapewne odbywał bażancie gody big_smile , wstążeczki przy kapliczce - na tych terenach często kapliczki właśnie tak się ozdabia smile
Mgliste panoramki mają swój urok, a stare chałupki we mgle - tym bardziej big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

4

jolanta napisał/a:

, że odpalony motocykl zapewne odbywał bażancie gody big_smile

To było tak hm, jakby odpalać zalany silnik (nie znoszę motocykli, nie znam się wink, takie gulgotanie, "gulbrbglll... gulbrgll..." wink

5

Na niektórych (wielu?) fragmentach zdaje się, że trzeba podprowadzać rower, prawda?

6

Oczywiście - jeszcze nie byłem na wyciecze podczas której by mnie to minęło. Momentami było diabelnie stromo,z  tego zresztą BM słynie - np. podejście na Bliźniaki żółtym szlakiem z Kaczyny to typowa ściana typu "pchamy rower, a kierownica jest wyżej niż głowa" wink

7

bans napisał/a:

Oczywiście - jeszcze nie byłem na wyciecze podczas której by mnie to minęło.

Wybierasz zatem złe trasy po BM, bo da się jeździć po nim bez taskania roweru na plecach. smile

8

bielsko napisał/a:
bans napisał/a:

Oczywiście - jeszcze nie byłem na wyciecze podczas której by mnie to minęło.

Wybierasz zatem złe trasy po BM, bo da się jeździć po nim bez taskania roweru na plecach. smile

Po pierwsze - prymitywnie manipulujesz, bo pisałem o pchaniu, a nie noszeniu roweru na plecach.

Po drugie - przypominasz mi gościa, który kiedyś był zły, że wpychamy rowery na Muńcuł, podczas gdy wokoło tej góry jest trawersująca ją droga. Problem w tym, że nie prowadziła ona na szczyt, a szczyt był moim celem.

Po trzecie - jeśli masz ochotę na jazdę ładnymi drogami - twoja sprawa, każdy robi to, co potrafi.

"Wybierasz zatem złe trasy po BM" - gościu, po prostu mnie rozwalasz. Internetowy samiec alfa...

Ostatnio edytowany przez bans (2014-05-15 14:43:20)

9

Nie bardzo rozumiem skąd ta agresja i o co Ci chodzi...
Chyba pogoda na Ciebie źle wpływa...
Dziwne, że uraziłeś się tym, iż napisałem wyłącznie iż w Beskidzie Małym jest wiele tras, po których można bez problemu jeździć. To jedyne co chciałem przekazać swoim poprzednim wpisem - nic innego. Ty uznałeś za jakąś "prymitywną manipulację" to, ze zamiast o podprowadzaniu roweru napisałem o wnoszeniu go... Heh, faktycznie manipulacja ogromna.  roll
Jeździj/podprowadzaj sobie gdzie tylko chcesz - przecież to nie moja sprawa. Czy ja gdzieś skrytykowałem Twój sposób górskiej turystyki rowerowej?

Nic to, nie komentuję dalej, bo się jeszcze okaże, że pisząc iż ja wybieram inne trasy, stanę się w Twoich oczach (niedostrzegających ironii) jakimś dyktatorem. Na razie według Ciebie jestem "samcem alfa".

Ostatnio edytowany przez bielsko (2014-05-15 14:56:02)