Temat: Całe dwa dni padało a gymby wyśmiote ;)

Wycieczka członków i sympatyków PTTS Beskid Śląski w RC odbyła się! smile

Śmiechu było co nie miara, żartów, zabawy dobrej bo pogoda ducha nas nie opuszczała. Ponieważ widoki zastrajkowały wink w pierwszy dzień odpuściliśmy wędrowanie poza szlakiem i "grzecznie" po szlaku "modrym" i zielonym dotarliśmy do Stacha na Gibasy big_smile

Drugi dzionek według planu czyli Grota Komonieckiego, Dusica. W Krzeszowie jednak z powodu nasilających się opadów i zimnego wiatru zdecydowaliśmy się zostawić Żurawnicę "na zaś" i drogą doszliśmy do Stryszawy - Kotliki.

Pod fotką 152 sekundy relacji z tego wydarzenia lol

https://lh4.googleusercontent.com/-zqiVxIiNPrQ/Vu8JyiBK0ZI/AAAAAAAAO1o/paYPN_6kPww2-_iwTMNLjNZNR0vhEv2Jw/w976-h699-no/IMG_0066.JPG

Ostatnio edytowany przez jolanta (2016-03-20 22:04:31)

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

Odp: Całe dwa dni padało a gymby wyśmiote ;)

Dla prawdziwego piechura żadna pogoda nie jest straszna smile

3

Odp: Całe dwa dni padało a gymby wyśmiote ;)

PIĘKNIE ! big_smile Liczy się przecież tylko to z KIM się jest oraz DOBRA ZABAWA ! smile
Ja widać, nawet taka brzydka aura, nie popsuła Wam humorów ! big_smile I o to chodzi ! big_smile Z przyjemnością obejrzałam filmik smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

4

Odp: Całe dwa dni padało a gymby wyśmiote ;)

Dariusz Tlałka napisał/a:

Dla prawdziwego piechura żadna pogoda nie jest straszna smile

... a jeszcze się niektórym chce taszczyć gitarę, harmonijkę... big_smile


nena napisał/a:

PIĘKNIE ! big_smile Liczy się przecież tylko to z KIM się jest oraz DOBRA ZABAWA ! smile
Ja widać, nawet taka brzydka aura, nie popsuła Wam humorów ! big_smile I o to chodzi ! big_smile Z przyjemnością obejrzałam filmik smile

Zapraszamy do grupy przy najbliższej okazji  smile
Troszkę mieliśmy nadzieję, że jednak nas ktoś "spotka"  wink - pewnie następnym razem smile

PS.
Serdecznie pozdrawiam Zdzisława z Bielska, który nieustraszenie przechodzi przez wezbrane potoki - nie po kładce tongue

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

5

Odp: Całe dwa dni padało a gymby wyśmiote ;)

Super sprawa, aż się stare dobre czasy przypominają smile

6

Odp: Całe dwa dni padało a gymby wyśmiote ;)

lowell79 napisał/a:

Super sprawa, aż się stare dobre czasy przypominają smile

Czasami jest tak, że potrzeba iść w drogę w pojedynkę, a czasami do wędrówki potrzebna jest grupa big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

7

Odp: Całe dwa dni padało a gymby wyśmiote ;)

jolanta napisał/a:

Czasami jest tak, że potrzeba iść w drogę w pojedynkę, a czasami do wędrówki potrzebna jest grupa big_smile

Świynto prowda Jolu. big_smile Czasami idę sama, bo właśnie potrzebuję sama sobie potowarzyszyć . smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/