Temat: Mamy własne naszywki!!!

Chciałem ogłosić, że kurierem dotarły naszywki naszego forum! wink Więc od dzisiaj będziemy widoczni na szlaku!!! Naszywki wykonała dla nas firma http://www.naszywki.com.pl/, prezentują się rewelacyjnie!

Proszę o zamówienia, kto ile sztuk itp (kilka osób już wcześniej wspominało, ale moja pamięć jest zawodna).

2

Odp: Mamy własne naszywki!!!

Świetna wiadomość, juz nie będę na szlaku musiała nikomu w oczy zaglądać big_smile

Jeżeli to możliwe to proszę o dwie naszywki. jedna na plecak a druga na kubraczek wink

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

3

Ja tysz 2 szt !! smile

4

Ja 2 sztuki poprosze

wszyscy razem jesteśmy jedną częścią istnienia, wszyscy razem jesteśmy jedną częścią zniszczenia

5

2 poproszę wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

6

2 poproszę smile

"Góry są środkiem, celem jest człowiek. Nie chodzi o to, aby wejść na szczyt, robi się to, aby stać się kimś lepszym.  "

7

jeśli masz większą ilość tych naszywek, to ja chętnie piszę się na 2 szt, ale pierwszeństwo niech mają Ci, co wcześniej zamawiali...

w górach świat wygląda inaczej....

8

ja wcześniej zamawiałam jedną smile Jeśli można dwie to proszę o dwie , a jeśli się nie da to jedną będę się równie bardzo cieszyła big_smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

9

Ja poproszę dwie. Mam jednak nieśmiały pomysł. Mianowicie naszywki są darmowe ale można by było płacić za nie np. 1 czy 2 zl( cena do ustalenia np. przez ankietę). Zgromadzone dzięki temu FORUMOWE pieniądze można by przeznaczyć np. na jakieś skromne nagrody w konkursach, lub przeznaczyć na jakieś imprezy typu zlot czy bacowanie.  ( to tylko pomysł , proszę mnie nie lińczować)

10

Jedna dla Piecia wink

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

11

ufok83 napisał/a:

Mam jednak nieśmiały pomysł...naszywki są darmowe ale można by było płacić za nie np. 1 czy 2 zl( cena do ustalenia np. przez ankietę). Zgromadzone dzięki temu FORUMOWE pieniądze można by przeznaczyć np. na jakieś skromne nagrody w konkursach, lub przeznaczyć na jakieś imprezy typu zlot czy bacowanie.  ( to tylko pomysł , proszę mnie nie lińczować)

W czasie wycieczki gadaliśmy o tym i jak wiesz jestem "za", czekamy na informację od innych smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

12

Jestem ZA.

13

i ja również za

wszyscy razem jesteśmy jedną częścią istnienia, wszyscy razem jesteśmy jedną częścią zniszczenia

14

Ja również za!

15

ja zamawiam jedną, i kilka złotych za nie można dać

16

Kris_61 tez prosi pzrynajmiej jedną smile

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

17

też jestem za wink

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

18

no mi dwie stykną ale ferdynans prosił żeby mu też z dwie zabrać wiec jak tam admin wyrazi zgodę to proszę o rozpatrzenie naszych próśb

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

19

Mamy 100 naszywek, więc myślę, że spokojnie jakoś sobie damy radę wink

20

ello
poproszę 3 naszywki
i proszę o info gdzie przelać kasę za nie wink
wiadomość najlepiej na priv wink

"Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można" Edmund Hillary

21

Proponuje by admin zorganizował jakąś ankietę ile będziemy płacić za naszywki. Myślę że opcje od 2 do 5czy 6zl wystarczą.

22

Słuchajcie, jeżeli mamy setkę naszywek (i, jak szybko przeliczyłem: 26+2 naszywek wziętych) to proponuję zrzutę po minimum 5zł za sztukę (dla porównania: naszywki mojego koła przewodnickiego kosztują 10zł/sztuka ;-) ). A jak ktoś chce dać więcej to niech daje. Na jakieś, ewentualne, nagrody na najbliższy zlot wystarczy spokojnie, a co potem to zobaczymy - będziemy liczyć na rozwój forum ;-)

Ja też bym prosił dwie sztuki. I BTW: jeżeli ktoś nie ma ich jak odebrać, a mieszka w Katowicach/okolicy to jestem skłonny odebrać naszywki od admina i dostarczyć (ale dopiero w tygodniu 28.06-4.07. I dojadę do Katowic od Jaworzna z nimi). Ewentualnie można je będzie na Głuchaczkach odebrać między 23 a 27 czerwca ;-) W tej sprawie proszę o kontakt na priv do mnie albo Admina. Zamówienia zbieram do wtorku wieczorem ;-)

http://mkarweta.vot.pl - szczyt łebdizajnu, stworzę każdemu za dwa piwa.

23

Tak sobie myślę, że naszywki powinny być mimo wszystko darmowe. A jak ktoś będzie chciał zasilić konto nagród najbliższego zlotu to według własnych możliwości może to uczynić i podesłać datki na konto wink Oczywiście na zlocie wyczytamy listę sponsorów itp wink

24

Ja jestem za tym, żeby każdy dał tyle, ile uważa za słuszne !! Jeden da 2 zł, drugi da 10zł, trzeci może nie dać nic. Tak czy siak, zebrane pieniądze można byłoby zainwestować w jakieś "nagrody" albo ..... właśnie przyszło mi do głowy, że to "mniej znane forum" ma flagę/baner .... może coś takiego ??

Przykład:
http://lh4.ggpht.com/_vdI8QLKW7Ew/SwRvY20I0XI/AAAAAAAASNE/y8fh3qwuZjM/s912/zlot%20%2873%20of%2098%29.jpg

25

Ja już z ferdynansem rozmawiałem w tym temacie i wydaje mi się, że taka flaga również powinna być. Przy zlotach na fotach będzie miła pamiątka. Dobrze że mnie Djinn mnie uprzedził

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz