1

Temat: Grudniowe spotkanie na Potrójnej

https://lh3.googleusercontent.com/STV9jyQs6pY2I-EZt3zhtq-6vAIRNoksslXbTYa79kgiA4zd4HELL2BM4kC1qVZXyj86vxEVivPwyFxNWOCQYnhRwZrLqPTChiPcJsJe8JhCGm19524Xo-MxpzBEZdykRYpbi0U9iVyDPpHB5G01QsiA4rxSO6uzyZvOPKVWfiauNGgJ5_eAHSYX4OLbdHMDSekBDCOLl7GZzyW7qqmV4u157RuP9tUrtPZSTevazAGRtubyGAxWDm8_-2g22epRtUr4u_H10Q1tWvYWZWq9-URHG7bvh8zHWr5xMUzFpk68A6qzyQTFEkKBvWsgsA8hYe1WscWn9HiDdLsFRNc4lmXhZpIlYK1Cg07gS2hhj6YV5z_NQSy9nhgmbukQMsl-uvF4bar1O5w-5xwdGTPdwi6GEHaUV3QlcG_cUBCfwYVZ3gKJ-huWR0CyFM0MYQStGpkBpGtYJB41hZFSg_Svi8NUUK9b5Ve4nApvE1PQSA3lnir5mebHuRKuDA0twcKaZRBpBwMZtNVqCmsUMoHJOpEpA5uxX6QzMsA2T5PpJBmkPX4Y4o64nIy9vqCu52EUia6q_CiKmvo7S7GNoxtOHvo6xkf0EMs1hTpht-9kTw=w1233-h682-no

Drodzy Forumowicze,

w odpowiedzi na głód spowodowany brakiem forumowych zlotów big_smile, zapowiadam forumowe spotkanie big_smile. Bardzo miło byłoby się znowu spotkać w szerszym gronie ! smile

Podaję szczegóły dla chętnych:

Miejsce spotkania: Chatka u Ani i Rafała

Termin: 9 grudnia - sobota

My wyruszamy o godz. 15.00 z parkingu przy Karczmie na Kocierzu. Miejsce zbiórki nie jest obligatoryjne. Każdy może sobie dojść z której strony mu wygodnie big_smile wink, ale wspólny spacer byłby fajny ! big_smile

Dobrze by było jakbyśmy wszyscy zebrali się na 16.00 u Ani i Rafała.

W planie ognisko, a potem kontynuujemy spotkanie w chatce w cieple kominka. smile.

Prowiant na ognisko itd. zabiera sobie każdy indywidualnie wg własnego uznania …  wink. Mile widziany jakiś instrument. wink

Kto będzie chętny na pozostanie do niedzieli tj. na nocleg w chatce, prosimy o samodzielne dogranie tego z Rafałem (tel. 889697250). Proszę mówić Rafałowi, że jesteście z Forum BM-u. Można się na mnie powołać. Pytałam Rafała i w ten weekend byłyby wolne miejsca dla chętnych na nocowanie. Proponuję zrobić to odpowiednio wcześniej, ponieważ przed świętami może być różnie … . Gospodarz w celach organizacyjnych również chciałby wiedzieć nieco wcześniej.

W niedzielę, dla chętnych może jakiś „miniwykład” np. z nawigacji. ? Może jest ktoś z Was chętny coś nam pokazać lub opowiedzieć ? smile Proszę o podawanie propozycji pod moim postem.

Serdecznie zapraszam ! smile Ostatnie nasze spotkanie, przy Grocie, było bardzo udane. Kto nie wierzy i się waha niech zobaczy lub sobie przypomni. big_smile Zimowe spotkanie przy grocie.
                                                                         
                                                                        Nie dajcie się długo namawiać ! big_smile !

PS. Zainteresowanych proszę o śledzenie tematu – będę go aktualizować. smile

https://lh3.googleusercontent.com/GtkjZ5227Y3YJKIN7aQ21zib3aBmfBAAoKj0tVii4OoE66dw8SJgB6LahaYfZk6abNFG15KvfFGTJwX43DUJ59dKz7zPaE5FvX2nR8eNc3yUGq0mc2Mhp_US5cjDxusTRz3Po5CKlZLLAAKsoR0fNN9DALdMOy9wjfyL04dJCUGf5xlpfobmhViuKz2SjU4KYhU51OQjGTzze0PcXb4FnDpiAW4Gcc0lLRYNWYRvSdVPQO4u9nSbyiYFMUMnhMuPiJzPWT_04_k_7g_4ZaZuSJH1JVMloq8oXcpZpXsM1Y54KPALtBDmrZvoTaYnnb6QCFRKZNH-I8ysS0ZYVgmKO_6C92pKNLV1SpvzmBX-60uKgNB2EQGdjZCF26-zCbNnTNA_rWaZbMrvYln3Bi7t7ZT4mSt8ccWpVhucpSaL1dmtcfMOakZ754NY3qD-xJYCrwRMh205j4EQOra7ctI4FnS7lJp0StVKe5ofslUK4lSagACy2QM8rTxfVmQRWyICSopGos17oSXfKIk5CBHfkcVCL5KE-itQx43s4OE_YT4vmmIVO0HU5XTfeNzkX1IRgRrZeoqjXHBwITsE0-Y4TEmk9zpAfR5-seM=w1280-h640-no

                                                                                                                                                            nena

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

2

Odp: Grudniowe spotkanie na Potrójnej

no i super smile , na 100% będę smile

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

Odp: Grudniowe spotkanie na Potrójnej

Ja też na 100 % będę smile

4

Odp: Grudniowe spotkanie na Potrójnej

Mam nadzieję, że uda mi się być, w jak najliczniejszym składzie smile

5

Odp: Grudniowe spotkanie na Potrójnej

I jo!   smile

6

Odp: Grudniowe spotkanie na Potrójnej

Cieszę się bardzo, że nas przybywa ! big_smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

7

Odp: Grudniowe spotkanie na Potrójnej

Chciałabym, a jak wyjdzie to się okaże.

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

8

Odp: Grudniowe spotkanie na Potrójnej

jolanta napisał/a:

Chciałabym, a jak wyjdzie to się okaże.

SUPER ! Chcieć to móc big_smile wink

Ja już nocleg zarezerwowałam big_smile ! Polecam innym. Fajnie będzie ten grudniowy wieczór spędzić razem przy kominku smile.

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

9

Odp: Grudniowe spotkanie na Potrójnej

Najprawdopodobniejsze prawdopodobieństwo jest takie, że postaram się być  tongue  big_smile  big_smile  big_smile

-----------------------------------------------------
http://picasaweb.google.pl/marekk500
http://picasaweb.google.pl/marekk500cd

10

Odp: Grudniowe spotkanie na Potrójnej

marekk500 napisał/a:

Najprawdopodobniejsze prawdopodobieństwo jest takie, że postaram się być  tongue  big_smile  big_smile  big_smile

Świetnie ! big_smile Przypominam, że spotkanie już za 10 dni. big_smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

11

Odp: Grudniowe spotkanie na Potrójnej

Niestety, ten termin jest dla mnie nierealny sad

Udanego spotkania; poproszę o toast za nieobecnych wink

12

Odp: Grudniowe spotkanie na Potrójnej

ja moi drodzy raczej dołączę do Was w niedzielę rano. Niestety jutro muszę iść do pracy neutral Także widzimy się na wschodzie  smile

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

13

Odp: Grudniowe spotkanie na Potrójnej

Cieszę się bardzo na jutrzejsze spotkanie smile

kisiel napisał/a:

Niestety jutro muszę iść do pracy  neutral  Także widzimy się na wschodzie smile

Ech ta robota, zawsze w nieodpowiednim momencie ... big_smile

vertigo napisał/a:

Udanego spotkania; poproszę o toast za nieobecnych wink

Wzniesiemy, wzniesiemy ... big_smile wink

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

14

Odp: Grudniowe spotkanie na Potrójnej

Do końca byłem dobrej myśli... ale jednak okazało się, że nie damy rady sad
Również zamawiamy toast.

15

Odp: Grudniowe spotkanie na Potrójnej

Super! My w przyszłym roku mam nadzieję pojawimy się z młodym forumowiczem wink

16

Odp: Grudniowe spotkanie na Potrójnej

lowell79 napisał/a:

Super! My w przyszłym roku mam nadzieję pojawimy się z młodym forumowiczem wink

Super big_smile ! Cieszymy się bardzo, szczególnie z młodego Forumowicza ! big_smile wink

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

17

Odp: Grudniowe spotkanie na Potrójnej

Zgrałem już zdjęcia, relacja się pisze....  ale przez wiatr wracam późno do domu..... cierpliwości....  tongue  big_smile

-----------------------------------------------------
http://picasaweb.google.pl/marekk500
http://picasaweb.google.pl/marekk500cd

18

Odp: Grudniowe spotkanie na Potrójnej

marekk500 napisał/a:

Zgrałem już zdjęcia, relacja się pisze....  ale przez wiatr wracam późno do domu..... cierpliwości....  tongue  big_smile

Spokojnie Marku, jak nie będzie prądu to nie będzie netu, jak nie będzie netu to nic nie zobaczymy ani poczytamy big_smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/