1

Temat: XII Festiwal Górski Adrenalinium

Festiwal Górski Adrenalinium 2019, Kino Janosik, Żywiec

Festiwal Górski ADRENALINIUM to trzydniowe święto dla wszystkich aktywnych, lubiących ruch, sport, podróże, a przede wszystkim adrenalinę. Widzowie mają okazję obejrzeć najlepsze filmy z festiwali górskich, podróżniczych i ekologicznych oraz uczestniczyć w spotkaniach z ludźmi z pasją: alpinistami, wspinaczami, podróżnikami. Oprócz spotkań i filmów w kinie, co roku warsztaty dla dzieci, gra miejska, wydarzenia muzyczne i koncerty. Festiwal rokrocznie się rozwija, zmienia, podobnie jak punkty programu, ale jedno pozostaje niezmienne - wyjątkowa atmosfera ADRENALINIUM smile. W trakcie Festiwalu będzie wystawa fotograficzna.

http://kinojanosik.pl/wp-content/uploads/2019/05/ADRENALINIUM_2019-plakat_1200-700x0-c-default.jpg

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

2

Odp: XII Festiwal Górski Adrenalinium

Fajnie nena, że wrzuciłaś info, bo jakoś wcześniej nie słyszałem o tej imprezie.
Widzę, że program bardzo bogaty. Kto wie - może skorzystam. smile

3

Dzięki Nena za info, ja też tam może z rodziną wpadnę:-)

4

Nie ma za co smile. Też będę w któryś dzień wink.

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/