1

Temat: [Wydzielone] Konkursy kalendarzowe (nie traktować poważnie ;))

Ja pójdę krok dalej. Może zrobić kalendarz z paniami z Forum Beskidu Małego? smile

2

Odp: [Wydzielone] Konkursy kalendarzowe (nie traktować poważnie ;))

ufok83 napisał/a:

Ja pójdę krok dalej. Może zrobić kalendarz z paniami z Forum Beskidu Małego? smile

ja pójdę jeszcze dalej.. ponieważ kalendarzy dla mężczyzn jest od groma i troche, może by panowie z FMB się na kalendarzowym foto pojawili? big_smile

A zupełnie poważnie - pomysł z 'własnym' kalendarzem jest jak najbardziej OK smile

"Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można" Edmund Hillary

3

ufok83 napisał/a:

Ja pójdę krok dalej. Może zrobić kalendarz z paniami z Forum Beskidu Małego?

Obawiam się zważywszy na ilość niewiast na forum Twój pomysł może nie wypalić. Kalendarz mógłby się skończyć gdzieś w okolicach września wink

Brombella napisał/a:

a pójdę jeszcze dalej.. ponieważ kalendarzy dla mężczyzn jest od groma i troche, może by panowie z FMB się na kalendarzowym foto pojawili?

Bromba, czy Cię Bóg opuścił??? Chciałabyś mieć na ścianie coś TAKIEGO??? lol

http://lh4.ggpht.com/_AK0lvltOPAo/TNFheppMi4I/AAAAAAAANJo/A9JqFLKGcBg/s800/marzec.jpg
foto by Ufok83

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

Ja nie mogę, kalendarz z morsami Beskidu Małego lol

5

U mało co nie spadłem z krzesła wink ..... Czarownica podsunęła ciekawy pomysł, wydania, a w zasadzie może opracowania kalendarza właśnie z takimi śmiesznymi fotkami, myślę, że w ciągu roku sporo się tego może uzbierać wink

6

morsy, jakie morsy to białe misie przynajmniej jeden bo drugi to jakiś wygłodniały

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

7

Kulam się już od  14:05:38 lol

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

8

matko bosko czy jest jakieś odszkodowanie za oglądanie tych 'morsów' big_smile

"Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można" Edmund Hillary

9

no co?!
ciepło było!!  tongue

10

darkheush napisał/a:

(...)Obawiam się zważywszy na ilość niewiast na forum Twój pomysł może nie wypalić. Kalendarz mógłby się skończyć gdzieś w okolicach września wink

Jestem za kalendarzem z  paniami z forum.
Darku napisałeś „ za mało pań” -  poczekajmy nie od razu Kraków zbudowano!
Pań nam przybywa, ostatnio dołączyła „bajka” z Kęt – jeden miesiąc dalej.
Za niedługo na pewno dojdą następne piękne istoty poświęćmy im trochę uwagi smile

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

11

MK napisał/a:
darkheush napisał/a:

(...)Obawiam się zważywszy na ilość niewiast na forum Twój pomysł może nie wypalić. Kalendarz mógłby się skończyć gdzieś w okolicach września wink

Jestem za kalendarzem z  paniami z forum.
Darku napisałeś „ za mało pań” -  poczekajmy nie od razu Kraków zbudowano!
Pań nam przybywa, ostatnio dołączyła „bajka” z Kęt – jeden miesiąc dalej.
Za niedługo na pewno dojdą następne piękne istoty poświęćmy im trochę uwagi smile

Oczywiście ze tak. Jeszcze trochę i będą kalendarze z paniami na dwa lata do przodu. wink

12

Fotka rewelacyjna!!! big_smile
Czekamy na zdjęcia kolejnych miesięcy wink

13

nie mogę się przestać śmiać

"Góry są środkiem, celem jest człowiek. Nie chodzi o to, aby wejść na szczyt, robi się to, aby stać się kimś lepszym.  "

Oj dziewczy nie bądzcie takie tongue

duszą w górach zbłądziłam, bo chciałam....