1

Temat: Dzień emaliernika

Dzisiaj jest dzień emaliernika,
ustalony w 1991r przez naszą firmienkę, od tego czasu w każda sobotę poprzedzającą Święta Bożego Narodzenia jest odprawiany smile
Życzcie mi mocnej głowy, a ja wam miłego, udanego weekendu wink
Pozdrawiam  tych na Potrójnej big_smile oraz wszystkich forumowiczów big_smile

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

2

Odp: Dzień emaliernika

no to chlup Marku, oby wieczór nie był za długi  big_smile

3

Dzięki za pozdrowionka smile Życzymy Ci zdrowia na jutro big_smile

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

STO LAT I PIĘKNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA wszystkim emaliernikom!!!!!!!!!!!!!!a w szczególności tym z Beskidu Małego!!!!!!!!!!!!!!!!a specjalnie dla CIEBIE MARKU wielkie HEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i ciepłe pozdrowienia!

5

haha, no to 100 lat emalierniku big_smile XD

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

sto lat, sto lal niech żyje, żyje nam nasz emaliernik

duszą w górach zbłądziłam, bo chciałam....

7

nena napisał/a:

haha, no to 100 lat emalierniku big_smile XD

Dzień emaliernika był bardzo sympatyczny i przyjemny.
Dzięki Neno, Harnasiu, Kris, Akallu za życzenia smile

8

Zdążyłam z życzeniami nim dzień świąteczny się skończył wink

Z okazji Dnia Emaliernika życzę Pierwszemu Emaliernikowi w Beskidzie Małym by piec do wypalania emalii miał zawsze odpowiednią temperaturę,  smile  a powierzchnia wyrobu była gładka i błyszcząca. smile

Ma nadzieję, że ta wyjątkowa, ręczna robota zawsze znajdzie uznanie klienteli, a turyści w BM również będa mieli z Twojej pracy wiele pożytku smile

100 lat Marku w zdrowiu i radości big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

Dzisiaj  jest Dzień Emaliernika, wszystkim emaliernikom, a szczególnie naszemu CYSORZOWI BESKIDU MAŁEGO wspaniałemu MK, sto lat w sile, zdrowiu i radości i pięknych Świąt Bożego Narodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!! smile  big_smile  smile  big_smile  smile  big_smile  smile  big_smile  smile  big_smile  smile  big_smile

10

ja również dołączam się do życzeń wink NAJlepszego Marku smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

11

100 lat w zdrowiu i radości z Rodzinką smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

12

Nie wiem czego się życzy emaliernikom smile Ale najlepszego smile

13

toż to XX lecie Twojego Dnia Emaliernika smile
Marku, wielkie gratulacje smile

"Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można" Edmund Hillary

14

Faktycznie wczoraj był tradycyjnie obchodzony Dzień Emaliernika który wypada zawsze w sobotę poprzedzającą Święta Bożego Narodzenia. Wynajęty lokal, cała ekipa zakładowa, no i „balanga”. Mi udało się w tym dniu dwukrotnie „zdobyć” Potrójną, czyli chatkę u Ani i Rafała gdzie spędziłem świątecznie chwile z przemiłą ekipą forumową, jak i dwukrotnie balangować w wynajętym lokalu smile  Potwierdza to tylko powiedzonko:
wink Czego Polak nie potrafi big_smile
Dziękuję Wszystkim za życzenia smile
Ze swej strony dodam, że był to dla mnie najpiękniejszy dzień świąteczny o jakim można było tylko pomarzyć.
smile  smile  smile

Ostatnio edytowany przez MK (2011-12-18 07:38:14)

15

MK napisał/a:

Mi udało się w tym dniu dwukrotnie „zdobyć” Potrójną, czyli chatkę u Ani i Rafała gdzie spędziłem świątecznie chwile z przemiłą ekipą forumową, jak i dwukrotnie balangować w wynajętym lokalu smile

Ten Polak wszystko potrafi !!! big_smile wink
Nam również było Marku bardzo miło, że byłeś z nami w tym dniu smile i pewnie BM-owi też, bo zyskał kolejne 3 rogacze wink big_smile

Dziś jest DZIEŃ EMALIERNIKA !!!
STO LAT I PIĘKNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA wszystkim emaliernikom!a w szczególności tym z Beskidu Małego PIĘKNEGO! NAJlepszego MARKU! smile

Ostatnio edytowany przez harnaś wołoski (2012-12-15 17:29:40)

17

Szczęścia zdrowia i sto lat sto lat sto lat sto lat emalierniku Marku  nam żyj lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol

18

Sto lat Marku  smile  Odwalasz kawał roboty i to wszystko społecznie za co należy Ci się wielki szacun  smile Beskid Piękny i cała społeczność jest Ci wdzieczna za tak wspaniałe oznakowanie szlaków, szczytów, przełęczy itp. cool

19

100 lat dla Pierwszego Emaliernika w Beskidzie Małym  smile

20

Dziękuję wszystkim za życzenia smile
Jeżeli chodzi o nasz Beskid Mały dziękuje wszystkim, którzy ze mną oznaczali,
poznali smak tej pracy, dającą satysfakcję. Jest to harnaś, kisiel z synem, Piotr, Macieks,Tedi50, … nie wspomnę o Gibasach – kapliczce, gdzie udział w oznaczeniu mieli prawie wszyscy forumowicze big_smile
Jest wielu chętnych dormando pamiętam o Twym mailu, zapraszam i gwarantuję satysfakcję a przy okazji poznanie tajnik emalierstwa od wink podszewki big_smile

21

MK i ja się przyłączam z życzeniami, wszystkiego naj...  big_smile

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

22

Jeżeli dzisiaj jest sobota poprzedzająca Święta Bożego Narodzenia to znaczy, że dzisiaj Pierwszy Emaliernik Beskidu Małego zwanego Pięknym obchodzi swoje święto  big_smile

Marku z tej okazji życzę Ci w swoim imieniu i w imieniu wszystkich forumowiczów wielkich pokładów zdrowia, zwykłych codziennych małych radości, które sprawią, że uśmiechasz się i masz siły by swoja pracę wykonywać tak, aby dawała Ci satysfakcję.

Nigdy nie czekasz na słowa uznania, pochwały, śpieszysz zawsze z pomocą, reagując błyskawicznie na zgłaszane przez turystów uwagi o oznaczeniu szlaków.

100 lat Marku!
Mam nadzieję, że świętujesz razem ze swoją Rodzinką  smile

Ostatnio edytowany przez jolanta (2013-12-21 17:35:23)

23

Wszystkiego najlepszego Marku!

24

To i ja się dołączę  big_smile - wszystkiego najlepszego  big_smile  big_smile  big_smile
http://3.bp.blogspot.com/-DGSuFkiH9jE/UJTg1v7DeHI/AAAAAAAAIHI/L0-Ny4K7NWA/s400/SZAMPAN+W+LODZIE.png

-----------------------------------------------------
http://picasaweb.google.pl/marekk500
http://picasaweb.google.pl/marekk500cd

25

Marku, wszystkiego najlepszego :-D

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974