Temat: Pozdrawienia z Azji

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów z Azji a dokładnie ze Stolicy Urala Yekatirynburga Tutaj zima na całego nocą temp. ok -32 a w ciagu dnia podnosi sie do -20 masa sniegu .

Bez wycieczek,podróży,życie ludzkie upływa beztreściwie,nudno i szaro ,toteż one nie tylko urozmajcają,ale rzec można przedłużają nasze życie                             K.SOSNOWSKI

2

Odp: Pozdrawienia z Azji

wow ferdynans gdzież to Cię aż na samą granicę Europy wywiało big_smile cool, dziękujemy za pozdrowienia z zimnej Rosji smile. Liczymy tu wszyscy na piękne fotki choć części Uralu, bo pewnie go tak łatwo nie ominiesz smile i oczywiście Jekaterynburga smile. Ja osobiście liczę jeszcze na jakąś roślinkę wydobytą spod śniegu lol (oczywiście to był niewinny żarcik wink).

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

3

Fotki będą z tymi z Uralu będzie gorzej ja jestem tutaj służbowo i mam mało czasu na prywatne sprawy.Jekaterinburg jak najbardziej jest tutaj Cerkiew Krwi to miejsce w którym stracono ostatniego cara Rosji Mikołaja II i jego rodzine Byłem tez w miejscu zwanym Ganina Jama to z kolei miejsce gdzie chciano ukryć ślady tej zbrodni  wywieziono ciała rodziny carskiej i wrzucono do sztolni dzisiaj jest to miejsce kultu religijnego. Z fotkami roślin również jest spory problem tu jest ok 1 m śniegu wystają tylko krzewy i drzewa.Ural jeśli będzie pogoda może uda mi sie sfoiografowac w drodze powrotnej z lotu ptaka jedynie. Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez ferdynans (2011-02-20 14:13:15)

Bez wycieczek,podróży,życie ludzkie upływa beztreściwie,nudno i szaro ,toteż one nie tylko urozmajcają,ale rzec można przedłużają nasze życie                             K.SOSNOWSKI

4

No to będzie co posłuchać po powrocie smile. Chętnie posłucham Twoich wrażeń z pobytu na jakimś wspólnym wypadzie w góry smile no i oczywiście musisz strzelić jakąś relację na naszym forum big_smile.
A co do roślinek to ja żartowałam big_smile:. Broń Boże nie próbuj ich wykopywać spod zwałów rosyjskiego śniegu lol bo jeszcze zdolni Cię do jakiejś sztolni wrzucić ... neutral

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

5

ferdynans wal foty z samolotu jeżeli będzie pogoda, Ural z lotu ptaka wygląda pięknie, przynajmniej od strony Magnitki wink

Toż to Syberia i nie dziwić się że takie temperatury big_smile

7

To może jakieś spotkanie międzyzlotowe z pokazem fotek wink big_smile Bardzo jestem ciekawa  smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

8

Oj Ferdynans właśnie się zastanawiałem co cię na Potrójnej tak dawno nie było a tu od Tadka się dowiedziałem, że ciebie drugi raz na na wschód wywiało. Pozdrawiam i hartuj się tam wink

Ostatnio edytowany przez baca (2011-02-23 22:27:10)

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz