Temat: Nowy podział działów na forum i...

Wraz z Ojcem Dyrektorem doszliśmy do wspólnego wniosku, aby z tematów "Planowane wycieczki" oraz " Relacje z wycieczek po BM" wydzielić dział "Bieżące sprawy forum". I tak: znajdą się się tam zarówno dyskusje nad funkcjonalnością strony i forum, jak również (w osobnych działach) Wasze wspomnienia ze Zlotów Forum BM oraz polemiki dotyczące Zlotów planowanych. Przyznam szczerze, że za wydzieleniem tematu "zlotowego" sam optowałem. Dlaczego??? Mianowice dlatego, iż nie może się on znaleźć w konkursie "na najlepszą relację" danego miesiąca, gdyż relacje ze Zlotów pisze nie jedna, dwie, pięć osób, ale nieraz ponad 10 i nie było by sprawiedliwe zgłaszanie takiej relacji do konkursu.

Dodatkowo, z tego co przeciekło do mnie od Pana Prezesa, niebawem na stronie głównej (o ile dobrze rozumiem) pojawi się nowa zakładka (funkcjonalność), ale o tym na razie cicho sza ;P

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

2

Odp: Nowy podział działów na forum i...

Niezdrowy duch rywalizacji się zaczyna tworzyć wink

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

3

Odp: Nowy podział działów na forum i...

kris_61 napisał/a:

Niezdrowy duch rywalizacji się zaczyna tworzyć wink

Chyba się nie do końca rozumiemy. Spójrz na pierwszy post w relacji z II Zimowego Zlotu (mojego, nota bene, autorstwa). I odpowiedz sobie na pytanie: "Czy to się nadaje do konkursu"???

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

4

Odp: Nowy podział działów na forum i...

darkheush napisał/a:
kris_61 napisał/a:

Niezdrowy duch rywalizacji się zaczyna tworzyć wink

Chyba się nie do końca rozumiemy. Spójrz na pierwszy post w relacji z II Zimowego Zlotu (mojego, nota bene, autorstwa). I odpowiedz sobie na pytanie: "Czy to się nadaje do konkursu"???

Sory Darku Rzeczywiście trochę to opacznie zrozumiałem wink Niemniej podoba mi się atmosfera "merytoryczna" tego forum smile Zapewne wielu innych założycieli mogło by tylko pomarzyć, aby ich fora w takim klimacie i na takim profesjonalnym poziomie funkcjonowały  tongue

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

5

Odp: Nowy podział działów na forum i...

Pozwoliłem sobie przenieść dział "Forumowe akcje" do "Spraw bieżących forum". Jednocześnie przeniosłem do "akcji" tematy związane z Jawornicą i Cisowymi Grapami, aby wszystko było w jednym miejscu, jak również, aby wyeksponować troszkę to, co w BM-ie dzieje się dzięki Wam - Forumowiczom. Mam nadzieję, że nie namieszałem zbytnio wink

Pozdrawiam
Admin Dziadek wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

6

Odp: Nowy podział działów na forum i...

jak zwykle forumowy dziadziuś namieszał tongue

"Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można" Edmund Hillary

7

Odp: Nowy podział działów na forum i...

lol

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

8

Odp: Nowy podział działów na forum i...

Brombella napisał/a:

jak zwykle forumowy dziadziuś namieszał tongue

jolanta napisał/a:

lol

Powiem tak - zadzierajcie ze starszyzną forumową dalej, a pierwsze bany czekają cierpliwie na właścicieli  cool

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

9

Odp: Nowy podział działów na forum i...

darkheush napisał/a:
Brombella napisał/a:

jak zwykle forumowy dziadziuś namieszał tongue

jolanta napisał/a:

lol

Powiem tak - zadzierajcie ze starszyzną forumową dalej, a pierwsze bany czekają cierpliwie na właścicieli  cool

Kiedyś musi być pierwszy raz  wink   big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile