Temat: Wygląd strony i forum

Wiem Ojcze Dyrektorze, że znów marudzę, ale czy jako tło dla głównej i forum nie można byt podłożyć czegoś w stylu SQ.pl ???

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

2

Odp: Wygląd strony i forum

Można, ale....... oprócz wizualnych korzyści, może nam to obciążyć wagę wczytywanych stron, która i tak jest ogromna... Może się to przełożyć na szybkość wczytywania strony. Wiem, ze większość ma już silne komputery i dobre łącza. Temat do dyskusji.

3

Odp: Wygląd strony i forum

Zrozumiałem wink  wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

4

Odp: Wygląd strony i forum

Może kilka dni testowo ??

5

Odp: Wygląd strony i forum

Oooo, to mój staruszek nie pociągnie  hmm

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

6

Odp: Wygląd strony i forum

oj tam oj tam nie marudźcie tylko sprawdźcie  big_smile

"Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można" Edmund Hillary

7

Odp: Wygląd strony i forum

A tak w ogóle ma przepustowość  ten serwer ?
Jak by się udało to fajnie a jak nie to też spoko ponieważ po co przeciążać server dla bajerów jak tło?
I tak miło jest tu:P

SLAVA!!

8

Odp: Wygląd strony i forum

W wolnym czasie spróbujemy, chyba, że ktoś wie jak to zrobić smile No i tło jakieś by się przydało smile

9

Odp: Wygląd strony i forum

kris_61 napisał/a:

Oooo, to mój staruszek nie pociągnie  hmm


I mój też sad a w pracy nie wchodzę  hmm

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

10

Odp: Wygląd strony i forum

...a może by tak na forum wprowadzić Shoutboxa? tylko dla zarejestrowanych członków, tfu, memberów oczywiście? smile

Ostatnio edytowany przez Brombella (2011-04-05 22:18:17)

"Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można" Edmund Hillary

11

Odp: Wygląd strony i forum

Hę?

Góroczub.