Strona główna  /  Informacje  /  Termos obiadowy, na żywność Food Jug 0.5l Esbit

Termos obiadowy, na żywność Food Jug 0.5l Esbit

Termos obiadowy, na żywność Food Jug 0.5l Esbit

 

Termos na żywność Food Jug marki Esbit to ładnie wyglądający, o kształcie ergonomicznym, fantastycznie utrzymujący temperaturę termos.

 

Aby zapobiec przypadkowego upuszczenia termos Food Jug pokryty pozostał matową antypoślizgową powłoką. Z tego powodu idealnie znajdzie zastosowanie w każdych warunkach.
 Rozmiary termosu pozostały tak dopasowane, by użycie było go bezproblemowe - bez zależności od pojemności posiada on za każdym razem taką samą średnicę, odróżnia się tylko wysokością, a jego kształt ergonomiczny powoduje, że idealnie dostosowywuje się do dłoni.
 
 Podobnie jak inne termosy, za trzymanie temperatury odpowiedzialna jest dwuwarstwowa budowa, ale w wypadku Food Jug wnętrze zostało pokryte dodatkową warstwą srebra. Co powoduje że:
 
     termiczne właściwości termosu są podwyższone
      zawiera antybakteryjne właściwości i  upraszcza eliminowanie ewentualnego osadu
 
 Abyś mógł wykorzystać  wszelkie właścichwości oferowane przez termos, sformatuj go przed zastosowaniem. Przed umieszczeniem gorącego posiłku w termosie, wypełnij go ciepłą woda na około 4 minuty, dalej wylej ją i umieść żywność. Identycznie trzeba postąpić przy chłodnych produkta - przed zastosowaniem wypełnij termos bardzo zimną wodą.
 
 Ogromnym plusem termosu Food Jug jest umiejscowienie na zakrętce zaworu bezpieczeństwa. Naciśnij go przed otwarciem termosu - usuniesz nadmiar ciśnienia zgromadzony w środku. Ten z dużą częstotliwością występujący po umieszczeniu gorącej potrawy problem nie będzie Cię dotyczyć - termos otworzysz  prościej, bez wykorzystania siły, a co więcej ewentualność poparzenia się gorącą parą czy wyskoczenia nakrętki w czasie transportu jest w zasadzie zerowe. Zakrętka jest głęboka i służy jako miseczka - nie będziesz musiał brać ze sobą zajmujących miejsce naczyń.
 
 Zjesz prędko, komfortowo i wygodnie, Twoje jedzenie będzie za każdym razem ciepłe - wszystko za pomocą termosu Food Jug!


Dane techniczne:

  • pojemność: 0,5l
  • wymiary: średnica - 108mm, wysokość - 126mm
  • waga: 427g
  • nie przenosić w pozycji pionowej
  • nie przenosić napojów gazowanych

Kup w sklepie! Zaloguj lub zarejestruj się, aby dodać sugestię

Podziel się z przyjaciółmi:


Pozostaw Komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany.

Podobne


zwyciezcy-konkursu-ii-oblezenie-warowni-inwald

Zwyciężcy Konkursu - II Oblężenie Warowni Inwałd

konkurs-ii-oblezenie-warowni-inwald

Konkurs - II Oblężenie Warowni Inwałd

sprzeciw-dla-strefy-przemyslowej-w-lipniku

Sprzeciw dla strefy przemysłowej w Lipniku

konkurs-foto-majowka

Konkurs - Foto majówka