Strona główna  /  Wydarzenia  /  XVI Bieg na Hrobaczą Łąkę

XVI Bieg na Hrobaczą Łąkę

XVI Bieg na Hrobaczą Łąkę

 

🕔 Data rozpoczęcia: 2018-06-03 09:00:00


🕔 Data zakończenia: 2018-06-03 13:00:00


W niedzielę 3 czerwca 2018 w Kozach odbędzie się szesnasta już edycja Biegu na Hrobaczą Łąkę. W tym roku organizator, Centrum Sportowo-Widowiskowe w Kozach, przygotowało wiele zmian, które powinny przypaść do gustu biegaczom. Najważniejszymi zmianami jest nowa trasa o charakterze alpejskim na dystansie 14km z metą na szczycie Hrobaczej Łąki.

 

Trasa o długości 14 km ma przewyższenie 469 m. Suma podbiegów to ponad 750 m. Aż 85% dystansu zostanie poprowadzone ciekawą drogą leśną i widokowym grzbietem górskim, szlakiem czerwonym przez szczyty Groniczki i Gaiki. Początkowa część dystansu to droga asfaltowa, która poprowadzi biegaczy od parku w Kozach do lasu u podnóża góry z krzyżem milenijnym. W tym roku, start biegaczy został zaplanowany o godzinie 10:00. Na trasie dodatkowo zostanie zorganizowany punkt z wodą i pomiarem. Na szczycie Hrobaczej Łąki został zaplanowany posiłek i odbiór rzeczy z depozytu.

W pierwszą niedzielę czerwca, zapraszamy do aktywności biegaczy. W tym roku biegacze zmierzą się z ciekawym górskim dystansem 14 km. Każdy z uczestników biegu otrzyma na mecie pamiątkowy medal. Będzie wiele atrakcji dla biegaczy między innymi pomiar czasu na podstawie chipów w numerze startowym, posiłek na mecie. - zaprasza Konrad Hamerlak - dyrektor Centrum Sportowo-Widowiskowego w Kozach.

Zapisy na stronie: www.bgtimesport.pl. Organizator wprowadził limit zawodników. Opłata za udział w biegu wynosi 45 zł (do końca kwietnia).

Informacje o warunkach udziału pod adresem: www.csw.kozy.pl. Organizatorem zawodów jest Centrum Sportowo-Widowiskowe w Kozach.

 

 



 Zaloguj lub zarejestruj się, aby dodać sugestię

Podziel się z przyjaciółmi:


Pozostaw Komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany.





Podobne


operacja-poludnie-2016

OPERACJA POŁUDNIE 2016

ii-oblezenie-warowni-inwald

II Oblężenie Warowni Inwałd

xvi-bieg-gorski-zar-2014

XVI Bieg Górski Żar 2014

maly-szlak-beskidzki-etap-i-bielsko-biala-straconka-zapora-porabka

Mały Szlak Beskidzki etap I: Bielsko-Biała, Straconka - Zapora Porąbka