Amber Aparthotel Bielsko-Biała Autor : lowell79 kategoria: HotelAmber Aparthotel mieści się niecałe 20 minut spacerem od kolejowa stacja Bielsko-Biała Główny. Jest rewelacyjną wypadową bazą w trakcie pobytu w Bielsku-Białej. W całym obiekcie jest dostępny bezpłatny internet.


Mapa:

Dystans: Suma przewyższeń: Dystans pod górę:
Procent pod górę: Dystans w dół: Procent w dół:Wysokość : 0.00 m n.p.m.

Amber Aparthotel ma 20 odnowionych apartamentów. Z myślą o zmotoryzowanych gościach obiekt udostępnia miejsca parkingowe. Znajduje się w bliskiej odległości od wielu barów, restauracji i kawiarni, co powoduje, że jest rewelacyjną bazą wypadową w poszukiwaniu wieczornej rozrywki oraz dobrego jedzenia.

Gustowne apartamenty w Amber Aparthotel posiadają na wyposażeniu mini bar, lodówkę i kuchenny aneks. Każdy pokój posiada telewizor LCD z kablową telewizją i łazienkę en suite.

Hotelowa restauracja każdego ranka podaje śniadania w formie bufetu.

W pobliżu hotelu znajdują się takie miejsca jak Galeria Bielska BWA, Zamek Sułkowskich i Teatr. Dlatego przebywając w hotelu mamy prosty dostęp do wielu ważnych turystycznych atrakcji Bielska-Białej. W odległości kilkunastu minut jazdy samochodem od obiektu mieszczą się takie miejsca, jak Szczyrk i Ustroń.

Adres: ul. Cieszyńska 5, Bielsko-Biała