Namiot Tessin 4 High Peak Autor : Martens kategoria: NamiotyNamiot Tessin 4 firmy High Peak umożliwi 4-osobowej rodzinie rozkoszować się z biwaku w wygodnych warunkach.


Na wygodę wpływa m.in. dobra organizacja przestrzeni. Namiot posiada przedsionek, który może być wykorzystany jako kuchnia, spiżarka czy gospodarcze pomieszczenie, a nawet przegrodę na naczynia. Dzięki temu zaoszczędzicie miejsce w środku namiotu. Prawie jak w domu przestrzeń użytkowa i sypialna będą od siebie oddzielone, gwarantując Wam wygodę nawet w lesie. A w czasie noclegu z dala od domu częstym problemem są owady, szczególnie komary. By uniknąć ich wlatywaniu do środka namiotu, Tessin 4 posiada przy wejściu zamocowaną moskitierę. Co powoduje że możecie mieć rozsunięte drzwi, a równocześnie biwakować bez problemu o to, że sen uprzykrzy Wam nieproszony gość.

Namiot Tessin 4 jest świetne odporny na wodę - aż do 3000mm słupa wody. Materiał powoduje, że nawet intensywna ulewa nie przedostanie się do środka. To również zasługa szwów klejonych i poliestru odpornego na wodę, który ochroni przed naprawdę intensywnym opadem deszczu. Oprócz tego, dzięki szybom stworzonym z plastiku przeczekacie burzę swobodnie schronieniu w środku, a równocześnie obserwując przyrodę za oknem. Oprócz tego specjalne wentylacyjne wloty stworz0ne z tkaniny oddychającej zapewniają bardzo dobrą wymianę powietrza.

Tessin 4 High Peak

Dane techniczne:

wodoodporność 3000mm słupa wody
klejone szwy
plastikowe okna
przedsionek
wentylacja
miejsce na naczynia
waga 6,4kg
wymiary: 220x240x170cm (+ przedsionek 140cm)
wymiary po spakowaniu 62x15cm

Tessin 4