Temat: Problem parkowania w Beskidzie Małym

Wybieram się na wycieczkę w Beskid Mały, a konkretnie na Czupel od strony Czernichowa. Czy ktoś orientuje się gdzie w Czernichowie można bezpiecznie zostawić samochód ( blisko wejścia na szlak niebieski ). Pozdrawiam wszystkich turystów beskidzkich i nie tylko.

Ostatnio edytowany przez pinia_aw (2011-04-23 12:55:55)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Patrzyli na te same góry, na te same drzewa, ale każde z nich widziało je inaczej. (Paulo Coelho)

2

Odp: Problem parkowania w Beskidzie Małym

w centrum obok kładki przez Sołę jest duży parking Ja tam zostawiam samochód Jest bezpłatny

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

3

Odp: Problem parkowania w Beskidzie Małym

Dzięki za błyskawiczną odpowiedź !!!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Patrzyli na te same góry, na te same drzewa, ale każde z nich widziało je inaczej. (Paulo Coelho)

4

Odp: Problem parkowania w Beskidzie Małym

Możesz jeszcze zaparkować trochę wyżej w stronę Żywca nad zaporą,koło restauracji, gdzie ukażą ci się piękne widoki na jezioro Żywieckie, Beskid Śłąski i na Żar. Dołożysz sobie tylko pięć minut marszu więcej.
Niemniej jak wędruję na Czupel to autko zostawiam w centrum gdzie opisał Baca
Miłej wędrówki smile

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

5

Odp: Problem parkowania w Beskidzie Małym

Może ktoś orientuje się czy jest jakieś miejsce do parkowania w Jagódkach niedaleko wejścia na czarny szlak ?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Patrzyli na te same góry, na te same drzewa, ale każde z nich widziało je inaczej. (Paulo Coelho)

6

Odp: Problem parkowania w Beskidzie Małym

pinia_aw do Rzyk Jagódek, a właściwie do Rzyk Mydlarzy , do słynnej Kuźni , przy której odpoczywał po górskich wędrówkach Karol Wojtyła podjedziesz bez problemu i samochód też jest gdzie zostawić. Możesz go postawić po prostu wzdłuż drogi. Jest tam również specjalne miejsce do parkowania. Inna opcja to pozostawienie samochodu u kogoś w ogrodzie.

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

7

Odp: Problem parkowania w Beskidzie Małym

pinia, kiedyś zostawialiśmy autko na noc u gospodarza naprzeciw kużni. Wiązało się to z dobrowolną opłatą rzędu 5 zł czy coś takiego, już nie pamiętam.

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

8

Odp: Problem parkowania w Beskidzie Małym

Ja parkuje wzdłuż drogi między przystankiem autobusowym MZK (pętlą autobusową), a Kuźnią (ostatni przystanek dla Bus-ów).

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

9

Odp: Problem parkowania w Beskidzie Małym

Czy jest możliwość zaparkowania w Międzybrodziu Bialskim na końcu ul. Magurki przy żółtym szlaku ? Ewentualnie czy jest tam jakiś przewóz z centrum.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Patrzyli na te same góry, na te same drzewa, ale każde z nich widziało je inaczej. (Paulo Coelho)