51

Odp: II Wiosenny Zlot Forum

Najuprzejmiej jak tylko mogę informuję, że osobiście płacę właśnie zaliczkę za nas do PTSM Stryszawa.
Osoby będące na liście obecności nie mają więc wyjścia i zjawic się na Wiosennym Zlocie BM muszą... big_smile
Nieobecnośc nie będzie bowiem usprawiedliwiona smile

"Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można" Edmund Hillary

52

Odp: II Wiosenny Zlot Forum

Brombella napisał/a:

hahahahaha, oj, podoba mi się poczucie humoru autorów Regulaminu  lol

Mnie tam do śmiechu nie jest, nienauczony jestem do regulaminów big_smile

53

Odp: II Wiosenny Zlot Forum

Przeglądając dziś mapę Beskidu Małego i Żywieckiego w celu zaplanowania  jakiejś sensownej trasy na zlot, wyszło mi coś takiego:
Zawoja > Jałowiec > schronisko na Adamach > Wsiórz > Stryszawa PTSM.
Jak ktoś ma ochotę na spacerek pasmem Jałowieckim zapraszam.
Aha być może zabiorę ze sobą jednego fajnego Canoniera co poznaliście na Starych Wierchach. Trzymać kciuki!!! smile Pozdrawiam angi

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

54

Odp: II Wiosenny Zlot Forum

angi napisał/a:

Przeglądając dziś mapę Beskidu Małego i Żywieckiego w celu zaplanowania  jakiejś sensownej trasy na zlot, wyszło mi coś takiego:
Zawoja > Jałowiec > schronisko na Adamach > Wsiórz > Stryszawa PTSM.
Jak ktoś ma ochotę na spacerek pasmem Jałowieckim zapraszam.
Aha być może zabiorę ze sobą jednego fajnego Canoniera co poznaliście na Starych Wierchach. Trzymać kciuki!!! smile Pozdrawiam angi

Też myślałem o tamtej stronie, ale zobaczę jak to będzie wyglądać z czasem, bo może się okazać, że do Was podjadę wieczorem.

55

Odp: II Wiosenny Zlot Forum

My ze względu braku czasu dotrzemy tak średnio "po górsku" ... zapewne autem pod schronisko hmm

56

Odp: II Wiosenny Zlot Forum

Słuchajcie moi Drodzy, Kochani, Serdeczni!!!

Dostałem dziś takiego maila:
Witam

Potwierdzam wpłatę zaliczki w wysokości 150 zł. , na termin 14/15 maja 2011.  Następuje ostateczna rezerwacja. W załączniku przesyłam listę, która proszę przywieźć ze sobą, bądź wcześniej wysłać mailem. Zawiera ona niezbędne do wypełnienia dane uczestników, które również pomogą nam dokonać końcowego rozliczenia.

Z poważaniem
(i.t.d.)

W związku z tym, prosiłbym Was o przesłanie na PW bądź mojego maila ( darkheush@.gmail.com ) danych potrzebnych do wypełnienia tej listy, tzn. Imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, nr legitymacji szkolnej/studenckiej lub seria i nr dowodu osobistego. Ja będę raczej późno na PTSM-ie, więc nie wiem, czy uda się nam to skompletować na miejscu jeszcze tego samego dnia. Na wszelki wypadek oczywiście niedokończoną listę będę miał ze sobą, więc jak znajdą się jacyś forumowi maruderzy to uzupełnimy na miejscu wink

Wszelkie przesłane do mnie dane osobowe zostaną w moim głębokim archiwum i NIGDY nie ujrzą światła dziennego (pomijając zlot w Stryszawie) wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

57

Odp: II Wiosenny Zlot Forum

świstak, co do planowanej trasy wysłałem Ci info na PW wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

58

Odp: II Wiosenny Zlot Forum

Tradycyjnie robimy PULPE big_smile

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

59

Odp: II Wiosenny Zlot Forum

A jak tam z kuchnią sprawa? Może jakieś ognisko ?

60

Odp: II Wiosenny Zlot Forum

Drogi Dziadek zrobi zwiad smile

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

61

Odp: II Wiosenny Zlot Forum

O ognisku już pisałem. A Drogi Dziadek nie będzie miał jak robić zwiadu bo dotrze pewnie jako jeden z ostatnich tongue

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

62

Odp: II Wiosenny Zlot Forum

Zapytamy się na miejscu! Bo na stronie nie widać, jedynie jakąś szkołę smile - http://www.ssmstryszawa.pl/index.htm , a darkheush i tak uratował zlot, więc niech spokojnie sobie dojdzie do nas smile

63

Odp: II Wiosenny Zlot Forum

Witam
Ja niestety raczej na zlocie się nie zjawie

wszyscy razem jesteśmy jedną częścią istnienia, wszyscy razem jesteśmy jedną częścią zniszczenia

64

Odp: II Wiosenny Zlot Forum

angi napisał/a:

Tradycyjnie robimy PULPE big_smile

A mogę zaproponować pulpę tematyczną, sprawdzoną już u mnie na kursie zresztą?

Każdy zabiera ze sobą:
Jednego cycka z kurczaka (raczej większego, ale pojedynczego, dobrze by było, żeby był pokrojony w kostkę)
Torebkę ryżu (100 gramów)
Puszkę pomidorów (najlepiej krojonych, dostępne w Biedronce)

Do tego: na każde cztery osoby potrzebna jest puszka ananasa, czyli pińć puszek nam trzeba, jak dobrze liczę, do tego na każde dwie osoby puszka kukurydzy, więc trza ich 10.
Przygotowaniem i doprawieniem zajmę się osobiście, tylko bym chciał potwierdzenie w tej kwestii, czy się przygotowywać na Pulpę Hawajską, czy nie.

http://mkarweta.vot.pl - szczyt łebdizajnu, stworzę każdemu za dwa piwa.

65

Odp: II Wiosenny Zlot Forum

marcus, z tego co robiłem rozeznanie w terenie, nie powinno być większych problemów ze zrobieniem zakupów na miejscu w Stryszawie, więc po co taszczyć ze sobą wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

66

Odp: II Wiosenny Zlot Forum

No to wypas. W takim razie kupimy zbiorowo i podzielimy się kosztami, będzie najprościej.

http://mkarweta.vot.pl - szczyt łebdizajnu, stworzę każdemu za dwa piwa.

67

Odp: II Wiosenny Zlot Forum

yeah, pulpa hawajska na zlocie w Stryszawie big_smile

"Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można" Edmund Hillary

68

Odp: II Wiosenny Zlot Forum

Zawsze pozostaje opcja automobilowa - czyli szybki wypad samochodem któregoś z forumowiczów do Suchej Beskidzkiej na zakupy wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

69

Odp: II Wiosenny Zlot Forum

Brombella napisał/a:

yeah, pulpa hawajska na zlocie w Stryszawie big_smile


alooha Stryszawa!!!

70

Odp: II Wiosenny Zlot Forum

Zamiast ryżu proponowałbym makaron pene smile W sumie można dwa gary zrobić:)

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

71

Odp: II Wiosenny Zlot Forum

Tak obserwuje tą waszą dyskusje na temat pulpy i zastanawiam się czy nie wziąc ze sobą w razie ''W'' jakiegoś "odkażacza" wink Takiej potrawy jeszcze nie jadłem wink

Jestem tego pewny, w głębi duszy o tym wiem,że gdzieś na szczycie góry wszyscy razem spotkamy się

72

Odp: II Wiosenny Zlot Forum

@angi: wersja ryżowa będzie lepsza, bo sos się ładnie oblepi na ryżu. Wiem co mówię :-)

@świstak: odkażać się będziemy tak czy siak... ;-)

http://mkarweta.vot.pl - szczyt łebdizajnu, stworzę każdemu za dwa piwa.

73

Odp: II Wiosenny Zlot Forum

marcus napisał/a:

@świstak: odkażać się będziemy tak czy siak... ;-)

Skoro tak to wezmę też coś integracyjnego wink

Jestem tego pewny, w głębi duszy o tym wiem,że gdzieś na szczycie góry wszyscy razem spotkamy się

74

Odp: II Wiosenny Zlot Forum

..zaczynam się bac  lol

"Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można" Edmund Hillary

75

Odp: II Wiosenny Zlot Forum

Tak z ciekawości zapytam,wy się wybieracie na zlot,czy na grilla