Temat: II Letni Zlot Forum BM

ponieważ niektórzy ogarniają kuwetę i przy tym ogarnianiu zapewne zapomną o konieczności powiadomienia tych, którzy nie wiedzą że na Zlocie postanowiliśmy gremialnie i jednogłośnie zleciec się ponownie, tym razem 10-11 września AD 2011 r. na Chrobaczej / Hrobaczej Łące smile
Uprzejmie więc proszę bukowac termin tak, aby wszyscy mogli się spotkac  lol

Ostatnio edytowany przez Brombella (2011-05-15 14:47:50)

"Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można" Edmund Hillary

2

Odp: II Letni Zlot Forum BM

Jak Bóg da i partia pozwoli, aczkolwiek mogę wtedy przypadkiem przebywać za granicą...

http://mkarweta.vot.pl - szczyt łebdizajnu, stworzę każdemu za dwa piwa.

3

Odp: II Letni Zlot Forum BM

A dla Mnie to zbyt odległy termin żeby planować

wszyscy razem jesteśmy jedną częścią istnienia, wszyscy razem jesteśmy jedną częścią zniszczenia

Odp: II Letni Zlot Forum BM

No miejsce letniego zlotu jak najbardziej mi pasuje, natomiast termin letniego zlotu jak najbardziej mi nie pasuje, bo akurat wtedy wybieram się na II ogólnopolskie warsztaty pteridologiczne na wyspie Wolin neutral

5

Odp: II Letni Zlot Forum BM

Narazie podpisuje się pod tym co Kaper napisał sad

Jestem tego pewny, w głębi duszy o tym wiem,że gdzieś na szczycie góry wszyscy razem spotkamy się

6

Odp: II Letni Zlot Forum BM

A ja zgłaszam swoja obecność oczywiście + 1 os. wink

7

Odp: II Letni Zlot Forum BM

Ja tradycyjnie będę. wink

1. iskaria +1
2. darkheush

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

8

Odp: II Letni Zlot Forum BM

Małe pytanie - czy ktoś to w ogóle organizuje??? Do planowanego terminu został raptem miesiąc.

P.S. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom tym razem mnie nie będzie. Początek września mam dość napięty i nie wyrobię.

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

9

Odp: II Letni Zlot Forum BM

darkheush napisał/a:

Małe pytanie - czy ktoś to w ogóle organizuje??? Do planowanego terminu został raptem miesiąc.

P.S. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom tym razem mnie nie będzie. Początek września mam dość napięty i nie wyrobię.

No to może zacznijmy od tego kto jest zainteresowany?

10

Odp: II Letni Zlot Forum BM

Myślę ze ze zebraniem chętnej ekipy na chodzenie po gorach i napicie sie wieczorem w schronisku piwa nie braknie :0
1) UFOK +?

11

Odp: II Letni Zlot Forum BM

Mnie, niestety, prawdopodobnie nie będzie.

Ostatnio edytowany przez piotr (2011-08-28 14:14:35)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

12

Odp: II Letni Zlot Forum BM

Ja prawdopodobnie pojawię się w niedzielę, albo późnym wieczorem w sobotę.

13

Odp: II Letni Zlot Forum BM

Się wybieram  big_smile  bez noclegu  smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

14

Odp: II Letni Zlot Forum BM

Hmmm Czy ja będę to też nie wiem W tym terminie może mnie być Ale jak co mogę życzyć wszydtkim tym którzy dadzą radę być w tym terminie aby się świetnie bawili  lol

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

15

Odp: II Letni Zlot Forum BM

Ja już wypowiedziałem się wcześniej odnośnie naszego uczestnictwa w zlocie ..... więc jeśli już, to może w niedzielę rano się pojawimy, ale nic nie obiecuję.

16

Odp: II Letni Zlot Forum BM

wrzesień blisko a temat zlotu stoi w miejscu, chyba nie pozwolimy by zlot sie nie odbył?

17

Odp: II Letni Zlot Forum BM

chętni już są smile

18

Odp: II Letni Zlot Forum BM

Ja ze względu innych planów wyjazdowych na zlocie się nie pojawie

wszyscy razem jesteśmy jedną częścią istnienia, wszyscy razem jesteśmy jedną częścią zniszczenia

19

Odp: II Letni Zlot Forum BM

Gdyby to było tydzień później to i ja bym się zjawił.

Góroczub.

20

Odp: II Letni Zlot Forum BM

termin 10-11 września? to nas nie będzie-mamy daleki wyjazd...
dobrej zabawy!!! smile

w górach świat wygląda inaczej....

21

Odp: II Letni Zlot Forum BM

Moja luźna myśl, pomińmy letni zlot, bo za ciekawie to nie wygląda. Dużo osób ma inne plany (ja również po części) i oprócz Ufoka to tak na prawdę nikt się nie określił. Więcej osób ostatnimi czasy przychodzi na Gibasy przy okazji kapliczki.

22

Odp: II Letni Zlot Forum BM

To zróbmy letni zlot na Gibasach W wydaje mi się ze i tak większość osób odwiedza to miejsce A i z nocleg chyba nie będzie problemu

Ostatnio edytowany przez baca (2011-08-29 10:00:41)

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

23

Odp: II Letni Zlot Forum BM

Rozmawiałem dziś w tym temacie z miłościwie nam panującym tongue PREZESEM LOWELLEM i doszliśmy do takiej konkluzji (proszę zauważyć ze ufok zaczyna stosować trudne słownictwo big_smile ).
Zlot na wrzesień przełożyć na drugą połowę pazdziernika i połączyć go z ostatnimi pracami przy kapliczce. Co szacowne forumowe grono o tym myśli? smile ( Gadaliśmy Baca o tym zanim przeczytałem twojego posta więc wybacz mi ten nietakt wink )

Ostatnio edytowany przez ufok83 (2011-08-29 13:30:01)

24

Odp: II Letni Zlot Forum BM

ufok83 napisał/a:

Rozmawiałem dziś w tym temacie z miłościwie nam panującym tongue PREZESEM LOWELLEM i doszliśmy do takiej konkluzji (proszę zauważyć ze ufok zaczyna stosować trudne słownictwo big_smile ).
Zlot na wrzesień przełożyć na drugą połowę pazdziernika i połączyć go z ostatnimi pracami przy kapliczce. Co szacowne forumowe grono o tym myśli? smile

mnie taka propozycja pasuje big_smile

25

Odp: II Letni Zlot Forum BM

ufok83 napisał/a:

Zlot na wrzesień przełożyć na drugą połowę pazdziernika i połączyć go z ostatnimi pracami przy kapliczce

Zważywszy na liczbę chętnych osób we wrześniu (patrz powyżej), to chyba jedyna rozsądna decyzja.

Ostatnio edytowany przez piotr (2011-08-29 14:19:09)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa