26

Odp: Kalendarz miesiąc kwiecień

Gratuluje Darku Chyba twoje czosnki wygrają wink Pozostałym również składam gratulacje

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

27

1. Buczyna z czosnkiem niedźwiedzim na stoku Grapy w Gorzeniu Górnym fot. Darek Tlałka

2. Z Kiczery w stronę Żaru. fot. Ufok

3. Widok na Żar z zapory  fot. lowell79

4. Żar fot. MF (mój faworyt)

5. Na czernichowskim moście - w cieniu Góry Żar fot. Ela Wolny

6. Żaba fot. Świstak

7. Brak opisu fot. Szymski oraz Kwieciście ... fot. Nena

9. Panorama przed zachodem na pasemko do Pańskiej Góry (z lewej) po Naroźnik (z prawej) Widać też Bliźniaki i Łysą Górę
fot. Baca

10. 30kwietnia 2011 z góry Żar. fot. Alicja Figula oraz Schronisko na Magurce Wilkowickiej kwietniową porą  fot. Darkheush

Gratulujmy!

28

Czosnki górą   wink   

Gartuluję Darku big_smile i również gratki dla wszystkich pozostałych uczestników konkursu  smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

29

To moja pierwsza wygrana w tym konkursie kalendarzowym. Gratuluje też pozostałym uczestnikom smile

30

Darku gratuluję ! smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

31

Gratulacje dla zwycięzcy.Dziękuje równiesz wszystkim którzy oddali głosy na moje zdjęcie

Jestem tego pewny, w głębi duszy o tym wiem,że gdzieś na szczycie góry wszyscy razem spotkamy się