Temat: Trzy dni na Bieszczadzkich Połoninach

Narazie przesyłam same zdjęcia bo relacje miałem napisaną ale coś mnie wylogowało i się skasowało mad
https://picasaweb.google.com/1017073409 … 0802092011

Jestem tego pewny, w głębi duszy o tym wiem,że gdzieś na szczycie góry wszyscy razem spotkamy się

2

Odp: Trzy dni na Bieszczadzkich Połoninach

no cudne te połonińskie klimaty Od razu sobie przypomniałem imprezę studencką jaka organizowałem swego czasu na prawie 25 osob

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

3

Odp: Trzy dni na Bieszczadzkich Połoninach

świstak napisał/a:

Narazie przesyłam same zdjęcia bo relacje miałem napisaną ale coś mnie wylogowało i się skasowało mad
https://picasaweb.google.com/1017073409 … 0802092011


....się pisze w notatniku i przekleja  wink ale czekam cierpliwie bo to moje ulubione górki big_smile

albumi zapowiada ciekawe przeżycia smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

4

Odp: Trzy dni na Bieszczadzkich Połoninach

Oj świstaku nagrabiliście sobie waść. Żeby przysyłać stęsknionemu za Biesami sms-a o treści: Hej Darku Pozdrowienia z Połonin. Dzisiaj śpimy w Chatce Puchatka na Wetlińskiej. Halicz Tarnica i Caryńska ''zaliczone''. Marzenka daje rade wink "???

Toż to podpada pod psychiczne znęcanie się wink

A tak na poważnie. Gratuluję - szczególnie gratuluję widoków z Rozsypańca, Halicza i Tarnicy (domyślam się ze zdjęć, że szliście z Wołosatego przez Przełęcz Bukowską). Ja tam miałem warunki pt. "Rozlany TIR mleka"  big_smile

Ehhh Bieszczady wink
Narysowałeś palcem okno w powietrzu
W którym będę tylko rosły gwiazdy
Nad Wielką i Małą Rawką
Gwiazdy wysokie jak dziewanny

https://lh6.googleusercontent.com/-ZN_C_oLrgpQ/TmO6AnLgkcI/AAAAAAAACiE/1Dd2IFfHd10/s800/IMG_4275.JPG

Jakoś się nie dziwię tym Bieszczadzkim Aniołom. Faktycznie bliżej mają z Nieba w Biesy wink

Co świstaku??? Urzekły Bieszczady??? wink

P.S. A to nie jakaś ciekawostka botaniczna??? Świstak w Bieszczadach??? Chyba nieczęsto spotykany widok??? lol

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

5

Odp: Trzy dni na Bieszczadzkich Połoninach

narobiłeś świstak „smaka na Biesy” tym albumem , oj narobiłeś  … smile I mówisz, że w ciągu trzech dni można zobaczyć tak wiele  … ? big_smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

Odp: Trzy dni na Bieszczadzkich Połoninach

Piękne te połoninowe widoczki smile