26

Odp: II Letni Zlot Forum BM

Akall napisał/a:
ufok83 napisał/a:

Rozmawiałem dziś w tym temacie z miłościwie nam panującym tongue PREZESEM LOWELLEM i doszliśmy do takiej konkluzji (proszę zauważyć ze ufok zaczyna stosować trudne słownictwo big_smile ).
Zlot na wrzesień przełożyć na drugą połowę pazdziernika i połączyć go z ostatnimi pracami przy kapliczce. Co szacowne forumowe grono o tym myśli? smile

mnie taka propozycja pasuje big_smile

Ojjjj, Panowieeee i Panie, Panie i Panowie... 21-23 października to ja na Jasień (Beskid Wyspowy) zapraszam... 10-11 wrzesnia to był bardzo dobry termin na zlot, a tu nic...

http://mkarweta.vot.pl - szczyt łebdizajnu, stworzę każdemu za dwa piwa.

27

Odp: II Letni Zlot Forum BM

panie i panowie, biorąc pod uwagę wszystkie powyższe wypowiedzi niniejszym popieram przełożenie terminu zlotu na inny termin, bardziej dogodny (zauważcie, że niektórzy nadal w amoku wakacyjnym po świecie krążą, inni dopiero krążyc zamierzają tongue ) smile

"Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można" Edmund Hillary

28

Odp: II Letni Zlot Forum BM

Zmiana terminu może wyjść zlotowi na zdrowie ale szkoda by zmieniać miejsce

wszyscy razem jesteśmy jedną częścią istnienia, wszyscy razem jesteśmy jedną częścią zniszczenia

29

Odp: II Letni Zlot Forum BM

Mi by bardzo pasowal pazdziernikowy weekend 22-23, zreszta jest to moj najblizszy wolny big_smile  weekend  big_smile kiedy moge zawitac do Polski, no i w koncu dotarlbym na Gibasy smile  smile  smile

30

Odp: II Letni Zlot Forum BM

ufok83 napisał/a:

Gadaliśmy Baca o tym zanim przeczytałem twojego posta więc wybacz mi ten nietakt

Wybaczam My po prostu myślimy tak samo w tym samym czasie  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

31

Odp: II Letni Zlot Forum BM

Witam

Ja chciałbym napisać że na zlocie się nie pojawię

Pozdrawiam

wszyscy razem jesteśmy jedną częścią istnienia, wszyscy razem jesteśmy jedną częścią zniszczenia

32

Odp: II Letni Zlot Forum BM

Kaper napisał/a:

Ja chciałbym napisać że na zlocie się nie pojawię

Kaper czy ty wiesz kiedy jest zlot, że piszesz że Cię nie będzie?
Powiedzcie mi kiedy zlot? i gdzie?
Ja chcę pojawić się z Bajką ale bez noclegu smile

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

33

Odp: II Letni Zlot Forum BM

Mareczku jak widzę zlot ma być przeniesiony na drugą połowę października oraz na Gibasy ( bo generalnie większość jest za takową opcją) więc dlatego ośmielam się napisać że na tym zlocie mnie nie będzie. Jeśli pozwolisz o szczegółach mojej decyzji nie będe się rozpisywał

wszyscy razem jesteśmy jedną częścią istnienia, wszyscy razem jesteśmy jedną częścią zniszczenia

34

Odp: II Letni Zlot Forum BM

Kaper napisał/a:

Mareczku jak widzę zlot ma być przeniesiony na drugą połowę października oraz na Gibasy ( bo generalnie większość jest za takową opcją) więc dlatego ośmielam się napisać że na tym zlocie mnie nie będzie.

Nie wiem, czy większość... Nie było żadnej ankiety w tej sprawie. Np. ja wolałbym, żeby to odbyło się w jakimś nowym miejscu. A gdzie i kiedy widziałbyś w takim razie ten zlot? Może jakieś głosowanie tutaj zrobimy?

Ostatnio edytowany przez piotr (2011-09-20 13:04:54)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

35

Odp: II Letni Zlot Forum BM

Witam cię Piotrze

Z tego co wiem była przyjęta przez wszystkich na początku zasada która mówiła o wyborze daty i miejsca kolejnego zlotu na poprzednim i generalnie zasada ta została już złamana, bo termin był zlot się nie odbył z braku zainteresowania ale miejsce myślę ze pozostało by dobre czyli Hrobacza jak dobrze pamiętam. Co do terminu nie jestem wstanie nic powiedzieć bo nie wiem jak będę stał finansowo i czasowo w październiku. Więc jesli pozwolisz nie chcę zabierać głosu co do terminu i miejsca nie gwarantując nawet w 20% swojej obecności

wszyscy razem jesteśmy jedną częścią istnienia, wszyscy razem jesteśmy jedną częścią zniszczenia

36

Odp: II Letni Zlot Forum BM

Mnie też ciekawi Hrobacza jako że tego miejsca, w przeciwieństwie do wielu innych forumowiczów, po prostu jeszcze nie znam. Widzę wyjście z sytuacji takie, że zrobimy porządne głosowanie i zorientujemy się przy okazji ile osób jest chętnych do udziału w zlocie. Jak to widzicie Szanowne Koleżanki i Koledzy?

Ostatnio edytowany przez piotr (2011-09-20 14:30:31)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

37

Odp: II Letni Zlot Forum BM

Może być głosowanie  smile  Tylko w miarę szybkie  smile  czas ucieka smile Bo wolne co niektórzy muszą planować  sporo wcześniej smile

38

Odp: II Letni Zlot Forum BM

Małe sprostowanie Kaperku.

Z tego co wiem była przyjęta przez wszystkich na początku zasada która mówiła o wyborze daty i miejsca kolejnego zlotu na poprzednim

Zasada został przyjęta na potrójnej w listopadzie 2010 roku. Została złamana. Może Forum przeżywa lekki kryzys. Może rację miał MK w prywatnej rozmowie ze mną (wybacz Marku, że ujawniam takie szczegóły) twierdząc, że wystarczyłyby dwa zloty w roku - całkowicie poza sezonem - bo w sezonie i tak jest tych spotkań Forumowiczów w górach wystarczająco wiele.

Jednak w jednym muszę Ci Kaperku przyznać absolutną rację. Na Chatce pod Potrójną pierwsi zlotowicze ustalili, że dopóki mamy jeszcze wolne miejsca w BM, to każdy kolejny zlot będzie się odbywał w NOWYM MIEJSCU, w którym jeszcze nie zlotowaliśmy i z tego co pamiętam, to były również brane pod uwagę takie miejsca jak Groń JPII i Magurka Wilkowicka.

Odnośnie terminu październikowego, nie wiem jak u mnie będzie finansowo, tym bardziej, że po niedawnym Żywieckim mam nagły wydatek na głowie, aby w ogóle móc iść w góry. A i być może Bieszczady mi się wyklarują. Tak więc deklarować obecności na zlocie ani nie chcę, ani nie mam zamiaru...

Pozdrawiam
Darek

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

39

Odp: II Letni Zlot Forum BM

Sorry koledzy, ale kto właściwie - poza MK - chce być na tym zlocie? Bo jak czytam wasze posty, to raczej widzę "powszechne deklaracje nieobecnościyikes A drugie pytanie z gatunku retorycznych: co to miałby by być za zlot bez was Darkheushu i Kaprze?
Odnośnie miejsc to fakt, że są co najmniej trzy w których jeszcze nie było zlotu: Hrobacza (Chrobacza), Magurka i Groń JP II...

Ostatnio edytowany przez piotr (2011-09-20 16:45:47)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

40

Odp: II Letni Zlot Forum BM

Z całym szacunkiem Piotrze, ale...

kto właściwie - poza MK - chce być na tym zlocie? Bo jak czytam wasze posty, to raczej widzę "powszechne deklaracje nieobecności"

Chcieć, a móc to zupełnie dwie różne sprawy. I nauczmy się je w końcu rozróżniać.

co to miałby by być za zlot bez was Darkheushu i Kaprze?

O ile pamiętam, to Kapra już kilkakrotnie nie było na zlotach, tak więc dlaczego nie mogłoby braknąć również mnie tym razem??? Już zdaje się kiedyś przerabialiśmy ten temat na forum, gdzie na pytanie o "obowiązku" uczestnictwa z zlotach lub forumowych akcjach kilkoro z nas jasno się zdeklarowało!!! W związku z tym nie bardzo rozumiem pytanie...

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

41

Odp: II Letni Zlot Forum BM

Jasne Darku, obaj się zgodzimy, że nie przymusu wink. Mimo wszystko bez was to już jest coś innego...

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

42

Odp: II Letni Zlot Forum BM

piotr napisał/a:

Mimo wszystko bez was to już jest coś innego...

Bez Jolanty, Angiego, Djinna, czy wielu wielu innych (włączając w to Ciebie, kochany) to też coś innego??? IMO nie. Po prostu kogoś brakło, ktoś nie dał rady przyjść, ktoś nie chciał przyjść, ktoś nie wyrobił finansowo, komuś się dziecko urodziło, albo ktoś w rodzinie zachorował. Przypadki chodzą po ludziach, tym bardziej, że nikt tu na Forum nie jest Rockefelerem.

Aha i uprzedzając wszelakie wątpliwości - nie, nie tworzymy z Kaprem przysłowiowej Piątej Kolumny, która na siłę chce rozmontować ewentualny Zlot wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

43

Odp: II Letni Zlot Forum BM

Oczywiście. Mam nadzieję, że nie odbierasz tego jako wyrzutu hmm

Ostatnio edytowany przez piotr (2011-09-20 18:31:48)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

44

Odp: II Letni Zlot Forum BM

Panowie spokojnie spokojnie oczywiście że beznas to nie będzie to samo bo takich trzech jak nas dwóch nie znajdziesz ani jednego tongue

wszyscy razem jesteśmy jedną częścią istnienia, wszyscy razem jesteśmy jedną częścią zniszczenia

45

Odp: II Letni Zlot Forum BM

A my z chęcią byśmy się pojawili, ale obiecywać nie będę, a to z 3 powodów:

1. Planowane Bieszczady w październiku
2. Wspomniane już w innym temacie luźne spotkanie u Ani i Rafała
3. Ciężko mi powiedzieć, co mi wyskoczy za miesiąc, a wyskoczyć może naprawdę sporo ....

Co do obecności, to nie ma przymusu, dziś nie będzie nas, jutro innych, takie życie. Jakby popatrzeć na statystykę poprzednich zlotów, to i tak jestem w szok, że aż tyle nas było wink

Miejsce: na Chrobaczej byliśmy przelotem, więc nie wiem jak tam jest jesienią. Oby nas pogoda nie zniechęciła hmm W sumie i w listopadzie trafiała nam się super pogoda ;p

ps. stęskniłem się za niektórymi "mordami", już nie pamiętam jak wyglądacie big_smile

46

Odp: II Letni Zlot Forum BM

piotr napisał/a:

Oczywiście. Mam nadzieję, że nie odbierasz tego jako wyrzutu hmm

Oczywiście, że nie!!!  I tym samym chciałbym zamknąć z mojej strony temat II Letniego (w październiku sic!!!) Zlotu FBM!!!

Pozdrawiam

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

47

Odp: II Letni Zlot Forum BM

Może zacznijmy od tego, kto chciałby i mógłby być na zlocie w październiku. A później zrobimy dla tych co się określą ankietę co do miejsca.

48

Odp: II Letni Zlot Forum BM

Ja jak juz napisałem w moim przypadku zależy to od wielu czynników ale raczej są znikome szanse na to że się pojawię chyba że coś sie zmieni w ostatniej chwili jak już sie w historii moich zlotów BM zdarzało

wszyscy razem jesteśmy jedną częścią istnienia, wszyscy razem jesteśmy jedną częścią zniszczenia

49

Odp: II Letni Zlot Forum BM

Pytanie proste, kto czuje, że może być. O znikomych szansach prosze nawet nie pisać, bo bałagan się zrobi. Tylko konkrety.

50

Odp: II Letni Zlot Forum BM

1)Ufok