51

Odp: II Letni Zlot Forum BM

1) Ufok
2) piotr (czuję, że mogę być heh, wyłączając oczywiście jakieś nieprzewidziane sytuacje losowe)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

52

Odp: II Letni Zlot Forum BM

1) Ufok
2) piotr
3) jolanta

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

53

Odp: II Letni Zlot Forum BM

No to podsumujmy rozpoznanie (stan na 23.09.2011): Chętnych osób 5 (MK z Bajką, Jolanta, Ufok i ja) może 6, bo zainteresowanie zgłaszał też Jardo. Z oczywistych względów pomijam osoby piszące o znikomych szansach. Z grupy zdeklarowanych 3 bez noclegu (MK, Bajka, Jolanta). Zostają 2 lub 3 osoby z noclegiem. Rezerwowanie noclegu w schronisku lub chatce dla 2 lub 3 osób chyba nie ma sensu. Terminu brak (22-23.10.2011 odpada ze względu na prace przy Kapliczce). Moim zdaniem z tego ciasta nic się nie upiecze i powinniśmy się raczej nastawić na zrobienie jakiejś fajnej wycieczki górskiej. Pozdrawiam i dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w rozpoznaniu.

Ostatnio edytowany przez piotr (2011-09-23 08:00:36)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

54

Odp: II Letni Zlot Forum BM

może zostańmy jednak przy spotkaniu na Gibasach przy okazji właśnie prac przy Kapliczce?

55

Odp: II Letni Zlot Forum BM

Akall - mimo wszystko nie mieszał bym zlotu forum z akcją kapliczkową. To są jednak odrębne inicjatywy, a w akcji kapliczkowej chodzi jednak przede wszystkim o remont tejże kapliczki.

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

56

Odp: II Letni Zlot Forum BM

piotrze - moją intencją również nie jest mieszanie dwu różnych inicjatyw, ale póki co wydaje się, że Kapliczka może być jedyną okazją do spotkania się, w pewnym sensie zlotu, jak zwał tak zwał...

57

Odp: II Letni Zlot Forum BM

Widzę, że Piotr pokusił się o podsumowanie tematu. Zainteresowanie zlotem nie jest zbyt duże, więc sobie go darujemy w tym roku. Mam nadzieję, że jak spadnie śnieg to wrócimy do naszej tradycji i zorganizujemy zimowy zlot, bo fajnie byłoby Was wszystkich razem zobaczyć!

I tak jak napisał Akall, w najbliższym czasie będzie okazja spotkać się przy kapliczce oraz zostaje propozycja Angiego z Potrójną u Ani i Rafała. Wszystko zależy od Was!

58

Odp: II Letni Zlot Forum BM

Jeśli dobrze myślę to zloty były organizowane po to by ekipa z forum mogła sie spotkać by razem posiedzieć , pogadać itd. I muszę Cie Piotrze zaskoczyć ze przy każdej akcji związanej z kapliczką panowała taka sama atmosfera jak na zlocie wieć twój argument ze na Gibasy to coś innego niż zlot jest dla mnie conajmniej śmieszny.

59

Odp: II Letni Zlot Forum BM

ufok83 napisał/a:

Jeśli dobrze myślę to zloty były organizowane po to by ekipa z forum mogła sie spotkać by razem posiedzieć , pogadać itd. I muszę Cie Piotrze zaskoczyć ze przy każdej akcji związanej z kapliczką panowała taka sama atmosfera jak na zlocie wieć twój argument ze na Gibasy to coś innego niż zlot jest dla mnie conajmniej śmieszny.

Ile osób tyle poglądów. Ja osobiście zgadzam się zarówno z Piotrem jak i ufokiem. Bo prawda leży po środku.  Prace i spotkanie  przy kapliczce nigdy nie będa miały formy czystego zlotu i o to Piotrowi zapewne chodziło. A atmosfera, owszem z tego co miałem okazję doświadczyć - była rewelacyjna!

60

Odp: II Letni Zlot Forum BM

Lowell - jest tak właśnie jak napisałeś. Nie mam nic więcej do dodania.

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

61

Odp: II Letni Zlot Forum BM

lowell79 napisał/a:

(...)  Mam nadzieję, że jak spadnie śnieg to wrócimy do naszej tradycji i zorganizujemy zimowy zlot, bo fajnie byłoby Was wszystkich razem zobaczyć! (...)

Tak, własnie tak  smile  z akcentem na "wszystkich razem"  wink  big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

62

Odp: II Letni Zlot Forum BM

Tak coby nie zakładać nowego tematu,myśleliście juz o  letnim zlocie?

Góroczub.