51

Odp: Zimowy Zlot FBM

CzarownicaZpogodnej napisał/a:

1. piotr - wszystkie weekendy lutego.
2. Jardo - 25/26 lutego
3. Mirek - 25/26 luty
4. darmando + 1 - wszystkie weekendy lutego.
5. Akall - wszystkie weekendy lutego
6. brombella (+ewentualnie cześki szt.2) - 25/25 lutego
7. marekk500 + 2-3 os. wszystkie weekendy lutego, ale muszę wiedzieć przed końcem stycznia, coby sobie pogotowie dobrze (czyt. niekolidująco) ustawić  big_smile
8.czarownicaZpogodnej - wszystkie weekendy lutego..... poza 25/26 lutego sad

I ja poprawiłem swoją datę , na ta która ma największą frekfencje.I gdy nic nie stanie na drodze,postaram się zjawić.

Ostatnio edytowany przez mirek (2012-01-11 08:26:44)

Góroczub.

Odp: Zimowy Zlot FBM

mirek napisał/a:
CzarownicaZpogodnej napisał/a:

1. piotr - wszystkie weekendy lutego.
2. Jardo - 25/26 lutego
3. Mirek - 25/26 luty
4. darmando + 1 - wszystkie weekendy lutego.
5. Akall - wszystkie weekendy lutego
6. brombella (+ewentualnie cześki szt.2) - 25/25 lutego
7. marekk500 + 2-3 os. wszystkie weekendy lutego, ale muszę wiedzieć przed końcem stycznia, coby sobie pogotowie dobrze (czyt. niekolidująco) ustawić  big_smile
8.czarownicaZpogodnej - wszystkie weekendy lutego..... poza 25/26 lutego sad

I ja poprawiłem swoją datę , na ta która ma największą frekfencje.I gdy nic nie stanie na drodze,postaram się zjawić.

Jeśli zlot wypadnie 25/26 mnie na 99.99% nie będzie sad

Ostatnio edytowany przez CzarownicaZpogodnej (2012-01-11 08:40:03)

duszą w górach zbłądziłam, bo chciałam....

53

Odp: Zimowy Zlot FBM

Straszny bałagan robicie ludzie. Zastanawiam się czy nie należy zrobić po prostu ankiety i to takiej, która zostanie zamknięta w określonym terminie, bo podliczenie tego wszystkiego może być trudne, zwłaszcza że co niektórzy już zdążyli zmienić zdanie. Mirku czy twoja decyzja o 25/26 lutym jest ostateczna?

Ostatnio edytowany przez piotr (2012-01-11 08:44:49)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

54

Odp: Zimowy Zlot FBM

Tak moja decyzja ostateczna.Na 100 % dam odpowiedź gdy już będzie ostateczny termin.

Góroczub.

55

Odp: Zimowy Zlot FBM

zagłosowałam w ankiecie, ale jeszcze przepiszę listę:

1. piotr - wszystkie weekendy lutego.
2. Jardo - 25/26 lutego
3. Mirek - 25/26 luty
4. darmando + 1 - wszystkie weekendy lutego.
5. Akall - wszystkie weekendy lutego
6. brombella (+ewentualnie cześki szt.2) - 25/25 lutego
7. marekk500 + 2-3 os. wszystkie weekendy lutego, ale muszę wiedzieć przed końcem stycznia, coby sobie pogotowie dobrze (czyt. niekolidująco) ustawić  big_smile
8.czarownicaZpogodnej - wszystkie weekendy lutego..... poza 25/26 lutego sad
9. xaga i Grześ zwany bułgarem - 25/26 luty, ale ewentualnie inny weekend też mógłby być

w górach świat wygląda inaczej....

56

Odp: Zimowy Zlot FBM

ANKIETA GOTOWA (głosowanie po zalogowaniu), więc proszę głosować! Dzięki Lowell!

Jak tak liczę pi razy oko to chętnych jest ok. 25 osób. Z tego co widziałem Leskowiec, który prowadzi w rankingu (kilkanaście wskazań), pomieści maksymalnie 30 osób, więc zbliżamy się do granicy wink Ale ile osób rzeczywiście przyjedzie?

Ostatnio edytowany przez piotr (2012-01-11 15:14:35)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

57

Odp: Zimowy Zlot FBM

Ja, jeśli Bozia pozwoli i nic nie wypadnie innego pojawię się w sobotę (data nieważna big_smile), bez noclegu, więc chyba nikt mnie nie wyrzuci … big_smile wink ? Dlatego nie będę brała udziału w głosowaniu.

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

Odp: Zimowy Zlot FBM

Ja podobnie jak Nena smile

59

Odp: Zimowy Zlot FBM

Apropo można jeszcze się zapisać ?:)

Ostatnio edytowany przez lemon998 (2012-01-14 17:38:24)

SLAVA!!

60

Odp: Zimowy Zlot FBM

lemon998 napisał/a:

Apropo można jeszcze się zapisać ?:)

Jasne! Proszę wybrać termin.

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

61

Odp: Zimowy Zlot FBM

Drodzy koledzy ponieważ czas mija, więc w porozumieniu z naszym adminem Lowellem79 pozwoliłem sobie dzisiaj tj. 18 stycznia w naszym imieniu zadzwonić do Schroniska PTTK na Leskowcu i ustaliłem co następuje:
1. termin 25/26 lutego jest w tym momencie wolny do naszej dyspozycji,
2. przy jednym noclegu nie ma możliwości negocjowania jakiejś zniżki (pani gęsto się tłumaczyła, że od dawna nie podnosili cen),
3.w schronisku - czego się pewnie domyślacie - nie jest mile widziane organizowanie imprez alkoholowych (z góry mówię, że nie ja poruszyłem ten temat smile),
4.nie ma możliwości indywidualnego korzystania z kuchni, czyli pichcenia sobie czegoś we własnym zakresie, jest możliwość wykupienia pełnego wyżywienia,
5.nie posiadają projektora do pokazu zdjęć z wypraw górskich,
6. w przypadku rezerwacji konieczna jest wpłata zaliczki (osoba, z którą rozmawiałem nie chciała podać jaka to kwota, mówiła wymijająco, że dogadamy się przy ostatecznej rezerwacji),
7.mamy czas na potwierdzenie rezerwacji do 26 stycznia 2012.

Teraz moje pytanie do Was Koledzy i Koleżanki, czy przyjmujemy takie warunki i robimy rezerwację, czy też szukamy innego miejsca na zlot w tym samym terminie? Proszę wszystkich o rzeczową dyskusję.

Ostatnio edytowany przez piotr (2012-01-18 18:06:03)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

62

Odp: Zimowy Zlot FBM

W sumie powiem że nie byłem na Leskowcu.

Góroczub.

63

Odp: Zimowy Zlot FBM

Szukamy innego miejsca...

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

64

Odp: Zimowy Zlot FBM

ja jestem za. najwyższy czas coś ustalic 'na sztywno' smile

"Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można" Edmund Hillary

65

Odp: Zimowy Zlot FBM

1. piotr - wszystkie weekendy lutego.
2. Jardo - 25/26 lutego
3. Mirek - 25/26 luty
4. darmando + 1 - wszystkie weekendy lutego.
5. Akall - wszystkie weekendy lutego
6. brombella (+ewentualnie cześki szt.2) - 25/25 lutego
7. marekk500 + 2-3 os. wszystkie weekendy lutego, ale muszę wiedzieć przed końcem stycznia, coby sobie pogotowie dobrze (czyt. niekolidująco) ustawić  big_smile
8.czarownicaZpogodnej - wszystkie weekendy lutego..... poza 25/26 lutego sad
9. xaga i Grześ zwany bułgarem - 25/26 luty, ale ewentualnie inny weekend też mógłby być
10. Lemon998+ 1 osoba- 18-19

Ostatnio edytowany przez lemon998 (2012-01-18 19:32:13)

SLAVA!!

66

Odp: Zimowy Zlot FBM

W sumie w Stryszawie też nic nie było według regulaminu wolno... tongue Ale swoje kanapki chyba wolno mieć smile Pozostańmy przy tym Leskowcu smile  Damy radę smile

67

Odp: Zimowy Zlot FBM

Chciałem przeczytać co napiszecie, ale powiem szczerze, że osobiście nie jestem zbytnio zachwycony tymi warunkami i nie chodzi mi tylko o kwestię alkoholu, ale nawet bardziej kuchni, wszak zawsze lubiliśmy sobie coś upichcić, a tu raczej to nie przejdzie... Na razie więc widzę, że jest 3 do 2 dla Leskowca (jeśli przyjąć, że mirek jest za, co nie jest do końca pewne wink), a decyzja większości zlotowiczów będzie dla mnie decydująca. Proszę o zabieranie głosu, bo na razie w tej kwestii zabrało głos 5 osób, a chętnych było ok. 20.
P.S. lemon 998 - dla porządku: ankieta w sprawie terminu jest u góry strony.

Ostatnio edytowany przez piotr (2012-01-19 08:55:56)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

68

Odp: Zimowy Zlot FBM

Przychylam się do prośby Piotra, czas ucieka i wypadałoby ustalić konkrety smile

69

Odp: Zimowy Zlot FBM

U mnie sobota bez noclegu, miejsce dowolne smile

A teraz czy można Wam zamieszać?

Dużo z Was jest za Leskowcem, część zlotowiczów jeszcze nie była.
Może połączyć i zlot zrobić na Potrójnej u Ani i Rafała , a „zbiórkę” w Rzykach Jagódkach na pętli autobusowej i w schronisku na Groniu J.P.II  ok. 12-12,30.
Potem dwie-trzy godzinki marszu w zimowej scenerii i jesteśmy na Potrójnej smile

Kto autkiem, to można go zostawić na dużym parkingu obok pętli autobusowej w Rzykach Praciakach i wsiąść do autobusu linii 22-I , który odjeżdża z tego przystanku w sobotę do Rzyk Jagódek o godz. 10,50.
Start z pętli Rzyki Jagódki na Leskowiec ok. 11,00.

To tylko propozycja by był wilk syty i owca cała big_smile

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

70

Odp: Zimowy Zlot FBM

na Leskowcu nocowałam raz, była to impreza "Góry po robocie", a że dla większości były też "przed robotą", to raczej była to impreza bezalkoholowa, więc gadaliśmy, brzdękaliśmy na gitarze a gospodarzom się to zbytnio nie podobało (w godzinach ciszy nocnej), oprócz naszej grupy chyba nikt wtedy nie nocował... zbyt miło nie było-jeśli chodzi o gospodarzów
stwierdziłam wtedy, że raczej już tam nie będę nocować, ale gdzie ustalicie miejsce, tam powinniśmy przybyć...

w górach świat wygląda inaczej....

71

Odp: Zimowy Zlot FBM

Cenna uwaga Xago. Też z tej mojej krótkiej rozmowy tel. (a nigdy tam nie nocowałem) odniosłem jakieś niezbyt sympatyczne wrażenie, że - jak by to wyrazić dyplomatycznie - "nie życzą sobie kłopotów" wink To może powinniśmy wysondować jeszcze Hrobaczą? Jak uważacie? Bo oczywiście są zawsze w odwodzie pewniaki typu Potrójna, Pod Potrójną itp. Możemy też oczywiście uwzględnić propozycję MK

P.S. Licząc xagę Leskowiec: 3 do 3, czyli remis.

Ostatnio edytowany przez piotr (2012-01-19 11:38:41)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

72

Odp: Zimowy Zlot FBM

piotr napisał/a:

Cenna uwaga Xago. Też z tej mojej krótkiej rozmowy tel. (a nigdy tam nie nocowałem) odniosłem jakieś niezbyt sympatyczne wrażenie, że - jak by to wyrazić dyplomatycznie - "nie życzą sobie kłopotów" wink To może powinniśmy wysondować jeszcze Hrobaczą? Jak uważacie? Bo oczywiście są zawsze w odwodzie pewniaki typu Potrójna, Pod Potrójną itp. Możemy też oczywiście uwzględnić propozycję MK

P.S. Licząc xagę Leskowiec: 3 do 3, czyli remis.

No co by tu można powiedzieć skoro właściciel tak podchodzi do sprawy no to gratuluję i życzę dalszych sukcesów w interesach. A nasze spotkanie faktycznie trzeba zrobić w innym miejscu , muszę zdać się na was dlatego że to co czytam i oglądam to cała grupa zapisanych na zlot to stali bywalcy BM i lepiej znacie te miejsca i ludzi .

73

Odp: Zimowy Zlot FBM

Z tego co mogłem ustalić z gospodarzem, na Hrobaczej, raczej żaden regulamin nie powinien zakłócić planowanych konkursów 'turystycznych' big_smile

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

74

Odp: Zimowy Zlot FBM

Jeżeli chodzi o moje możliwości, to jestem za Hrobaczą.
Przy "pomocy" MK jest szansa, że na zlocie wtedy się zjawię  smile

"Przed nami Droga Mleczna.
Któż po niej przechodzi?
To przechodzi ludzkie pojęcie"   /Leopold Staff/

75

Odp: Zimowy Zlot FBM

Może powiem tak, czy Leskowiec czy Hrobacza jest mi to obojętne.Ale  wolę bardziej turystyczne warunki,tj własny prowiant itp.Mam pytanie,czy na Hrobaczej w razie czego zaliczkę chcą?

Góroczub.