226

Odp: Zimowy Zlot FBM

Ja niestety nie przybędę sad  Ale wysyłam przedstawiciela w postaci Ingi smile

227

Odp: Zimowy Zlot FBM

Jardo, nie załamuj mnie, bo się zaraz sam zdenerwuję i też nie przyjadę hmm

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

228

Odp: Zimowy Zlot FBM

piotr napisał/a:
lowell79 napisał/a:

postaramy się być, w końcu mam do przetestowania namiot za 39zł  z marketu smile

A ja myślałem, że on był za 29,90 zł  tongue
Jak dasz radę go rozbić i przetrwasz w nim noc to jestem gotowy specjalnie pojechać do tego supermarketu, nawet w Bielsku i go kupić. To co może jakiś zakład? wink

Piotrze druga tak okazja pewnie się nie trafi he he smile

229

Odp: Zimowy Zlot FBM

Przed chwilką potwierdziłem rezerwację,mamy wstępnie zarezerwowane ok 15 poduszek + kilka rezerwowych miejsc.

Góroczub.

230

Odp: Zimowy Zlot FBM

na 99,99% przybędziemy smile
1-Mirek
2-Angi
3-Marek500
4-Brombella+ew Cześki 2
5-Alkall+Żona+Młody
6-Franka+Dziunia.
7-Lemon998 +1osoba
8-xaga+Grzesiek

w górach świat wygląda inaczej....

231

Odp: Zimowy Zlot FBM

na 99,99% przybędziemy smile
1-Mirek
2-Angi
3-Marek500
4-Brombella+ew Cześki 2
5-Alkall+Żona+Młody
6-Franka+Dziunia.
7-Lemon998 +1osoba
8-xaga+Grzesiek
9-Dayman + Etna

232

Odp: Zimowy Zlot FBM

Subcio. smile

Góroczub.

233

Odp: Zimowy Zlot FBM

Mam nadzieję, ze nie będziecie mieli nic przeciwko, jak się rozłożymy z namiotem na Potrójnej i zrobimy sobie wtedy pierwszy kontrolowany biwak?

234

Odp: Zimowy Zlot FBM

lowell79 napisał/a:

Mam nadzieję, ze nie będziecie mieli nic przeciwko, jak się rozłożymy z namiotem na Potrójnej i zrobimy sobie wtedy pierwszy kontrolowany biwak?

A czemu mamy mieć coś przeciw?W razie W zawsze miejsce w chatce pod kocem(nie moim) się znajdzie. smile

Góroczub.

235

Odp: Zimowy Zlot FBM

Ja niestety odpadam - popsułem sobie rękę sad

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

236

Odp: Zimowy Zlot FBM

lowell79 napisał/a:

Mam nadzieję, ze nie będziecie mieli nic przeciwko, jak się rozłożymy z namiotem na Potrójnej i zrobimy sobie wtedy pierwszy kontrolowany biwak?

W razie czego sformujemy grupę odmrożeniowo-ewakuacyjną  tongue

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

237

Odp: Zimowy Zlot FBM

Aż się boję smile

238

Odp: Zimowy Zlot FBM

piotr napisał/a:
lowell79 napisał/a:

Mam nadzieję, ze nie będziecie mieli nic przeciwko, jak się rozłożymy z namiotem na Potrójnej i zrobimy sobie wtedy pierwszy kontrolowany biwak?

W razie czego sformujemy grupę odmrożeniowo-ewakuacyjną  tongue

w razie czego Fibi będzie robić za bernardyna z beczułką big_smile

239

Odp: Zimowy Zlot FBM

Akall napisał/a:
piotr napisał/a:
lowell79 napisał/a:

Mam nadzieję, ze nie będziecie mieli nic przeciwko, jak się rozłożymy z namiotem na Potrójnej i zrobimy sobie wtedy pierwszy kontrolowany biwak?

W razie czego sformujemy grupę odmrożeniowo-ewakuacyjną  tongue

w razie czego Fibi będzie robić za bernardyna z beczułką big_smile

ha ha ha dokładnie  big_smile  dorysuje się Jej trochę łatek brązowych i Bernie jak znalazł  lol  lol

...od szaleństwa do szaleństwa - takie jest życie..

240

Odp: Zimowy Zlot FBM

Dla odmrożonych najważniejsza jest zawartość beczułki. Musi być mocna. Pal licho kto ją przyniesie  wink

Ostatnio edytowany przez piotr (2012-02-21 16:11:58)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

241

Odp: Zimowy Zlot FBM

Będę w Andrychowie ok,12,00 i atak na Praciaki.Będzie ktoś o tej godzinie w pobliżu?

Góroczub.

242

Odp: Zimowy Zlot FBM

mirek napisał/a:

Będę w Andrychowie ok,12,00 i atak na Praciaki.Będzie ktoś o tej godzinie w pobliżu?

Zapraszam na kawkę wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

243

Odp: Zimowy Zlot FBM

darkheush napisał/a:
mirek napisał/a:

Będę w Andrychowie ok,12,00 i atak na Praciaki.Będzie ktoś o tej godzinie w pobliżu?

Zapraszam na kawkę wink

Nie odmówię sobie.

Góroczub.

244

Odp: Zimowy Zlot FBM

mirek napisał/a:

Będę w Andrychowie ok,12,00 i atak na Praciaki.Będzie ktoś o tej godzinie w pobliżu?

Powinienem być z janiołem w okolicy. Jedziemy z Krakowa. Jak byś chciał, żeby Cię zabrać z Andrychowa do Praciaków to napisz jakiś fonik na priva.

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

245

Odp: Zimowy Zlot FBM

ja również gdzieś w okolicach tej godziny powinienem przejeżdżać przez Andrychów,
jeżeli nic się nie zmieni, będę jechał trasą:
Tarnowskie Góry -> Bytom -> Chorzów (zjazd na A4) -> Mysłowice -> Imielin -> Nowy Bieruń -> Oświęcim -> Kęty -> Andrychów
drugi wariant to Tarnowskie Góry -> Wieszowa (wjazd na A1) -> Gliwice (zjazd na A4) -> Mysłowice i dalej jak wyżej...

w obu przypadkach będę miał 2 miejsca wolne...

246

Odp: Zimowy Zlot FBM

Akall - wypróbuj ten drugi wariant wink Mieszkam w dzielnicy Miechowice i do węzła  Wieszowa mam rzut berecikiem. I wydaje mi się, że czasowo może wyjść na plus, choć zapewne odległościowo jest sporo dalej. Ja takiej opcji jeszcze nie sprawdzałem, pomimo tego, że po cichu też miałem plany, aby choć w sobotę z )( kocierskiej na Potrójną się przespacerować i być może poznać choć część userów BM, a szczególnie Mirka.  big_smile Ponadto  zimą w tym roku gór nie zasmakowałem sad

Ostatnio edytowany przez kris_61 (2012-02-22 10:50:48)

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

247

Odp: Zimowy Zlot FBM

kris_61 - wariant drugi wypróbowany zaraz po otwarciu węzła Wieszowa big_smile, jechałem z dzieciakami do szopki w Panewnikach w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia, spod domu w Strzybnicy do parku pod kościołem w Panewnikach 45 minut z zegarkiem w ręku i to bez żadnych szaleństw...
wariant pierwszy podałem gdyby ktoś ew. chciał się zabrać po drodze... wink

korzystam z nowej trasy póki jeszcze nie jest płatna, m.in. do Pszczyny jechałem ostatnio w ten sposób...

Ostatnio edytowany przez Akall (2012-02-22 13:15:21)

248

Odp: Zimowy Zlot FBM

Akall napisał/a:

kris_61 - wariant drugi wypróbowany zaraz po otwarciu węzła Wieszowa big_smile,

korzystam z nowej trasy póki jeszcze nie jest płatna, m.in. do Pszczyny jechałem ostatnio w ten sposób...

Dzięki Akall smile Teraz w BŚ będzie łatwiejszy dojazd, bo do Żor na dobra sprawę w 45 min. można dojechać,  a dalej np. do Brennej to już tylko pół godzinki. smile Chyba, że opłaty wprowadzą.

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

249

Odp: Zimowy Zlot FBM

kris_61 napisał/a:
Akall napisał/a:

kris_61 - wariant drugi wypróbowany zaraz po otwarciu węzła Wieszowa big_smile,

korzystam z nowej trasy póki jeszcze nie jest płatna, m.in. do Pszczyny jechałem ostatnio w ten sposób...

Dzięki Akall smile Teraz w BŚ będzie łatwiejszy dojazd, bo do Żor na dobra sprawę w 45 min. można dojechać,  a dalej np. do Brennej to już tylko pół godzinki. smile Chyba, że opłaty wprowadzą.

z tymi opłatami to racja, trzeba się spieszyć i korzystać, póki co dojazd w BŚ jest genialny, dojeżdżasz A1 do Świerklan, odbijasz na Żory, które mają w pewnym sensie obwodnicę i wylatujesz w prawo na Wiślankę właściwie już za Żorami, na krzyżoku przy Decathlonie, a stamtąd już tylko kawałeczek... big_smile

250

Odp: Zimowy Zlot FBM

chciałem ponownie podnieść kwestię dochodzenia, tzn. gdzie kto dojeżdża i jak? skąd wyrusza? kiedy? o której?

przy okazji informuję, że dzwoniłem na Kocierz, miła Pani z recepcji powiedziała, że oni od Andrychowa na bieżąco odśnieżają i one z koleżanką wjechały dzisiaj rano bez łańcuchów i bez problemów...