51

Odp: Przedstaw się!

Cześć jestem tu z wami od wczoraj. Lubie gory dlatego sobie lubie o nich czytac. Razem z Piotrusiem tworzymy strone www.wierchy.org tj on daje zdjecia a ja eksperymentuje z html czasami wrzucajac jakies swoje fotki. Mam nadzieje ze znajdziemy wspólne tematy do pisania
Poltergeist (Marek)

"Moim sprzymierzeńcem jest Moc i potężnym sprzymierzeńcem ona jest..."

52

Odp: Przedstaw się!

Witam, witam wink Co nieco o Tobie już słyszałem od Piotra w drodze na Potrójną (chyba to tam gdzieś było).

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

53

Odp: Przedstaw się!

pewnie , że się znajdą Poltergeist big_smile witaj smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

54

Odp: Przedstaw się!

Witamy! Dziękujemy za spora dawkę wiedzy!!!

55

Odp: Przedstaw się!

Ja ze swej strony dodam, że z Poltergeistem sporo chodziliśmy po Tatrach i byliśmy na dwóch dużych obozach rowerowych, a on sam jest specem od geologii okolic doliny Lejowej (to ta taka błotnista, bez schroniska, wciśnięta gdzieś między Kościeliską a Chochołowską wink). Wyniósł stamtąd chyba z pół tony kamieni (które potem kot mu obsikał, bo myślał, że to jest żwirek do kuwety, ale to już inna historia wink).

Ostatnio edytowany przez piotr (2010-03-29 07:43:27)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

56

Odp: Przedstaw się!

No tak kot to kot ale i tak te kamyki leza sobie w szufladzie na ul Oleandry moze sie juz z nich ktos doktoryzowal heheheh. Specem to nie jestem nie wierzcie temu ignorantowi geologicznemu (Piotrus) ale napewno dawniej wiecej wiedzialem ale moze dyskusje geologiczne pozwola mi odkurzyc troche zatenchla staroscia moja wiedze.
PS No prosze stalem sie nawet tematem waszych pogadanek wycieczkowych hehehehehe

"Moim sprzymierzeńcem jest Moc i potężnym sprzymierzeńcem ona jest..."

57

Odp: Przedstaw się!

Poltergeist, żebyś nam tylko nie odfrunął od tych komplementów wink

58

Odp: Przedstaw się!

A co juz chcecie przestac wiedzialem ze nie bedzie to trwac wiecznie smile

"Moim sprzymierzeńcem jest Moc i potężnym sprzymierzeńcem ona jest..."

59

Odp: Przedstaw się!

Poltergeist napisał/a:

ignorantowi geologicznemu (Piotrus)

O żesz ty!

Ostatnio edytowany przez piotr (2010-03-29 21:52:31)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

60

Odp: Przedstaw się!

Nic nie trwa wiecznie! wink

61

Odp: Przedstaw się!

Witam.
Imię: Przemek. Interesuję się Beskidem Małym i od około roku tu zaglądam. Nadszedł czas by coś napisać smile

62

Odp: Przedstaw się!

Witam! Mam na imię Jola. Wiek: wczesno senioralny :-) Zawędrowałam tutaj z innego forum wink Mieszkam w BB więc Beskid Mały mam na wyciągnięcie ręki. Czasami nie wiem czy wyciągać rękę w Mały czy też może w Śląski lub Żywiecki :-) Chodziłam sporo również po Makowskim, Wyspowym, Gorcach no i oczywiście wielokrotnie Bieszczady big_smile
Ubiegłej jesieni sukcesem było odnalezienie Groty Komonieckiego co nie udawało mi się już od lat kilku. W tym roku chciałabym przejść Mały Szlak Beskidzki, co ma być wstępem do Głównego. Pozdrawiam

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

63

Odp: Przedstaw się!

Witamy Jolanto i Gepardzie smile

jolanta napisał/a:

Zawędrowałam tutaj z innego forum wink

Niech zgadnę z jakiego tongue

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

64

Odp: Przedstaw się!

Witamy!!! wink

To nasze plany co do Małego Szlaku  http://www.beskidmaly.pl/pun/topic53.html

65

Odp: Przedstaw się!

darkheush napisał/a:

Witamy Jolanto i Gepardzie smile

jolanta napisał/a:

Zawędrowałam tutaj z innego forum wink

Niech zgadnę z jakiego tongue

Zgadujcie, a zgadniecie... wink

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

66

Odp: Przedstaw się!

witaj jolanto smile Fajnie , że dołączyłaś do żeńskiej części forum big_smile! Od dłuższego czasu  próbuję go sfeminizować big_smile , ale nijak mi to wychodzi ... big_smile tongue

Ostatnio edytowany przez nena (2010-04-06 19:45:36)

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

67

Odp: Przedstaw się!

Witaj nena, razem będzie raźniej  big_smile Jestem pod wrażeniem Twoich postów o geo... smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

68

Odp: Przedstaw się!

dziękuję wink , pewnie , że raźniej big_smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

69

Odp: Przedstaw się!

Forum to nie parlament, parytetu nie musi być tongue

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

70

Odp: Przedstaw się!

Powitać powitać... big_smile

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

71

Odp: Przedstaw się!

kris_61 napisał/a:

Forum to nie parlament, parytetu nie musi być tongue

musi, nie musi, musi, nie musi... wink

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

72

Odp: Przedstaw się!

jolanta napisał/a:

musi, nie musi, musi, nie musi... wink

haha big_smile zgadzam się z jolantą bo jakżeby inaczej big_smile


jolanta napisał/a:

Jestem pod wrażeniem Twoich postów o geo... smile

Co do postów z geo ... Jolu to nie są one całkiem oparte na mojej wiedzy , raczej na wiedzy zdobytej po przestudiowaniu jakiś artykułów bądź uczestnictwa w zajęciach z geologii czy geomorfologii. Nie ukrywam, że interesuje mnie ta tematyka smile .  Wiem jednak , że moja wiedza w tym temacie jest jeszcze bardzo ograniczona. 
Ale mamy tu wsród nas prawdziwego geologa, który mam nadzieję aktywnie włączy się w dyskusję geologiczną i zaskoczy nas tutaj jakimiś ciekawostkami geologicznymi z BM  wink

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

73

Odp: Przedstaw się!

Dziewczynki górą! smile
Chętnie bym na żywo posłuchała, albo nawet z pokazem okazów w naturze big_smile
Sama mam nadzieję, że się gdzieś w końcu ruszę i coś extra obiektywem upoluję. Póki co przeglądnę archiwum i może uda się cosik zamieścić wink

a ten geolog... to taki dobrze ukryty geolog ? tongue

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

74

Odp: Przedstaw się!

jolanta napisał/a:

Dziewczynki górą! smile

Oj żeby to się tak kiedyś Panowie nie skończyło ->http://www.youtube.com/watch?v=H5mzTWEUcIE

I żeby nie było, że nie ostrzegałem tongue

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

75

Odp: Przedstaw się!

Darku spokojnie.... damy sobie rade a jak nie...:D http://www.youtube.com/watch?v=Q0QVyWAkbUg&NR=1 tongue big_smile tongue
O widzę, że kolega Gepard mieszka blisko mnie  Witamy na forum.

Ostatnio edytowany przez angi (2010-04-08 08:16:57)

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "