526

Odp: Przedstaw się!

Zygmo napisał/a:

Tak przez Krzeszów. Mogę jeszcze jechać przez Przeł. Kocierską jak otworzą drogę.

Od Kukowa do Krzeszowa jedzie całkiem fajnie, nowa droga, ale nie wiem jak jest dalej do Mucharza?

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

527

Zygmo napisał/a:

Witam wszystkich. Mam na imię Zygmunt mieszkam w Gilowicach a pracuję w Wadowicach. Świata nie widzę poza Beskidem Małym (gdy zerknę przez okno  wink  ) No i codziennie rozjeżdżam te góry  wink  (udając się do pracy). Mam hopla na punkcie historii regionalnej.

To teraz jeszcze oficjalne powitanko wink big_smile

Cieszę się, że razem z Harnasiem wołoskim będziecie wzbogacać nas etnograficznie  lol

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

528

kris_61 napisał/a:
Zygmo napisał/a:

Tak przez Krzeszów. Mogę jeszcze jechać przez Przeł. Kocierską jak otworzą drogę.

Od Kukowa do Krzeszowa jedzie całkiem fajnie, nowa droga, ale nie wiem jak jest dalej do Mucharza?

Do Mucharza również niedawno oddana - nówka smile

529

Zygmo napisał/a:
kris_61 napisał/a:
Zygmo napisał/a:

Do Mucharza również niedawno oddana - nówka smile

Dzięki Zygmo smile Pozdrawiam!  Do zobaczenia na szlakach BM.

530

Witaj Zygmuncie. Ja też pracuje w Wadowicach, pewno się mijamy gdzieś na ulicach.

Ostatnio edytowany przez Radioamator (2011-12-28 10:58:54)

Zapraszam serdecznie na:
http://www.sp9kup.andrychow.eu

531

Zygmo witaj w naszym gronie , już oficjalnie big_smile wink

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

532

Witam:) mam nadzieję, że lista użytkowników tego forum jeszcze nie zamknięta... Aż sam się dziwię, że dopiero dziś tu trafiłem (planując rozpoczęcie sezonu wiosennych wypadów w Beskidy) ale cóż podobno lepiej późno niż wcale:):) Mam na imię Robert urodziłem się i mieszkam w Bielsku a góry to moja pasja i ucieczka od problemów dnia codziennego:)
Jeszcze raz serdeczne Dzień dobry wszystkim i mam nadzieję, że nikt się nie pogniewa jeśli będę szukał nowych inspiracji w waszych opisach górskich wypadów. Pozdrawiam:)

533

Witaj Robert big_smile Lista otwarta do końca świata, a może i jeden dzień dłużej big_smile

534

Witaj Robercie, lista cały czas otwarta i cieszy nas, że mamy nowego  w gronie Beskido(czubów)lubów big_smile .  Do zobaczenia na szlaku. wink

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

535

Witaj ROBERCIE z Bielska-widze że grono bielszczan sie powieksza na naszym forum-  idzie, idzie Podbeskidzie!!! smile

Ostatnio edytowany przez harnaś wołoski (2012-04-03 19:29:02)

536

Robert powitanko i do zobaczenia na szlaku smile

Ostatnio edytowany przez jolanta (2012-04-04 21:14:14)

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

537

Widzę, że życzliwość i uśmiech kierowany na szlaku do przypadkowo mijanych osób przenosi się również na forum  smile  dziękuję za miłe powitanie smile  przyznam Nena, że określenie Beskido(czubów)lubów już przypadło mi do gustu hahahaha. Ps. Harnasiu wołoski Bielsko rządzi to fakt:):) a Podbeskidzie idzie idzie po tytuł mistrza kraju wink  Pozdrawiam

538

Witaj Robercie i do zobaczenia na szlaku wink

nena napisał/a:

(...)w gronie Beskido(czubów)lubów(...)

Chciałbym skromnie zauważyć, że określenie BESKIDolub/beskidoCZUB (pisownia oryginalna) jest zastrzeżone dla sympatyków i zlotowiczów tego mniej znanego i na dodatek wrogiego forum, któremu nota bene administruję tongue

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

539

darkheush napisał/a:
nena napisał/a:

Chciałbym skromnie zauważyć, że określenie BESKIDolub/beskidoCZUB (pisownia oryginalna) jest zastrzeżone dla sympatyków i zlotowiczów tego mniej znanego i na dodatek wrogiego forum, któremu nota bene administruję tongue

w takim razie nie pozostaje mi nic jak przeprosić za nietakt i napisać „Witaj wśród NAS" Robercie big_smile

540

darkheush napisał/a:

Witaj Robercie i do zobaczenia na szlaku wink

nena napisał/a:

Zgadza się określenie to należy do http://beskidzkie.fora.pl, a co do wrogości do nas lub od nas to może napisz o co Ci chodzi. Może nie wszyscy z  beskidzkiego forum podzielają Twoją opinię. Nie spotkałem się również z wrogością z naszej strony. Co prawda nie o wszystkim muszę wiedzieć. Skoro nakreślasz tu antypatię to wyjaśnij wszystkim na czym ona polega.

541

lowell79 napisał/a:

Skoro nakreślasz tu antypatię to wyjaśnij wszystkim na czym ona polega.

Oj coś mi się zdaje, że wywołałem burzę w szklance wody big_smile Ale tak czułem pisząc wcześniejszego posta, że może on być opacznie odebrany. No cóż.

Zapewne nie każdy z Was śledzi na forum e-beskidy.com każdego posta. Ja do tego jestem niejako zobligowany od bez mała dwóch lat. To właśnie tam pojawiło się po raz pierwszy określenie "wrogie forum" odnośnie FBM, z tym że nie miało ono wiele wspólnego z autentyczną wrogością, było to bardziej na zasadzie "przycinek" innych adminów beskidzkiego w moją stronę, ponieważ był okres w moim wirtualnym życiu gdy udzielałem się częściej tutaj niż na e-beskidy. No i tak już zostało. Oczywiście w formie żartu - przynajmniej ja to tak odbieram. O żadnych autentycznych waśniach nie może być mowy. Sam wiesz lowell, kto i skąd się przeniósł na FBM. A miałeś "nalot" Czubów na forum około lutego 2010 (I zlot). Niektórzy zostali (jak ja i Kaper), inni przyszli później (xaga, sprocket, mirek), jeszcze inni zniknęli na dobre lub udzielają się bardzo sporadycznie (janioł, Djinn, angi). Więc nie mów mi, że nakreślam antypatie.

Wystarczy się przelecieć po forach (FBM, e-beskidy, G-S, n-p-m, FTG, appletour, babiogórskie - te dwa ostatnie w fazie niestety agonalnej) i zerknąć na użytkowników. Te same gęby na avatarach, prawie kropka w kropkę kopiowane relacje, te same nicki... Jakieś deja-vu???

A może górska rodzinka???

I to pytanie pozostawiam bez odpowiedzi... To na tyle z mojej strony...

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

542

darkheush napisał/a:
lowell79 napisał/a:

Oj coś mi się zdaje, że wywołałem burzę w szklance wody big_smile Ale tak czułem pisząc wcześniejszego posta, że może on być opacznie odebrany. No cóż.

Zapewne nie każdy z Was śledzi na forum e-beskidy.com każdego posta. Ja do tego jestem niejako zobligowany od bez mała dwóch lat. To właśnie tam pojawiło się po raz pierwszy określenie "wrogie forum" odnośnie FBM, z tym że nie miało ono wiele wspólnego z autentyczną wrogością, było to bardziej na zasadzie "przycinek" innych adminów beskidzkiego w moją stronę, ponieważ był okres w moim wirtualnym życiu gdy udzielałem się częściej tutaj niż na e-beskidy. No i tak już zostało. Oczywiście w formie żartu - przynajmniej ja to tak odbieram. O żadnych autentycznych waśniach nie może być mowy. Sam wiesz lowell, kto i skąd się przeniósł na FBM. A miałeś "nalot" Czubów na forum około lutego 2010 (I zlot). Niektórzy zostali (jak ja i Kaper), inni przyszli później (xaga, sprocket, mirek), jeszcze inni zniknęli na dobre lub udzielają się bardzo sporadycznie (janioł, Djinn, angi). Więc nie mów mi, że nakreślam antypatie.

Wystarczy się przelecieć po forach (FBM, e-beskidy, G-S, n-p-m, FTG, appletour, babiogórskie - te dwa ostatnie w fazie niestety agonalnej) i zerknąć na użytkowników. Te same gęby na avatarach, prawie kropka w kropkę kopiowane relacje, te same nicki... Jakieś deja-vu???

Myślę, że warto było to wyjaśnić, nie każdy wie o co chodzi i co autor miał na myśli wink Stąd moja prośba o wyjaśnienie.

543

Witam mam na imię Mariusz od urodzenia mieszkam w Kozach z tego tez powodu najczęściej odwiedzam Hrobaczą Łąkę i Magurkę, od tego roku mam zamiar częściej wpadac w inne rejony Beskidu Małego bo zaniedbałem go na rzecz Tatr, Gorców i Beskidu Żywieckiego. Ztego miejsca pozwolę sobie zaprosic wszystkich w najbliższą sobotę 21 kwietnia na Hrobaczą Łąkę gdzie Urząd i Rada Gminy Kozy organizuja coroczny rajd Nordic Walking więcej informacji www.kozy.pl zapraszam i pozdrawiam serdecznie smile

544

lowell79 napisał/a:
darkheush napisał/a:
lowell79 napisał/a:

Myślę, że warto było to wyjaśnić, nie każdy wie o co chodzi i co autor miał na myśli wink Stąd moja prośba o wyjaśnienie.

Myślę, że wszyscy tak uważają smile Jest - to wielkaaaaa turystyczna rodzinka.  big_smile  Bo tak jest naprawdę, a widać to na szlakach smile smile smile Natomiast fora o tematyce górskiej tylko się uzupełniają .  lol

Po za tym witamy Macieks-a

Ostatnio edytowany przez kris_61 (2012-05-08 12:08:41)

545

Hej, hej Macieks  big_smile

Powitanko w gronie forumowiczów i do zobaczenia na szlaku  big_smile

546

witaj Macieks, miło, że do nas dołączyłeś big_smile

547

Oo dziekuje za ładne powitanie  big_smile
Witaj nena, jolanta i kris_61. Do zobaczonka w Beskidzie Małym  wink

548

Witam wszystkich,
Paweł z Kęt, lat 23. Beskid Mały dotąd trochę omijałem, wydawał mi się taki powszedni i mało ciekawy... Dzięki forum, które śledzę od jakiegoś czasu, odkryłem te góry z trochę innej strony i powoli nadrabiam zaległości w tej materii, często na rowerze smile

549

Paweł napisał/a:

Witam wszystkich,
Paweł z Kęt, lat 23. Beskid Mały dotąd trochę omijałem, wydawał mi się taki powszedni i mało ciekawy... Dzięki forum, które śledzę od jakiegoś czasu, odkryłem te góry z trochę innej strony i powoli nadrabiam zaległości w tej materii, często na rowerze smile

Witaj Paweł. ! Musisz mieć fajny rower  big_smile

550

kris_61 napisał/a:

Musisz mieć fajny rower  big_smile

Rower jak rower. Jak się nie da podjechać to go prowadzę. Albo wnoszę big_smile